Va kai isideda distronika ir orine pakaba, cia tai levelis pakyka kaip reikalas, o ne kazkokios juodos lubos, lietaus daviklis, kazkokia tai uzuolaidele 
Nesubrende mes dar tokiems navarotams, mechankej distroniko nereikia, o orine pakaba tik ateina i musu galvas kaip privalumas, po c5 problemu visiems kaip galvos skausmas.