Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi C6 - Klaidos ir diagnostika (2004-2011m)  (Skaityta 274029 kartus)

Neprisijungęs arenos

  • Įrašai: 37
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Zvakes risti nereikia. As tai pries keisdamas palaukciau siltesniu oru.

beda ta, kad reik vaziuot, kada tie siltieji orai pasirodys, neaisku:) 
O kokios mintys del kuro slegio reguliatoriaus? Del neveikiancios zvakes masina turi kurtis ir taip?

Neprisijungęs Autopilotas

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
1 sugedusi zvake manau neturi dideles itakos kurimuisi,ypac jei 6 cilindrai.

Neprisijungęs pushokas

  • Įrašai: 208
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
beda ta, kad reik vaziuot, kada tie siltieji orai pasirodys, neaisku:) 
O kokios mintys del kuro slegio reguliatoriaus? Del neveikiancios zvakes masina turi kurtis ir taip?

klaida del neveikiancios zvakes uzfiksuota buvo: 2015.11.09, tavo auto uzgeso jau po uzvedimo tad itakos pakartotiniam vedimui tikrai nebeturi, o vat  su  Fuel Pressure Regulation as jau metus vargstu, atsirandanti ir dingstanti beda, Keiciau gryztamo kuro reguliatoriu, net kelis kartus nepadejo, buvau isemes is bako siurbli veziau patikrinimui nepadejo, keiciau filtra nepadejo, Visi 6 purkstukai taip pat pakeisti i naujus, Liko kuro siurblys variklyje kolkas prie jo dar nedaejau. V6 3.0TDI 165kw

Neprisijungęs arenos

  • Įrašai: 37
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
klaida del neveikiancios zvakes uzfiksuota buvo: 2015.11.09, tavo auto uzgeso jau po uzvedimo tad itakos pakartotiniam vedimui tikrai nebeturi, o vat  su  Fuel Pressure Regulation as jau metus vargstu, atsirandanti ir dingstanti beda, Keiciau gryztamo kuro reguliatoriu, net kelis kartus nepadejo, buvau isemes is bako siurbli veziau patikrinimui nepadejo, keiciau filtra nepadejo, Visi 6 purkstukai taip pat pakeisti i naujus, Liko kuro siurblys variklyje kolkas prie jo dar nedaejau. V6 3.0TDI 165kw

O vaziavai be problemu turbut iki kokiu -5C, tada ir atsirado sitas Fuel Pressure Regulation?  Ar masina gesta ir pliusinej temperaturoje? Ar esi vazinejes zaliu dyzeliu sumaisytu su zibalu? Ar problema pasireiskia tik masinai susilus iki darbines temperaturos? Ar bakas visuomet pilnas? Ir dar paskutinis klausimas - baterija pultelyje senai keites?:)
Sorry, kad turiu daug klausimu:)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Chm, ka bendro turi zalia saliura ir zibalas?
Ka bendro turi rakto baterija?

Neprisijungęs arenos

  • Įrašai: 37
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Chm, ka bendro turi zalia saliura ir zibalas?
Ka bendro turi rakto baterija?
zalia saliura buvo vasarine, bet del uzpilto zibalo saliura nesusalo (sprendziu pagal kuro filtra). Mintis buvo del uzsalimo sistemoje. Problemos prie tokiu salciu nebuvo pavazinejus po keleta kilometru, staiga problema atsirado nuvaziavus ir masinai susilus iki pilnos darbines temperaturos... ismete pakaitinimo zvakes simboli, dingo trauka ir masina uzgeso pati...o del baterijos, skaiciau, kad vienam del nusedusios batarkes mete

Neprisijungęs pushokas

  • Įrašai: 208
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
zalia saliura buvo vasarine, bet del uzpilto zibalo saliura nesusalo (sprendziu pagal kuro filtra). Mintis buvo del uzsalimo sistemoje. Problemos prie tokiu salciu nebuvo pavazinejus po keleta kilometru, staiga problema atsirado nuvaziavus ir masinai susilus iki pilnos darbines temperaturos... ismete pakaitinimo zvakes simboli, dingo trauka ir masina uzgeso pati...o del baterijos, skaiciau, kad vienam del nusedusios batarkes mete

Man atrodo tu jau cia burtais uzsiemi, jei jau uzkurei pradejo kuras cirukuliuot labai abejoju kad uzsales butum o jei uzalai tai manau pirmoj eilej matytum oro burbuliukus vamzdelyje einanicam i kuro siurbli prie variklio, o antra visada gali nuimt viena slangele nuo kuro filtro ir paziuret ar kuriant purskia saliura ar ne (bet jei sakai, kad filre neuzsales tai labai abejoju ar kur kitur tai butu nutike)... Man jokio skirtumo -20 ar + 35 ir prie abieju temperatu si beda atsiranda, Kai galutinai ispresiu pasigirsiu, bet kolkas nagu prie kuro siurblio kist nenoriu tad manau iki pavasario patempsiu. Nes beda atsirandanti ir dingstanti.. o siaip jai jau su C6 vazineji manau ziema nepagailek keliu papildomu eur ir naudok ziemine saliarka o ne vasarine

Neprisijungęs arenos

  • Įrašai: 37
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Man atrodo tu jau cia burtais uzsiemi, jei jau uzkurei pradejo kuras cirukuliuot labai abejoju kad uzsales butum o jei uzalai tai manau pirmoj eilej matytum oro burbuliukus vamzdelyje einanicam i kuro siurbli prie variklio, o antra visada gali nuimt viena slangele nuo kuro filtro ir paziuret ar kuriant purskia saliura ar ne (bet jei sakai, kad filre neuzsales tai labai abejoju ar kur kitur tai butu nutike)... Man jokio skirtumo -20 ar + 35 ir prie abieju temperatu si beda atsiranda, Kai galutinai ispresiu pasigirsiu, bet kolkas nagu prie kuro siurblio kist nenoriu tad manau iki pavasario patempsiu. Nes beda atsirandanti ir dingstanti.. o siaip jai jau su C6 vazineji manau ziema nepagailek keliu papildomu eur ir naudok ziemine saliarka o ne vasarine

Keliu euru negaila, paprasciausiai nespejau isvazinet pilno bako..
Jeigu nuemus slangele nuo kuro filtro, kuras nepasirodo, ka tada tikrint?

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Arba filtras parafinu užsinešė, todėl kuro nepaduoda - arba pradėk nuo bako...

Neprisijungęs pushokas

  • Įrašai: 208
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
Keliu euru negaila, paprasciausiai nespejau isvazinet pilno bako..
Jeigu nuemus slangele nuo kuro filtro, kuras nepasirodo, ka tada tikrint?

O tu padavimo i filtra slangute nuimi ar is filtro i varikli? ir nuemus bandai sukt starteri? nes nesunku patikrint ar reikia lyst gyliau ar ne. Jei iki filtro daeina o is jo nebe tai tada keisk filtra o jei ir iki filtro nedaeina manau pasiprasyk pas ka nors i garaza arba lauk savaitgalinio atsilimo.

Neprisijungęs visualstudio

  • Įrašai: 13
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
laba kur rasti c6 avant bagazines saugikli?

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
laba kur rasti c6 avant bagazines saugikli?
Prašome laikytis forumo tvarkos, ši tema tik klaidoms ir diagnostikai.
Bendri pokalbiai: http://www.audiklubas.com/forumas/audi-c6/pokalbiai-ir-diskusijos-24812/

Neprisijungęs IPaulius

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
2.0 BLB variklis. ~132k km. Šaltas variklis meta Baltą/Melsvą dūmą. Jaučiama vibracija variklyje ypatingai 1300-1900 sūkių per minutę diapazone. EGR, MAF, Kuro filtras, Oro filtras pakeisti. Kol kas surinkau informaciją mašinai stovint. Visi itariame purkštukus ,tačiau galbūt kas nors galėtų pasakyt daugiau informacijos iš šio grafiko. Ačiū

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
na prasciausiai atrodo 2cil purkstukas bet ar jis cia tikrai tai daro sunku speti is pateiktos informacijos

Neprisijungęs IPaulius

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ričardai, naudojate Excel, LPA ar VC-scope. Dabar nežinau ,kuris pagal Jus yra 2 ,nes aš žiūriu per LogPlottingApplication . Sprandžiate pagal kompensacijas ar pagal 23 kanalą? Susimaišiau dabar, nes kai žiūrėjau gyvai per VCDS tai 2 purkštuko kompensacijos nenukrypdavo labai daug nuo 0.00. Ar  labiau žiūrėt į 23 kanalą ties tuo purkštuku ,kuris labiausiai eina į minusą?

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kokie dar 0.00 brolau.... Pamirsk tu traktoriu laikus kurie nieko nerode apart bendru nuokrypiu. Taviske rodo ir purkstuku kompensacijas, o ne tik bendrus.
Taip, zinoma kad purkstuku kompensacijos yra 23 kanale, o 13 bendri nukrypiai kurie apima viska kruvoje, tiek pat ir mechsnine variklio bukle, kuriu reiksme iskraipe garaziniai nuo bulku laiku.

Neprisijungęs IPaulius

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Netaip išsireiškiau. 2 purkštukas buvo arčiausiai 0 lyginant su kitais 13 kanale. Kad būtent purkštukas jums atrodo prasčiausias dėl to ,kad 23 kanale jis labiausiai į minusą eina? Ar yra skirtumas su kuriuo purkštuku reikia sukeist norint patikrint? Draugas jau metus laiko vargsta, baigia plaukus nusiraut. Ar galima keisti tik vieną purkštuką ar būtina keisti visus iš karto?

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Dar karta - 13 yra ne purkstuku kompensacijos, o bendri nuokrypiai.

Neprisijungęs IPaulius

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ričardai, aš jau pastebėjau ,kad suklydau :) 23 kanalas = Kompensacijos. Kaip suprantu pagal Kompensacijas 23 kanale Jūs sprendžiate ,kad antras purkštukas rodo blogiausiai dėl to ,kad... ... ir šito aš jau nebežinau. :)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Isdylimai pacio myztuko, bei visko kas aplink ji, tiek nuo tarpiniu, veleneliu, pirstelio, na ir net sureguliavimo kas gal siek tiek pagerintu situacija.
Dabar telefonu nematau grafiku, bet ribu jis neperlipa ir nebutinai sias vibracijas jas sudaro. Yra daugiau temu tiek balancyrai, egr, oras ir t.t. Kai kuriu siu masinu savininkai neteke viltes viska is eiles pradeda keisti ir daeina iki kapitalinio, taciau kai numa perlipa 5zenkli litu skaiciu - sustoja ir kieciausi.
Be to mes nejauciame kas cia per vibracija, todel labai sunku kazka patarti kai negali atmesti vienu ar kitu minciu, o jos visos kaip misraine bendram lovyje.

Neprisijungęs IPaulius

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
EGR naujas įdėtas. Mašinos savininkas jau toj stadijoj kai keičia viską iš eilės ,nes tiesiog nebežino kas dar gali būti blogai. Dėl to ir norėtusi žinoti ar būtent tai susiję su purkštukais ir metalu aplink juos ar gali būti ir kitokių variantų. Pagal mane turbūt pirmiausia reiktų atlikt tokius darbus kaip velenėlio išdilimo patikrinimas, kompresijos pamatavimas. Plius savininkas žada išimti visus purkštukus ir vežti į BOSH atstovybę patikrinimui.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Vibracija pastovi ar kaip variklio permusimai? Nuo variklio temperaturos variklio vibracija priklauso?

Neprisijungęs x3er

  • Įrašai: 762
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
2.0 BLB variklis. ~132k km. Šaltas variklis meta Baltą/Melsvą dūmą. Jaučiama vibracija variklyje ypatingai 1300-1900 sūkių per minutę diapazone. EGR, MAF, Kuro filtras, Oro filtras pakeisti. Kol kas surinkau informaciją mašinai stovint. Visi itariame purkštukus ,tačiau galbūt kas nors galėtų pasakyt daugiau informacijos iš šio grafiko. Ačiū
01 engine > channel 4  nuotrauką įkelk laisva eiga.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
01 engine > channel 4  nuotrauką įkelk laisva eiga.

Itari degima? (8-)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sinhronizacija veleneliu gal tiksliau (8-)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
17 Atsakymai
5646 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Birželio 30, 16:51:06
sukūrė semi
20 Atsakymai
3092 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Spalio 24, 15:11:43
sukūrė Bajoras
0 Atsakymai
14652 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2021 Birželio 16, 23:55:52
sukūrė msamurai