Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Variklio - Greičių dėžių skyrius  (Skaityta 162054 kartus)

Neprisijungęs egioors

  • Įrašai: 111
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Sveiki uztureta problema , kas patars kur ir kas nutyko 2.5 tdi 110 kw  automat . Nepastoviai bet kartais pradejo nebetraukti  duodi gazu ir stovi kaip ibesta , dingo triptronikas nebereguoja , seip palengva vaziuojant lyg ir normaliai dirba deze . Tikrinau greiciu dezes tapalas normoje prie kompo buvau prijunges parode kazkokias bedas su triptroniku o variklio skyriu isvis nejo prisijungti ,bent jau taip meistriukas pasake kame  bedos pas mane .

Neprisijungęs VytenisK

  • Įrašai: 310
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto

Automobilis AUDI ALLROAD 2.7T 187kW QUATTRO. Dėžės kodas - EYK.Penktadienį apturėta automatinės pavarų dėžės problema. Buvo smarkus smūgis įjungus "R" padėtį ir iškart užsidegė visi simboliai pavarų dėžės ant skydelio. Juosta nemirksėjo. Turėjau kompą po ranka, tai prisijungiau ir nuskaičiau klaidas ABS (03) ir Auto Trans (02) blokuose.
Rastos klaidos ABS bloke:
01119 - Gear Recognition Signal
            35-00 - -
Anksčiau buvo tokia pati klaida tik "Intermittent", o pavarų dėžės skiltyje jokios klaidos nebuvo.
AUTO TRANS:
17095 - Transmission Fluid Temp Sensor (G93)
            P0711 - 35-10 - Implausible Signal - Intermittent
Ši buvo rasta trečiadienį po smarkaus pavaikymo.

-------------------------------------------------------
17090 - Transmission Range Sensor (F125)
            P0706 - 35-10 - Implausible Signal - Intermittent
Ši atsirado penktadienį po smūgio.


Bėgių persijungimas stovint visada buvo juntamas, kartais jie įsijungia labiau juntamai, kartais ne. Tačiau smūgių dar niekada iki penktadienio nebuvo. Vakar patikrinau F125 per VAG-COM, tai visas padėtis mato normaliai. Šiaip važiuojant nesijaučia bėgių perjungimas, jie nedaužo ar nesmūgiuoja. Tik kol šaltas variklis būna vos juntamas uždelsimas įjungti bėgį, bet įtariu, kad jis nuo DSP pasirinkties kodavime.
Galbūt kažkas esate susidūręs su panašiomis bėdomis? Gal jau laikas keisti hidrotransformatorių?

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Man buvo su F125 klaida, irgi šalta kartais įjungus R įkaldavo grubiai ir išmesdavo šią klaidą ir aišku limp mode, pakeičiau tepalą su filtrų ir jau senai neturiu šios bėdos.

Neprisijungęs VytenisK

  • Įrašai: 310
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Man buvo su F125 klaida, irgi šalta kartais įjungus R įkaldavo grubiai ir išmesdavo šią klaidą ir aišku limp mode, pakeičiau tepalą su filtrų ir jau senai neturiu šios bėdos.
Dėkui. Aš dar kaip tik nekeičiau tepaliuko. Kažkaip atidėliojau. Dabar būtinai pasikeisiu. :)

Neprisijungęs V-Power

  • Įrašai: 150
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
http://auto.plius.lt/skelbimai/audi-a6-2-4-l-universalas-2002-benzinas-4322829.html
Kas čia do motoras - 2.4 100kW. Skelbime nustebino, paskui ir švedų registracijos puslapy tą patvirtino, Elsa irgi rodo kad toks yra. Čia švedų rinkai? :think:

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Dėkui. Aš dar kaip tik nekeičiau tepaliuko. Kažkaip atidėliojau. Dabar būtinai pasikeisiu. :)
Daryk kaip čia parodytą http://blog.europaparts.com/audi-01v-tiptronic-transmission-fluid-change/
Ir pažiūrėk kokia pas tave tarpinė, yra dviejų tipų, stora ir plona, ploną gauti iššukis ;)

Neprisijungęs saniok26

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
sveiki patarkit kas geriau audi a6 c5 2,5 132kw ar 114kw.  ir kaip ju automatinies diezies? aciu

Neprisijungęs MykQlas

  • Įrašai: 330
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Variklio - Greičių dėžių skyrius
« Atsakymas #282: 2015 Rugpjūčio 06, 19:20:02 »
kas cia gal numanot??? AUDI A6 2.8 Quattro 2000metu. Staigiau atleidziant sankaba ir jungiant kita begi toks garsas... kazkoks laisvumas.. kazkur siekia? begiai jungiasi lengvai, sankaba spaudziasi gerai.. :think:

« Paskutinį kartą keitė: 2015 Rugpjūčio 06, 21:32:36 sukūrė MykQlas »

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Variklio - Greičių dėžių skyrius
« Atsakymas #283: 2015 Rugpjūčio 06, 22:41:42 »
kas cia gal numanot??? AUDI A6 2.8 Quattro 2000metu. Staigiau atleidziant sankaba ir jungiant kita begi toks garsas... kazkoks laisvumas.. kazkur siekia? begiai jungiasi lengvai, sankaba spaudziasi gerai.. :think:

Pagal aprašymą nieko nesupratau, gal užvažiuok į kokį servisą ;)

Neprisijungęs MykQlas

  • Įrašai: 330
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Variklio - Greičių dėžių skyrius
« Atsakymas #284: 2015 Rugpjūčio 06, 23:05:23 »
nu lyg kazkoks laisvumas butu jungiant begi. imusus begi atleidzian sankaba garsas kaip video auksciau pateiktas..

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Variklio - Greičių dėžių skyrius
« Atsakymas #285: 2015 Rugpjūčio 07, 00:03:10 »
nu lyg kazkoks laisvumas butu jungiant begi. imusus begi atleidzian sankaba garsas kaip video auksciau pateiktas..
O geras, per telefoną jokio video nematau :)

Neprisijungęs Karapuzas

  • Įrašai: 144
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Variklio - Greičių dėžių skyrius
« Atsakymas #286: 2015 Rugpjūčio 07, 18:20:01 »
Paziurek ar kardanas neturi laisvumo, pakelk viena galini rata ir sukinek i sonus, pas mane dezei laisvumas ir musa panasiai

Neprisijungęs MykQlas

  • Įrašai: 330
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Variklio - Greičių dėžių skyrius
« Atsakymas #287: 2015 Rugpjūčio 07, 18:51:12 »
aha laisvumas nekujovas toks... :F tvarkei ar vaziuoji dar :D ?

Neprisijungęs Karapuzas

  • Įrašai: 144
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Variklio - Greičių dėžių skyrius
« Atsakymas #288: 2015 Rugpjūčio 14, 17:48:00 »
Vaziuoju dar, pas mane yra ir vibracija pradedant vaziuot, anksciau ar veliau reikes lupt deze lauk ir tvarkyt. Beto vaziuojant tamposi masina kai gaza spaudi ir atleidi, nervuoja jau, bet kad laiko ner prieit  :V

Neprisijungęs Marijus Audi

  • Įrašai: 13
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Variklio - Greičių dėžių skyrius
« Atsakymas #289: 2015 Rugpjūčio 19, 19:32:07 »
Sveiki, išardęs savo a6 c5 1,9 tdi 81 kw pavarų dėžę radau adatiniu guoliukų, ir niekaip neišsiaiškinu iš kur jie  :( gal kas ardėte gal gali paaiškinti kur ieškoti subirėjusio guolio? Dauguma sutrupėjusiu guoliuku buvo prie deferencialo. dantračių dar neardžiau, bet turbūt teks :(

Neprisijungęs robertinskis

  • Įrašai: 73
    • Žiūrėti profilį
Re: Variklio - Greičių dėžių skyrius
« Atsakymas #290: 2015 Rugpjūčio 22, 17:36:58 »
Sveiki. Gal galit pasakyt galima traukt masina su automatine deze pas mane tiptronic. Traukt netoli reiktu koki 10km nes pompa arba guolis uztrigo

Neprisijungęs HARIBO

  • Įrašai: 288
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Variklio - Greičių dėžių skyrius
« Atsakymas #291: 2015 Rugsėjo 22, 19:05:29 »
Sveiki iskilo toke problema su 2.5tdi 132kw kalena variklis garsas kaip ir is apacios pasilus ussidega tepalo spaudimo lempute tepalo siurbli keiciau niekas nepasikeite pats galvoju kad prasukti pagrindinei indeklai bet gal pas ka kitokiu minciu yra jai nesunku pasidalinkit.

Neprisijungęs Erjey

  • Įrašai: 48
    • Žiūrėti profilį
Re: Variklio - Greičių dėžių skyrius
« Atsakymas #292: 2015 Rugsėjo 28, 09:08:12 »
Sveiki, nepykti, jei jau buvo kažkur matyta, ieškojau šitame skyriuje neradau...
kažin ar tiktų 1998 metų A6 C5 (121 kW) 2,4 variklio Nr. AGA002259 vietoje, variklis iš A6 C5 2,8 turio 2002-2003 metų?

Neprisijungęs naujokasver8

  • Įrašai: 676
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Variklio - Greičių dėžių skyrius
« Atsakymas #293: 2015 Rugsėjo 28, 10:27:46 »
c5 su 2,8 iki 2001m

Neprisijungęs Erjey

  • Įrašai: 48
    • Žiūrėti profilį
O gal žinoma kokie numeriai turi būti 2,8 auto iki 2001 metų, kad tiktų į 2,4 - 1998 metų ?

Neprisijungęs VytenisK

  • Įrašai: 310
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Variklis 2.7T 187kW. 1,2,3 cilindre meta misfire klaidas sukėlus apsukas, tačiau jokio efekto variklio darbui tai neturi. Variklis nesipurto ir kitaip neišdykauja, kompresija visur vienoda, po 10,5. Važiuoja puikiai. Pakeistos žvakės, nupirktos 6 naujos babinos, pastatytas degimas su stroboskopu, patikrintos lambdos, kiti davikliai. Šiandien išėmėme grandinės įtempėją, manome, kad tai sukelia misfire klaidas visoje galvoje. Gal kas nors esate susidūrę su tokiu gedimu ar esate ką nors girdėję? Iš kur pirkti grandinės įtempėją tokia motorui (be dylerio, nes ten kaina ~600€)?

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Variklis 2.7T 187kW. 1,2,3 cilindre meta misfire klaidas sukėlus apsukas, tačiau jokio efekto variklio darbui tai neturi. Variklis nesipurto ir kitaip neišdykauja, kompresija visur vienoda, po 10,5. Važiuoja puikiai. Pakeistos žvakės, nupirktos 6 naujos babinos, pastatytas degimas su stroboskopu, patikrintos lambdos, kiti davikliai. Šiandien išėmėme grandinės įtempėją, manome, kad tai sukelia misfire klaidas visoje galvoje. Gal kas nors esate susidūrę su tokiu gedimu ar esate ką nors girdėję? Iš kur pirkti grandinės įtempėją tokia motorui (be dylerio, nes ten kaina ~600€)?
Įtempėjas tik originalas arba kiniška kopija kurio kokybė neaiški...
Degimas šiaip šitiems varikliams išstatomas su liniuote, o ne strobu, čia tau ne žigulys :)

Neprisijungęs VytenisK

  • Įrašai: 310
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Įtempėjas tik originalas arba kiniška kopija kurio kokybė neaiški...
Degimas šiaip šitiems varikliams išstatomas su liniuote, o ne strobu, čia tau ne žigulys :)


Kinietiško nepirksiu, naują pirkt gaila tų 600€, tada geriau padėvėto ieškot, tik garantijos nebus, kad ir tas geras. Dar su meistru pakalbėjom, tai užsiminė, kad gali būt pasitampiusi grandinė, nes suskaičiavo 16,5 - 17 tarpelių nuo camshafto žymėjimo iki kitos pusės žymėjimo. Kadangi plikas motoras apie 800€ kainuoja, tai nusprendėm keist pradžiai grandinę ir "šuniukus". Ir apskritai tas įtempėjas blogas neatrodo. Bandėm ten suspaust jį ir pirštu tepalo paėmimą uždengt, tai laiko vakuumą 100%. Žodžiu. O prasidėjo viskas po avarijos, kurios metu, net motoro nesiekė. Tiesa, diržą darom prašokusį per 1 dantį vienoj galvoj ir per 2 kitoj, nes pateko ant jo šiukšlė ir iškabino gabalą, buvau pasikeitęs prieš 3mėn,o dabar vėl teko keist. LD aišku atsakomybės kaip visada atsisakė, nes pirminis smūgis buvo į bamperį... Kadangi kėbulas jau buvo sutvarkytas tai motorą dabar pačiam tenka remontuotis.
Tiesa galbūt žinot, kaip patikrinti teisingai šitą įtempėją? Na ar jis funkcionuoja kaip pažiūrėti?

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kinietiško nepirksiu, naują pirkt gaila tų 600€, tada geriau padėvėto ieškot, tik garantijos nebus, kad ir tas geras. Dar su meistru pakalbėjom, tai užsiminė, kad gali būt pasitampiusi grandinė, nes suskaičiavo 16,5 - 17 tarpelių nuo camshafto žymėjimo iki kitos pusės žymėjimo. Kadangi plikas motoras apie 800€ kainuoja, tai nusprendėm keist pradžiai grandinę ir "šuniukus". Ir apskritai tas įtempėjas blogas neatrodo. Bandėm ten suspaust jį ir pirštu tepalo paėmimą uždengt, tai laiko vakuumą 100%. Žodžiu. O prasidėjo viskas po avarijos, kurios metu, net motoro nesiekė. Tiesa, diržą darom prašokusį per 1 dantį vienoj galvoj ir per 2 kitoj, nes pateko ant jo šiukšlė ir iškabino gabalą, buvau pasikeitęs prieš 3mėn,o dabar vėl teko keist. LD aišku atsakomybės kaip visada atsisakė, nes pirminis smūgis buvo į bamperį... Kadangi kėbulas jau buvo sutvarkytas tai motorą dabar pačiam tenka remontuotis.
Tiesa galbūt žinot, kaip patikrinti teisingai šitą įtempėją? Na ar jis funkcionuoja kaip pažiūrėti?
Per vcds testą galimą padaryti jam, o mechanizmo išdylimo nepamatysi, nes jis neardomas.

Neprisijungęs VytenisK

  • Įrašai: 310
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Per vcds testą galimą padaryti jam, o mechanizmo išdylimo nepamatysi, nes jis neardomas.
Soleinodams testą, taip? Jei taip, tai testą darėme ir net pusėmis patį solenoidą sukeitėme (iš vienos galvos į kitą). Įtempėjas pats jokio garso neskleidė. Niekad nebarškėjo.
Tai realiai vienintelis patikrino būdas yra dėti kitą? Ar tikrai dėl šito įtempėjo, gali mesti misfire keleivio pusės (1,2,3cil) galvoje?
Žvakės tamsesnės toje pusėje, kitoje balti galai, o šitoje (kur misfire), tokie pajuodę.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1167 Atsakymai
205783 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2021 Liepos 30, 12:43:46
sukūrė Vilius c
B5 Variklio skyrius

Pradėjo orzo « 1 2 ... 41 42 » B5

1030 Atsakymai
126902 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Gruodžio 18, 01:23:55
sukūrė only AUDI
B6 Variklio skyrius

Pradėjo orzo « 1 2 ... 24 25 » B6

621 Atsakymai
84563 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Birželio 07, 18:07:55
sukūrė DjBooS