Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A6 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1827558 kartus)

Neprisijungęs tomcikas

  • Įrašai: 1368
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #8300: 2013 Spalio 30, 22:49:31 »
Žmonės žmonės, susiginčijau su vienu kolega. Kažkadaise turėjom a6c5 prefl su dvigubais stiklais. Ta prasme bent jau galinėse durelėse atrodo buvo dvigubi stiklai suklijuoti nors aplinkui juodas apvadas nėjo, bet iš viršaus pasižėjus matėsi kad du stiklai sudėti. Jis man sako kad nėra. Internete niekur nerandu kad taip buvo, bet esu įsitikinęs kad buvo :)

Va http://www.audiklubas.com/forumas/zibintai-stiklas-126/ieskau-a6-c5-vairuotojo-dvigubo-stiklo/msg1465318/#msg1465318
O stiklai su juodu apvadu buna sarvuotu masinu

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1020059 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86422 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz