Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi a6 pirkimas  (Skaityta 248516 kartus)

Neprisijungęs MrCyBoRg

  • Įrašai: 766
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi a6 pirkimas
« Atsakymas #425: 2014 Sausio 25, 15:29:49 »
Pasiskaitytum kelis puslapius atgal rastum kaip tik diskusija apie 3.2 ir 4.2 skirtumus ir privalumus..

isvada yra, kad kam reikalingas 3.2 jei yra 4.2.. kuri po to dar ir lengviau parduotum nes jis uzsidujina ;)

pasiskaitinek rasi ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
34 Atsakymai
13147 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Rugsėjo 19, 11:37:53
sukūrė Vytautas88
4 Atsakymai
2762 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Liepos 25, 15:52:30
sukūrė orzo
4 Atsakymai
2415 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Rugsėjo 06, 07:22:03
sukūrė Dariuxxxassss