Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A6 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1826312 kartus)

Neprisijungęs HARIBO

  • Įrašai: 288
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #7450: 2013 Kovo 14, 09:18:03 »
Laba visiems (h)  nenoriu kurt naujos temos manau cia gausiu naudingu patarimu 8:8.Turiu a6.2002m2.5tdi 132kw,vienu zodziu blogai vedasi bet tik tada kaip pastovi pora val,is kur nors grizus,ryte prie bet kokios temperaturos vedasi gerai silta pvz,uzbegus i parduotuve,20min,irgi gerai,bet palikus silta,po poros valandu reike pasukt, :-{ nuvariau pajungt ant kompo klaidu nera,bet temperaturos daviklis rode didesne tem,negu yra,meistras patare pasikeist,na as pasykeicau nupirkau originala,ne kina bet niekas nepasikeite tik su tuo nauju daciku tem nerodo bet jis aleta veike :think:,

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1019403 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86417 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12474 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz