Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi a6,2l TDi,2005m...kokia nuomone apie siuos modelius ?  (Skaityta 13990 kartus)

Neprisijungęs Aiste

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
O kas tau liepia uzsicipavus ja smaugti redlinu? Visada bus galios rezervas, jo prireikus vos palietus gaza automobilis soks kaip pasiutes. Ko nepasakyciau apie gamyklini 2.0 Kai persedau is cipuotos 1.9 i 2.0 necipuota norejau islipt ir pastumt. Del taupumo, taip cipuota bus taupesne trasoje ir ilgesnese distancijose, tuo labiau kai vairuos pensininkas ar moteris (vaziuos pagal greicio limita). Lietuvoje - taip tu gali sakyt "pikrciau didesni litraza". Bet as noreciau paziuret ka tu sakytum pvz anglijoj ar airijoje, kaip nuo kuboturos yra mokamas keliu mokestis. Pavyzdis, kad gaudytumeis: 2.0 metam ~600euru 3.0 metam 1500/1600euru + didesnei kuboturai draudimas brangesnis. 3.0 turi 230~ag + brangesnis islaikymas (daugiau tepalu, servisai kitokie ir t.t.) 2.0 stockas turi 140, perrasius programa isgauni ~180 ir idomiausia tai, kad sanaudos beveik nesikeicia. Viskas priklauso kaip vaziuosi :smoke: Kalabant apie mane as cipuociau ir 3.0 ir 5.0 ir 6.0.. Ir nesvarbu, kad gal but tos galios nepanaudociau, bet visada butu rezervas :]

Na ir kalbat cia aukstom frazem...Zinai,gal ir teisus,kad moteris ar  pensininkas gali nezinot kas tas cipavimas yra (as tikrai pirmakart girdziu),bet tas palyginimas,kad moteris ar pencininkas vairuos pagal greicio limita ir bla bla bla....man netinka..salyj kur gyvenu,vyrus irgi galima priskirt prie sitos kategorijos  :P tu teisus del traukos,kaip 2l man ji tikrai nelabai traukia,nes esu vazinejus su ne viena sportinio tipo masina....
Beja,dar vienas pastebejimas...2l taxai Airijoj jau virs 700e per metus nuo siu metu...tixlios sumos su centais dar nzn ,nes kol kas ranka dar nekyla pirkt...taiva tiek...aciu uz info  ;)
tiesa,jei kartais sugalvociau ta cipavima pasidaryt,idomu ar cia Airijoj supras meistrai  ko as is ju noriu  :think:

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Na ir kalbat cia aukstom frazem...Zinai,gal ir teisus,kad moteris ar  pensininkas gali nezinot kas tas cipavimas yra (as tikrai pirmakart girdziu),bet tas palyginimas,kad moteris ar pencininkas vairuos pagal greicio limita ir bla bla bla....man netinka..salyj kur gyvenu,vyrus irgi galima priskirt prie sitos kategorijos  :P tu teisus del traukos,kaip 2l man ji tikrai nelabai traukia,nes esu vazinejus su ne viena sportinio tipo masina....
Beja,dar vienas pastebejimas...2l taxai Airijoj jau virs 700e per metus nuo siu metu...tixlios sumos su centais dar nzn ,nes kol kas ranka dar nekyla pirkt...taiva tiek...aciu uz info  ;)
tiesa,jei kartais sugalvociau ta cipavima pasidaryt,idomu ar cia Airijoj supras meistrai  ko as is ju noriu  :think:

710euru taxai :) nesenai savaja uztaxinau. Cipavimas - galios kelimas prgoramiskai. As pats is Dublino, tai jei butu noras kelt galia, duok zinot - suprasim :bedantis::smoke: Taip pat gali kreiptis del visu diagnostiku.

Neprisijungęs Aiste

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
710euru taxai :) nesenai savaja uztaxinau. Cipavimas - galios kelimas prgoramiskai. As pats is Dublino, tai jei butu noras kelt galia, duok zinot - suprasim :bedantis::smoke: Taip pat gali kreiptis del visu diagnostiku.
[/quo

As taip pat netoli Dublino,tai labai gerai,kad yra ir cia meistru,kurie nekeikia audi su 2l varikliais  :-]
O kaip su kainom pas jus? Branginykai ar nelabai? :V

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
710euru taxai :) nesenai savaja uztaxinau. Cipavimas - galios kelimas prgoramiskai. As pats is Dublino, tai jei butu noras kelt galia, duok zinot - suprasim :bedantis::smoke: Taip pat gali kreiptis del visu diagnostiku.
[/quo

As taip pat netoli Dublino,tai labai gerai,kad yra ir cia meistru,kurie nekeikia audi su 2l varikliais  :-]
O kaip su kainom pas jus? Branginykai ar nelabai? :V

Tai diagnostika padaryciau dykai ;) o galia uz ~120 susitartume :)

Neprisijungęs Aiste

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
 (y) Wauw....o kaip jus rast?
Ar kaip uzsibukint pvz?

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Tuoj atsiusiu kontaktus i PM.

Neprisijungęs Aiste

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Tuoj atsiusiu kontaktus i PM.

Super...is anksto dekoju  ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10 Atsakymai
1163 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Spalio 25, 16:16:00
sukūrė Arvis
143 Atsakymai
70602 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Spalio 15, 17:55:21
sukūrė Rainoldas
3 Atsakymai
1064 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Spalio 20, 11:47:00
sukūrė zu