Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A6 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1827946 kartus)

Neprisijungęs tomcikas

  • Įrašai: 1368
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #13225: 2017 Kovo 13, 08:54:15 »
Galima i 110 pasikeisti ECU i 132 ecu?? reikia tik immo ir siurbli priristi? galima placiau?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mano atveju si procedura buvo padaryta po dezes keitimo is automato i mechanika. Niekaip ECU nenorejo pripazinti mechanikos, tai teko ieskotis kito ECU softo, kuris duotu pakeisti is automato i mechanika ir tai buvo 132kw allroad softas. Siurblio man risti nereikejo, nes pas mane is gamyklos audi isriedejo su 132kw kuro siurbliu. Siurblio kodo dabar nebapasakysiu, bet kai buvau nuvezes restauruoti siurbli, meistras sake, kad gal tik trecia toki siurbli rankose laiko, nors ju ne viena simta yra perrinkes.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1020434 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86423 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz