Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Patarkit dėl audi a6 c5 1.9 TDI variklio pulsavimo  (Skaityta 2604 kartus)

Neprisijungęs 6666

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Sveiki. Susidūriau su problemomis po audi a6 C5 1.9 tdi kuro siurblio keitimo darbų. Keičiau seną siurblį, nes automobilis šaltas sunkiai užsikurdavo ir apsipildavo dūmais. Pakeitė siurblį ir ši problema dingo, bet dabar automobilis sušilęs pradeda pulsuoti ant laisvų apsukų (jau išbandėme du siurblius, bėda tapati).  Pajungus kompiuterį klaidų nemeta. Gal kas susidūrėt ir galit patarti.

Neprisijungęs dainiukis

  • Įrašai: 128
    • Žiūrėti profilį
kokia kuro norma nustatyta,gal per didele?

Neprisijungęs 6666

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
na dėl kuro normos nelabai galiu ką pasakyti. Tiesiog pakeitė siurblį ir viskas. Tiesa pasakius jau pakeitė du siurblius ir problema išliko. Meistrai tikrai labai geri, bet jau nei jie nei aš nežinome kame šaknys. Visą dieną praskambinėjau įvairiems servisams, niekas negali nieko pasakyti :( Beje, pas mane 81 kw čipuota, o siurblius kuriuos man dabar keitė buvo nuo 66 kW. Nežinau ar čia yra skirtumas, bet šiandien teko prisirinkti įvairiausiu nuomoniu, didžioji dalis sakė, kad jie nesiskiria.

Neprisijungęs 6666

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Problema jau aiški, automobilis sutvarkytas. Visgi šrotai tik norėjo įkišti 66 kW siurblį, bet deja jis netinka 81 kW varikliui. Įstačius 81 kW siurblį variklis dirba puikiai.

Neprisijungęs Vygis

  • Įrašai: 8
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Sveiki, prisijungiu prie tos pačios bėdos  :think: . Tik mano širdutė kita, 2.5 110kw. Vieną rytą tiesiog paimė ir neužsikūrė, vežiau taisyt, žodžiu atrestauravo siurblio mechaninę dalį ir vyksta tas pats - sušyla ir ant laisvų apsukų pulsuoja. Kompas rodo nepastovų kuro slėgį, kas dar gali būt blogai ar kur ieškot bėdos, jei siurblys restauruotas?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
kuris kanalas/langelis rodo kuro slėgį?

Neprisijungęs Vygis

  • Įrašai: 8
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Velnias man servise patys pajungė, aš nei labai suprantu ko klausi nei žiūrėjau kur ką jungė  :V
Bet jie patys kadangi netvarko siurblių, nusimeta bėdą nuo savęs ir siunčia kitur žiūrėtis.. Dar vienas bajeris, užrodė serviso meistrelis, žodžiu įjungi lempas, įjungi kondicionierių maksimaliai ir nusiramina pulsavimas, dirba normaliai mašina. Kaip čia suprast?

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Kuro norma blogai sureguluota. Sau buvau sukeles per daug, lygiai tokie pat simptomai.

Neprisijungęs Vygis

  • Įrašai: 8
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Ir kaip ta minėtoji kuro norma reguliuojama?

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Lyg su kompu eina minimaliai pareguliuoti, bet man neisejo.

http://www.audiklubas.com/forumas/dyzeliniai-varikliai/a6-(c5)-132kw-ake-blogai-dirba-6-cilindras-bloga-kuro-norma/msg1917867/#msg1917867

P.s. i desine didini, i kaire mazini. Butinai reik su kompu ziuret pareguliavus kiek yra. Atsukus el dali, sistema uzsiorina. Todel biski zaidimas gaunasi.
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Liepos 05, 13:45:52 sukūrė ~Romas~ »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
5 Atsakymai
1241 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Birželio 06, 00:17:04
sukūrė STdemoniac
1 Atsakymai
747 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Liepos 12, 10:30:40
sukūrė garazasTDI
3 Atsakymai
987 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Liepos 04, 09:57:26
sukūrė Arunce037