Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A6 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1826057 kartus)

Neprisijungęs arunas666

  • Įrašai: 1216
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #5275: 2011 Gegužės 15, 10:02:45 »
dar klausimelis ,  kai vaziuoju kazkaip desinei pusei prieki garsas eina , ta prasme prasta izoliacija toj vietoj , o paziurejus viskas gerai gumos vietose , langas uzdarytas,  kas ten dar gali buti ? ir tik toj vienoj pusei prieki keleivio pusei , per kur dar gali ten traukt ?

ne vienas jau tai pastebejai, pas mane irgi tas pats.. as tai galvoju kad del to mazo veidrodelio cia taip.. durna jo konstrukcia duoda pasipriesinima didesni
del veidrodzio mazo tikrai nesamone pas teva vairuotojo pusej svilpia del to kas sonas buves mustas viskas atrodo tvarkingai bet ant didesnio greicio pasniokscia

o gali skirtis mes turejom vienu metu a6 facelifta tai tokio garso nebudavo , o dabar  nefaceliftas tai yra..

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1019366 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86413 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12474 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz