Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A6 3.0 tdi nuo 2004 pirkimas  (Skaityta 5361 kartus)

Neprisijungęs zigolo

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
Audi A6 3.0 tdi nuo 2004 pirkimas
« Topic Start: 2011 Gegužės 01, 18:09:49 »
Laba diena,esu naujokas Audi automobiliuose . Daug daugiau techniniu charakteristiku galeciau pasakyti apie Bmw, tauciau zvelgiant is praktiskos puses zinau,kad Audi A6 3.0 tdi yra zymiai universalesnis uz jo priesininka bmw 530d.Asmeniskai i ka as atsizvelgsiu pirkdamas automobili,tai kad jis butu maziausiai 2005 metu ir kad jo rida nevyrsytu 150 tukstanciu.Butu labai idomu isgirst ismananciu zmoniu nuomones i ka atsizvelgti perkant si automobili, taip pat  sio automobilio technines charakteristikas,patvaruma,islaikymo kastus ir kitus  specifinius aspektus,kurie man leistu isivaizduoti ar mano pasirinkimas tinkamas.

Neprisijungęs ozar

  • Įrašai: 33
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A6 3.0 tdi nuo 2004 pirkimas
« Atsakymas #1: 2011 Gegužės 05, 21:46:24 »
pukus pasirinkimas,neliginamas su bmv,ypac varikis.siap as daug tau nepasakisiu nes nesenai toki nupirkau,bet konkreciai jai ka paklausi atsakisiu.remontas na kaip tokio tipo masinai yra normalus.bet jai tu zadi uz paskutinius pirkt masina o apie remonta negalvoji ji netau...

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Audi A6 3.0 tdi nuo 2004 pirkimas
« Atsakymas #2: 2011 Gegužės 06, 09:14:42 »
pukus pasirinkimas,neliginamas su bmv,ypac varikis.

Tai kad kaip tik atvirkščiai girdėjau :)

Neprisijungęs ozar

  • Įrašai: 33
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A6 3.0 tdi nuo 2004 pirkimas
« Atsakymas #3: 2011 Gegužės 07, 13:51:57 »
skonio reikalas :) o atskik ko bmv geriau?cia tik del smalsumo ;)

Neprisijungęs Aivaras77

  • Įrašai: 235
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A6 3.0 tdi nuo 2004 pirkimas
« Atsakymas #4: 2011 Gegužės 07, 14:16:10 »
Del to, kad jis turi bmw ;)

Neprisijungęs ozar

  • Įrašai: 33
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A6 3.0 tdi nuo 2004 pirkimas
« Atsakymas #5: 2011 Gegužės 07, 14:29:33 »
aaaa :)viskas aisku ;Dir suprantama

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Audi A6 3.0 tdi nuo 2004 pirkimas
« Atsakymas #6: 2011 Gegužės 08, 21:32:08 »
Del to, kad jis turi bmw ;)

Prie ko čia aš? :) Pasiskaitykit testus internete, nekils tada klausimų, kodėl taip sakau ;)

Neprisijungęs zigolo

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A6 3.0 tdi nuo 2004 pirkimas
« Atsakymas #7: 2011 Gegužės 09, 02:04:31 »
pukus pasirinkimas,neliginamas su bmv,ypac varikis.siap as daug tau nepasakisiu nes nesenai toki nupirkau,bet konkreciai jai ka paklausi atsakisiu.remontas na kaip tokio tipo masinai yra normalus.bet jai tu zadi uz paskutinius pirkt masina o apie remonta negalvoji ji netau...

Perkant masina niekada nesi garantuota, kad ji nesuges, taciau as kalbu is bendrosios puses lyginant siuos du modelius.Kiek girdejau, tai 5 serijos bmw pasitaiko nemazai gedimu. Dar labai idomu butu isgirst apie masinos vaziuokles minkstuma bei konforta lyginant siuos du modelius.

Neprisijungęs ozar

  • Įrašai: 33
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A6 3.0 tdi nuo 2004 pirkimas
« Atsakymas #8: 2011 Gegužės 09, 18:59:53 »
apie bmv nieko tau nepasakisiu,nes gyvenime neturejau ir neturesiu,o del audi sio modelio gedimu daug nepaskisiu gal isvis nepasakisiu,nes nesenai nupirkau.o del pakabos minkstumo ir panasiai velgi neatsakisiu nes pas mane adaptivine :)siap mazai kuo as galiu tau padet jai kazkokie klausimai konkretus tai klausk.as uz audi :D

Neprisijungęs rafinuotas

  • Įrašai: 3412
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Audi A6 3.0 tdi nuo 2004 pirkimas
« Atsakymas #9: 2011 Gegužės 13, 17:46:00 »
audi is technines puses turetu buti tikrai prasciau nei bmw.. bet kiek girdejas esu kad audi pasitaise su vaziuokle po a6 c5 modelio ir nebera tokia lepi vaziuokle. Dezes kaip visada audi chrenovos, quattro didelis pliusas pries visus konkurentus, isvaizda neipudinga, sonine linja isvis nepasikeite nuo a6 c5. varikliai girdejau irgi blogu atsiliepimu apie 3.0tdi, audi pagaliau susipato ir perejo prie grandines, taciau cia vel kazkokia klaida padare, kad ta grandine atsilaisvina ir ja keisti labai brangu, o ji atsilaisvina ir prasosi keitimo beveik visose parvarytose masinose, nes jau ridos atitinkamos 250-300tukst. pats noriu nusipirkt praktiskesne masina arba a6 arba 530d ir vat nesisprendziu, jei nebutu ziauriu ziemu pas mus, tia dvejoniu net neklitu, tik 5er, bet vat ta quattro sistema vistik vilioja mane prie audi..

Neprisijungęs Akatsaki

  • Kauno miestas
  • Įrašai: 972
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A6 3.0 tdi nuo 2004 pirkimas
« Atsakymas #10: 2011 Gegužės 13, 17:53:16 »
audi is technines puses turetu buti tikrai prasciau nei bmw.. bet kiek girdejas esu kad audi pasitaise su vaziuokle po a6 c5 modelio ir nebera tokia lepi vaziuokle. Dezes kaip visada audi chrenovos, quattro didelis pliusas pries visus konkurentus, isvaizda neipudinga, sonine linja isvis nepasikeite nuo a6 c5. varikliai girdejau irgi blogu atsiliepimu apie 3.0tdi, audi pagaliau susipato ir perejo prie grandines, taciau cia vel kazkokia klaida padare, kad ta grandine atsilaisvina ir ja keisti labai brangu, o ji atsilaisvina ir prasosi keitimo beveik visose parvarytose masinose, nes jau ridos atitinkamos 250-300tukst. pats noriu nusipirkt praktiskesne masina arba a6 arba 530d ir vat nesisprendziu, jei nebutu ziauriu ziemu pas mus, tia dvejoniu net neklitu, tik 5er, bet vat ta quattro sistema vistik vilioja mane prie audi..

O kas trukdo nusipirkti bmw su x-drive?

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A6 3.0 tdi nuo 2004 pirkimas
« Atsakymas #11: 2011 Gegužės 13, 18:00:12 »
Matyt kaina ir pasirinkimas :D

Neprisijungęs ozar

  • Įrašai: 33
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A6 3.0 tdi nuo 2004 pirkimas
« Atsakymas #12: 2011 Gegužės 13, 20:44:03 »
audi is technines puses turetu buti tikrai prasciau nei bmw.. bet kiek girdejas esu kad audi pasitaise su vaziuokle po a6 c5 modelio ir nebera tokia lepi vaziuokle. Dezes kaip visada audi chrenovos, quattro didelis pliusas pries visus konkurentus, isvaizda neipudinga, sonine linja isvis nepasikeite nuo a6 c5. varikliai girdejau irgi blogu atsiliepimu apie 3.0tdi, audi pagaliau susipato ir perejo prie grandines, taciau cia vel kazkokia klaida padare, kad ta grandine atsilaisvina ir ja keisti labai brangu, o ji atsilaisvina ir prasosi keitimo beveik visose parvarytose masinose, nes jau ridos atitinkamos 250-300tukst. pats noriu nusipirkt praktiskesne masina arba a6 arba 530d ir vat nesisprendziu, jei nebutu ziauriu ziemu pas mus, tia dvejoniu net neklitu, tik 5er, bet vat ta quattro sistema vistik vilioja mane prie audi..

nesupratau ko tau dezes chrenovos audi?ir ar tu nenusneki kad 3.0dti variklis blogas?visiskai su tavim nesutinku nes kiek neklausinejau ,kiek nesidomiejau niekas apie grandines keitima net nesneka,kai snekejai kad atsilaisvina ir keiti grandine tai netaip,pakeiti visus itempejus  ir varai toliau.nebent sneki apie 300+ ridas.ir siap 3.0tdi dauguma giria,blogu atsiliepimu negirdejau beveik....

Neprisijungęs rafinuotas

  • Įrašai: 3412
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Audi A6 3.0 tdi nuo 2004 pirkimas
« Atsakymas #13: 2011 Gegužės 13, 20:48:55 »
audi is technines puses turetu buti tikrai prasciau nei bmw.. bet kiek girdejas esu kad audi pasitaise su vaziuokle po a6 c5 modelio ir nebera tokia lepi vaziuokle. Dezes kaip visada audi chrenovos, quattro didelis pliusas pries visus konkurentus, isvaizda neipudinga, sonine linja isvis nepasikeite nuo a6 c5. varikliai girdejau irgi blogu atsiliepimu apie 3.0tdi, audi pagaliau susipato ir perejo prie grandines, taciau cia vel kazkokia klaida padare, kad ta grandine atsilaisvina ir ja keisti labai brangu, o ji atsilaisvina ir prasosi keitimo beveik visose parvarytose masinose, nes jau ridos atitinkamos 250-300tukst. pats noriu nusipirkt praktiskesne masina arba a6 arba 530d ir vat nesisprendziu, jei nebutu ziauriu ziemu pas mus, tia dvejoniu net neklitu, tik 5er, bet vat ta quattro sistema vistik vilioja mane prie audi..

nesupratau ko tau dezes chrenovos audi?ir ar tu nenusneki kad 3.0dti variklis blogas?visiskai su tavim nesutinku nes kiek neklausinejau ,kiek nesidomiejau niekas apie grandines keitima net nesneka,kai snekejai kad atsilaisvina ir keiti grandine tai netaip,pakeiti visus itempejus  ir varai toliau.nebent sneki apie 300+ ridas.ir siap 3.0tdi dauguma giria,blogu atsiliepimu negirdejau beveik....
o kada audi yra normaliu deziu padare, visos byra, a8 byra, q7 byra, pasatai dsg byra ir t.t. cia kaip suprantu ne audi gamina tas dezes, bet pasimokes esu jei audi tai tik mechanke, arba ruosk stuka euru dezes remontui.. nu tie itempejai, tai kaina kosmine speju itempejus pakeist, o kad ant 3.0d ar dirzus ar itempejus kas keistu tai neteko girdet..

Neprisijungęs ozar

  • Įrašai: 33
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A6 3.0 tdi nuo 2004 pirkimas
« Atsakymas #14: 2011 Gegužės 13, 21:53:33 »
aj jo jai sneki apie automatus tai gal jo...as tai isvis pries visus atomatus tai gal esi teisus...o 3.0 tdi tie itempejai apie 1e kainoja su visko jos pakeist.bet kad ta grandine tai neesu kur girdejes kad  kas keite.ka zinau  sitose varikliose minus purkstukai,bet cia naujose varikliose dauguma  jautrus manau.

Neprisijungęs Akatsaki

  • Kauno miestas
  • Įrašai: 972
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A6 3.0 tdi nuo 2004 pirkimas
« Atsakymas #15: 2011 Gegužės 13, 22:03:11 »
aj jo jai sneki apie automatus tai gal jo...as tai isvis pries visus atomatus tai gal esi teisus...o 3.0 tdi tie itempejai apie 1e kainoja su visko jos pakeist.bet kad ta grandine tai neesu kur girdejes kad  kas keite.ka zinau  sitose varikliose minus purkstukai,bet cia naujose varikliose dauguma  jautrus manau.

Gyventum Lietuvoje apie tokios auto išlaikyma visai kitaip šnekėtum, nes tai ne koks pitakas ar guolis ketvirtas :)

Neprisijungęs ozar

  • Įrašai: 33
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A6 3.0 tdi nuo 2004 pirkimas
« Atsakymas #16: 2011 Gegužės 13, 22:22:23 »
tai cia gyventum lt isvis apie tokia auto svajot reiketu ir tiek ar dirbti 20 metu.bet cia sneka isvis ne apie tai eina jai ka...

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
2007 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Birželio 26, 20:19:40
sukūrė razor0817
24 Atsakymai
6455 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Vasario 11, 12:26:12
sukūrė Ramaskinas
3 Atsakymai
1438 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 29, 23:05:24
sukūrė Bajoras