Apie vidu sneka, ko mes nematome, bet puikiai zino, kas juos remontuoja.
A, supratau, nes neretai vis vardina softus, tai vis nepagaunu kampo, kas jiems ten lagina ir negerai.
Ok, suprasta - apie adapterius kiniskus. Nesikisu i pokalbi, nes neturiu ka patarti
