Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: padekit del 2.5 tdi 110kw quatro siurbliuko esancio bake?  (Skaityta 6318 kartus)

Neprisijungęs mrskis

  • Įrašai: 224
    • Žiūrėti profilį
zodziu nupirkau siurbli svedijoj is pasato dyzelinio vizualiai lygiai toks pat. taciau neina masinos vis vien uzvesti tempem ant buksyro apie 15 km ir vis vien neuzsivede. ka as negerai darau kaip nuorint ta sistema? kodel neuzsiveda masina?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
17 Atsakymai
5163 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Birželio 15, 13:13:51
sukūrė nikolas
5 Atsakymai
2936 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Spalio 07, 09:28:44
sukūrė Zaudi
2 Atsakymai
2679 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Rugpjūčio 02, 23:27:19
sukūrė Karis