Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A6 C6 kėbulas 2.0 tdi 103  (Skaityta 4806 kartus)

Neprisijungęs gryfas

  • Įrašai: 20
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A6 C6 kėbulas 2.0 tdi 103
« Atsakymas #25: 2014 Sausio 21, 15:35:12 »
tai kaip ir vienas iš kolegu čia esančiu sakė įeiti į autorizacija degimo nereikia ieini į 05 kanala ir galiu atrakint bent jau vaira tai jau butu man šiokia tokia pergalė