Lietuvos Audi klubo forumas
AUDI savininkų skyrius => Audi 100/200/5000/A6 => Audi C6 => Temą pradėjo: gryfas 2014 Sausio 20, 18:17:43
-
sveiki turiu tokia problema Audi A6 C6 kėbulas 2.0 tdi 103 kw variklis į užvedimo spinele istatau rakta neatrakina vairo ir neijungia degimo akumuliatoriu buvau kita istates niekas nesikeičia kadangi vairas neatsirakina negaliu ir iki servizo nutempt prieš tai viskas tvarkoj buvo kur bėdos ieškot ?
-
ne i ta tema vyruti parasei :goodboy:
-
nu aš čia naujokas dar nesusigaudau kur ir kaip viskas čia vyksta :think:
-
nu aš čia naujokas dar nesusigaudau kur ir kaip viskas čia vyksta :think:
Taisykles skaitei pries registruodamasis ir rasydamas?
-
Turėjau bėdą tokia pat. Nusipirkus aude savaitė viskas veikė gerai. (y) po to kai pradėjau tvarkytis, reikėjo kasko gauti pažymėjimą ka atitinka reikalavimus, tai nepraleido nes gedimas, patikrino paaiškino reik tvarkyti visą spynelę, neaišku koks gedimas. Sakau gerai tvarkom. Palikau ryte vakare pasiėmiau 200lt sumokėjau ir užsiveda viskas gražiai, vairas atsirankina, singalizacijos veikia. Viskas vyko UAB"ALTAS".
-
Istrink klaida ir atsirakins masina, bei suzinosi kas nutiko, nors gal ir speti galima butu. Tada uzsikursi ir pats nuvaziuosi iki serviso.
-
klaida gal ir ištrinčiau bet kai degimo neijungia tai ir diagnostika neprisijungia iš pradžiu liktais ir skanuoja bet po to iškart meta error kad reikia ijungti degima į serviza su mielu noru nuvaryčiau bet kai vairas užsirakines nieko negaliu padaryt
-
Junkis prie autorizacijos kompo, dar kartą pakartosiu - ištrink klaidą ir atsirakins mašina.
Juk tau autorizacija rakto neveikia, tad tikrai čia ne variklis kaltas, bei žinoma kad prie variklio kompo tu neprisijungsi, bet jis tau ir nereikalingas.
Sėkmės ;)
-
klaida gal ir ištrinčiau bet kai degimo neijungia tai ir diagnostika neprisijungia iš pradžiu liktais ir skanuoja bet po to iškart meta error kad reikia ijungti degima į serviza su mielu noru nuvaryčiau bet kai vairas užsirakines nieko negaliu padaryt
Kai jungsies darinėk duris, kad degtų kilometražas ant skydelio, tada prisijungsi
-
Nei karto to nesu daręs :V Jungi kompą, eini į autorizaciją, ištrini ir tiek žinių :think:
-
kilometražas dega bet diagnostika vistiek man meta kad degima reikia ijungt
-
kilometražas dega bet diagnostika vistiek man meta kad degima reikia ijungt
Pasitikrink visus saugus
-
kilometražas dega bet diagnostika vistiek man meta kad degima reikia ijungt
į kurį kompą jungiesi? Dėk nuotrauką jei nesigaus nupasakoti ;)
-
saugiklius ir rėles pilnai visas jau atidžiai esu patikrines viskas tvarkoj galbut mano diagnostikos prietaisas niekam tikes kad negaliu prisijungti turiu MaxiScan MS509 universalus tinkantis visom mašinom
-
diagnostika jungiu per OBD II fiške ta kur po vairu ji viena šitoj mašinoj yra
-
saugiklius ir rėles pilnai visas jau atidžiai esu patikrines viskas tvarkoj galbut mano diagnostikos prietaisas niekam tikes kad negaliu prisijungti turiu MaxiScan MS509 universalus tinkantis visom mašinom
A, tada sėkmės - nieko nepadarysi ir mums nėra ką tau patarti, apart mesti tą nesąmonę ir nusipirkti VCDS kuri kiniška kopija kainuoja apie 100lt ir yra (ne patikimumu) 100 kartų geresnė už tą nesąmonę ;)
Gali kviestis traliuką, gali kviestis žmogų kas turės VCDS, tada jungiesi į 05 kanalą (autorizaciją) ir ištrynęs klaidą atsirakinsi mašiną.
(http://www.ross-tech.com/vcds/download/beta/812-screens/SCM--Installed.png)
-
jei neklystu prekiaujat tais VCDS ?
-
neprekiauju (-)
-
supratau o čia tas VAG COM čia yra tas pats VCDS ?
-
Taip, iš esmės tas pats, tik VAG-COM buvo vadinama iki 10.** versijos, po tas pats pavadintas VCDS
Nepirk ribotų versijų:
VagCom 311
VagCom 409
VCDS Little
Visa kita tinka
-
bandysiu ieškot dėkui už patarimus (y)
-
radau keleta versiju VAG COM VCDS
12.10.3
11.11.2
12.12
gal gali patart ar jie tinkami mano atveju ?
-
radau keleta versiju VAG COM VCDS
12.10.3
11.11.2
12.12
gal gali patart ar jie tinkami mano atveju ?
Siaip tinka visi, tik is meistro kur remontuoja buvo ne kokie atsiliepimai apie 12 versija, geriau 11.
-
aišku dėkui
-
Siaip tinka visi, tik is meistro kur remontuoja buvo ne kokie atsiliepimai apie 12 versija, geriau 11.
jeigu kalbam apie ta pati meistra,tai jis kaip tik sake pirkti 12arba tada 11
-
Kas jums su tomis versijomis negerai? Jei pas jus WIN8 64bit tai 12.10 kvailios, tad išleido 12.12
Tai viskas, o jei naudojatės senesniais WIN - jokio skirtumo tarp versijų.
Kai perkate testerį ir labai rūpi kelinta čia jo versija? Jei mokate dirbti - tiks puikiai ir sena versija, o jei nulis žinių, patirties, tai tiek pat bus nulis su nauja ar sena versija.
-
Kas jums su tomis versijomis negerai? Jei pas jus WIN8 64bit tai 12.10 kvailios, tad išleido 12.12
Tai viskas, o jei naudojatės senesniais WIN - jokio skirtumo tarp versijų.
Kai perkate testerį ir labai rūpi kelinta čia jo versija? Jei mokate dirbti - tiks puikiai ir sena versija, o jei nulis žinių, patirties, tai tiek pat bus nulis su nauja ar sena versija.
Apie vidu sneka, ko mes nematome, bet puikiai zino, kas juos remontuoja.
-
Apie vidu sneka, ko mes nematome, bet puikiai zino, kas juos remontuoja.
A, supratau, nes neretai vis vardina softus, tai vis nepagaunu kampo, kas jiems ten lagina ir negerai.
Ok, suprasta - apie adapterius kiniskus. Nesikisu i pokalbi, nes neturiu ka patarti (H-)
-
gal turit kokio meistro kontaktini numeri ? nes visi diagnostikos pardavėjai sako be degimo neveiks ta diagnostika
-
diagnostikos pardavėjai turi universalių žinių, pats prekiauju ja, tai tokių specifinių klausimų visuose produktuose negali žinot, čia audi forume žmonės patyrę su audi, pasitikėk mumis
taip diagnostika neveiks be degimo, tiesa dauguma atvėju, bet autorizacijos blokas išimtis
-
tai kaip ir vienas iš kolegu čia esančiu sakė įeiti į autorizacija degimo nereikia ieini į 05 kanala ir galiu atrakint bent jau vaira tai jau butu man šiokia tokia pergalė
-
gal turit kokio meistro kontaktini numeri ? nes visi diagnostikos pardavėjai sako be degimo neveiks ta diagnostika
nu tu būk geras, paklausyk ką sakau... Koks skirtumas ką kalba pardavėjas, nes tau ne tik aš patariu, o daug metų dirbama su diagnostika.
Iš vis už tokias servisų "paslaptis" klientai šimtais susimoka, o tu gavai už dyką ir vis tiek kalbi apie pardavėjų neišmanymą (8-)
-
aš nekalbu apie pardavėju neišmanyma čia daugiau mano neišmanimas tikrai vertinu tas atskleistas paslaptis ryt turėsiu ta diagnostikos prietaisa žiurėsiu kas išeis kolkas dėkui už pagalba tikrai padeda patarimai
-
aš nekalbu apie pardavėju neišmanyma čia daugiau mano neišmanimas tikrai vertinu tas atskleistas paslaptis ryt turėsiu ta diagnostikos prietaisa žiurėsiu kas išeis kolkas dėkui už pagalba tikrai padeda patarimai
jei ką - skambink, patarsiu, numerį po mano postu rasite.
Kalba eina ne apie jūsų neišmanymą, o mažiau klaidinkitės pardavėjų kalbomis, jų darbas kiek kitas :)
-
ok (y) kogero jau šiandien ta diagnostikos įrengini turėsiu gal išeis atgaivint audi :)
-
nu va audi iveikta su jusu pagalba lieku skolingas viska padariau kaip sakei kuo puikiausiai pavyko nupirkau VAG COM 11 versija ištryniau 05 kanale klaida ir viskas atsigavo net akyse prašviesėjo dėkui už pagalba tikrai net labai padėjo (y)
-
Na cia pirmas darbas, dabar tiketina, kad bus ir antras kartas.
Tad siulyciau sekanti karta nusikopijuoti pilna klaidos nuorasa, tai pravers narpliojant gedimo sukelejus.
Dziugu kad kelyje, o dabar jei noresite suzinoti savo purkstuku ir bedra darba cilindre, parasykite privaciai, papasakosiu instrukcijas (+)
-
klaidos nuorašo kopija aš pasidariau prieš trindamas klaida o purkštuku darbas irgi domina nes man variklis ant laisvu biški pasipurto ir apsukos šiek tiek plaukioja kadangi dar aš čia naujokas tai nerandu kaip ir kur čia privačiai rašyt :)
-
nupirkau VAG COM 11 versija
vo cia maladec (y) itariu tikrai net nusipirkes vaga sutaupiai nei vezes masina i servisa (+)
-
kas be ko dar ir kaip susitaupė sakau net akyse prašviesėjo dėkingas esu čia esantiems (y)
-
Senai sakiau, vcds kabeliukas turetu ieiti i auto komplektacija :-] , gamykliskai neides, bet perkantis vaistinele ir gesintuva reikia is karto apsirupinti pagalbininku, kuris labai stipriai padeda sutaupyti.
-
na jo svarbus dalykas mažinantis galvos skausma :)
-
Na cia pirmas darbas, dabar tiketina, kad bus ir antras kartas.
Tad siulyciau sekanti karta nusikopijuoti pilna klaidos nuorasa, tai pravers narpliojant gedimo sukelejus.
Dziugu kad kelyje, o dabar jei noresite suzinoti savo purkstuku ir bedra darba cilindre, parasykite privaciai, papasakosiu instrukcijas (+)
Bajorai, parasyk man kaip reik purkstukus paziureti? Ir kokie skaiciai turi buti ka reikstu ka geri jie. :)
-
Pas tave Arci koks variklis? Ir privaciai brukstelk.
-
Beda laikinai ispresta, sita tema rakinam , o del vairo uzrakto problemu pratesiame diskusijas jau seniau sukurtoje http://www.audiklubas.com/forumas/audi-c6/vairo-mechanzimo-uzrakinimas/ (http://www.audiklubas.com/forumas/audi-c6/vairo-mechanzimo-uzrakinimas/)
-
Senai sakiau, vcds kabeliukas turetu ieiti i auto komplektacija :-] , gamykliskai neides, bet perkantis vaistinele ir gesintuva reikia is karto apsirupinti pagalbininku, kuris labai stipriai padeda sutaupyti.
ypac kai kinietis vos te simta lituku tekainuoja. Nebutina ismanyti diagnostikos, jau vien tik sugebejimas klaidas nuskaityti bus didelis pliusas. Manau tokie dalykai prisideda prie audines na ir VAG populiarumo, nes tarkime del ko niekad nebus populiarios tikrai nuostabios masinos Land Rover - ju diagnostikos irangos kainuoja tukstanciais, padielku nera, neretai mokedamas ir desimt gabalu gausi tik vienam modeliui tinkancia diagnostika. Be to nera nei servisu kurie normaliai ismanytu, nei atstovybiu, tad turedamas gedima koki, gali taip papulti i uzburta rata, kad apsivemti galima :-]