Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A6 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1235373 kartus)

Neprisijungęs T-Spark

  • Įrašai: 69
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #13650: 2022 Vasario 03, 19:49:55 »
Prieky keiciau naudota,pries susidedant pertepiau viska metus atlaike paskui tas pats,sia ziema jau nauja dejau ir ok kolkas.Man abi prieky pjovė grybą,galas dar ok .
« Paskutinį kartą keitė: 2022 Vasario 03, 19:52:03 sukūrė T-Spark »

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #13651: 2022 Vasario 04, 12:28:00 »
aš dabar persirinkau, perlitavau, pertepiau ir „pamodifikavau“ safelock plastikiuką, bandysiu persimesti

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #13652: 2022 Vasario 04, 22:09:24 »
kažką sumoviau, dabar nenori užsidaryti, jei ne visai švelniai uždarinėji. žinau, kad ne man vienam taip. Spėju - pritepiau per tiršto vazelino.

Kokios firmos naujos pas tave? pažaidžiau šrotų remėją, reiškia ne man tokie dalykai, kaip visada kainą teks susimokėti visą.

4B1837015G -> 401837015, jau o longer available originalas

Neprisijungęs Vitalijus vil

  • Įrašai: 350
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #13653: 2022 Vasario 04, 22:55:35 »
Man su keleivio spyna buvo, labai svelniai uzsidaro, jei uztrenki, atsoka per viena danti. Turbut koki 10 kartu emiau lauk , ardziau ,ploviau , tepiau ir taip n kartu. Taip ir neradau kas ten nesuveikia. Nupirkau spyna is aliexpreso  :-] Tokia biski kreiva , bet jau metai veikia, tik "mikrikas" toj spynoj paprastas , nehermetiskas , tai kaip tik nesenai po masinos plovimo, pradejo trumpinti, nukirpau laida, kai atsils orai pasikeisiu i hermetiska.
 PS. VCDS kartais rodo centrinio klaida "door not safe" ar kazkaip panasiai, bet viskas veikia . Cia kazkas spynelese ?

Neprisijungęs T-Spark

  • Įrašai: 69
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #13654: 2022 Vasario 05, 17:44:07 »
As pirkau is signedos naujas kaina lyg ir apie 30-40e,nebepamenu.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #13655: 2022 Vasario 06, 16:10:43 »
Man su keleivio spyna buvo, labai svelniai uzsidaro, jei uztrenki, atsoka per viena danti. Turbut koki 10 kartu emiau lauk , ardziau ,ploviau , tepiau ir taip n kartu. Taip ir neradau kas ten nesuveikia. Nupirkau spyna is aliexpreso  :-] Tokia biski kreiva , bet jau metai veikia, tik "mikrikas" toj spynoj paprastas , nehermetiskas , tai kaip tik nesenai po masinos plovimo, pradejo trumpinti, nukirpau laida, kai atsils orai pasikeisiu i hermetiska.
 PS. VCDS kartais rodo centrinio klaida "door not safe" ar kazkaip panasiai, bet viskas veikia . Cia kazkas spynelese ?
greičiausiai viduriuose išmetas safe plastmasiukas

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #13656: 2022 Vasario 11, 15:27:19 »
Gerai, judam toliau, mano šrotas netraukia, pakeitėm siurblį, mano 106E buvo originalia nelituota galva, veikiančia, bet apačia jau silpoka;
pavyko nebrangiai gauti EX siurblį (aa) , viskas normos ribose dabar

Vis dar netraukia šalta iki 2k RPM, tiesiog jei nori pajudėti iš vietos staigiau, numini dugną, 2-3s kol sukyla apsukos iki 2k, tada tankina kaip reikalas. Su šilta galima gyventi.

EGR glušintas kažkur mechaniškai pagal mg/str, kol kas įtariam mietkes nepataikytas, kai keitė siurblį sakė ten keistai viskas vairo galvoje ;) Logus galėsiu sumesti kada nors, įskaitant ir ant šalto. Vakumai sutvarkyti, turbos aktuatorius juda iš pažiūros tvarkingai. Neatmetama, kad koks pasukinėjo turbo aktuatorių, nes iš techo istorijos tai oi kiek ji mačius rajonų? Bandžiau ir tiesiogiai pajungti, tas pats :D :D sovietiniai metodai

132kW AKE automatas prefl.

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #13657: 2022 Vasario 11, 19:56:18 »
Sitie varikliai buki iki 2k rpm. Egr greiciauciai pastriges uzdarytoje padetyje. Keiciant tik siurbli, jokiu mietkiu nesuziuresi.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #13658: 2022 Vasario 12, 12:47:47 »
Sitie varikliai buki iki 2k rpm. Egr greiciauciai pastriges uzdarytoje padetyje. Keiciant tik siurbli, jokiu mietkiu nesuziuresi.
Bet ar TAIP buki? nu neįmanoma važiuoti. Egr greičiausiai taip, nes valdymas veikia per vakuumą, bet jis nereaguoja.

Taip, mietkės su blokatoriais, kokią dieną patikrinsiu

Neprisijungęs Vitalijus vil

  • Įrašai: 350
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #13659: 2022 Vasario 12, 18:51:46 »
Pas mane panasei iki 2k vos juda. Itariu kuro siurbli arba turbina. Kuro siurbly is galo kur vamzdukai prisisuka  yra toks sesiakampis varztas (M10x1), i jo vieta galima isukti manometra ir pasimatuoti slegi, turetu buti virs 10bar , jei maziau, gal but kalta detale 1467045032 .  Siurblio metkas su VCDS galima paziuret. 
  Man klausimas del turbinos veikimo. Niekur neradau aiskios informacijos kaip N75 voztuvas turi veikti. Kiek randu visur rodo kad ant tusciu apsuku , geometrijos trauke turi buti iki virsaus. Bet tuo metu VCDS rodo N75 veikimas pvz 85% , tai kodel trauke buna iki "ribotuvo"  :think:

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #13660: 2022 Vasario 12, 21:38:29 »
pajungus tiesiai, apeinant n75 - tas pats.

Neprisijungęs Vitalijus vil

  • Įrašai: 350
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #13661: 2022 Vasario 12, 23:24:52 »
Tai taip ir gaunasi kad turbina atidaroma iki MAX , nors pagal voztuvo darba ant laisvu, turetu buti 80-90% . Tai cia man keistas veikimas. Gaunasi darbas kaip be voztuvo.. Voztuva tikrinau vakuma laiko , pajungus vakumini manometra, pergazavus slegis keiciasi. As turiu itarima kad turbinos vakumine "pusle" neteisingai veikia, gal per daug metu jame pati spyruokle nuseda.  Pradzioj pas mane buvo per didelis slegis, letai spaudzian gaza trauka kaip ir gera, numynus iki dugno trauka blogesne. Perjungiant begius girdedavos turbinos garsas. Prisukau geometrijos ribotuvo varzteli beveik +4 apsisukimus. Trauka susitvarke, turbinos garsu nebeliko. Per vcds "reikiamas" ir "tikrasis" slegiai ramiai vaziuojant vienodi. Bet paspaudus iki dugno ,slegio truksta . Informacijos apie vadinamo aktuatoriaus teisinga darba pakolkas neradau. Reiks viska paciam kazkaip aiskintis.. Tik aisku kad per didelis arba per mazas turbinos slegis , padaro neteisinga kuro misini ir geros traukos nebus..   
PS. pas mane EGR atjungtas bet neisprogramuotas gal todel taip keistai turbina veikia ?
« Paskutinį kartą keitė: 2022 Gegužės 25, 19:47:34 sukūrė Vitalijus vil »

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #13662: 2022 Vasario 13, 15:09:44 »
atsiprašau visų, kurie peržiūrėjo mano per klaidą įkeltą video, biškį ne tas

Neprisijungęs Egidijus0330

  • Įrašai: 113
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #13663: 2023 Spalio 29, 02:34:52 »
Sveiki. Turiu labai erzinančią problemą su c5 stoglangiu. Uždarytoj padėty liukas stiprokai kliba, vairuotojo kampas labiau, keleivio mažiau. Jei pakeli į viršų arba atidarai pilnai, niekas nekliba. Gal yra numanančių kokia problema ir ar sunkiai išsprendžiama? Atsibodo duobėtais keliais klausytis to baladojimosi.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
663153 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
74 Atsakymai
63297 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Rugpjūčio 17, 08:47:24
sukūrė agdam
13 Atsakymai
10429 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz