Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A6 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1827610 kartus)

Neprisijungęs 5eagat3

  • Įrašai: 1545
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #13450: 2017 Lapkričio 21, 00:15:37 »
Manau, kad principą dabar supratau. Žiūrima, kad priekinių ir galinių padangų bendras aukštis skirtųsi kuo mažiau.  (H-)
Tuomet kyla dar keli klausimai:

1. Vadinasi priekis 215/40, galas 245/35 iš principo irgi tiktų?
2. Kuris variantas gražiau susižiūrėtų be dropo? (tarpai tarp arkos/sparno ir padangos)
3. Kuris variantas saugesnis važiuoklei,  bei pačiam ratlankiui?
Iškaikant estetinį grožį rinkčiausi netgi 215/35 ir 245/30, gausis gražus stretchas. Aišku prie tokių padangų reikia ir žeminimo stipresnio, pats automobilis bus keitas.
Bet jeigu nori minkštumo ir dešrinių padangų tuomet tavo opcijos atitinka reikalavimus. Na ir žinoma saugomi komponentai visi su daugiau mėsos.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1020101 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86422 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz