Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A6 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1824868 kartus)

Neprisijungęs Ecka

  • Įrašai: 918
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #6875: 2012 Lapkričio 28, 21:25:41 »
kas galit foto imesti, kur randasi temperaturos dacikas, kuris siuncia info kompui, kada saltas, kada karstas matoras. Po darbo vaziavau, variklis uzsilo norma, bet dirbti prastai pradejo uzsles matoras, zemomis apsukomis (400) ir sanaudos rode kaip visiskai saltos masinos.

C5 2.4 99 121kw
turiu naudota bet gera davikli, jei noresi patikrint, nes sau keiciau bet pasirode kad ne jame beda, o randasi keleivio puseje tarp varyklio ir salono pertvaros, berots 4 kontaktu, bet galiu klyst seniai keiciau

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1018978 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86387 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12467 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz