Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A6 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1828545 kartus)

Neprisijungęs HNS

  • Įrašai: 231
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #13175: 2017 Vasario 26, 15:20:55 »
Reikėtų pirmiausiai išsiaiškinti koks immo yra:
http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Immobilizer#Which_Immobilizer_System_does_my_Car_have_and_which_Procedures_are_applicable.3F

Jeigu immo II tai užteks ir VCDS:
http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Immobilizer_II_Immobilizer_Swapping_(Instrument_Cluster)

Jei immo III tai prireiks sužinoti koks PIN (pvz su VAG Commander'iu):
http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Immobilizer_III_Immobilizer_Swapping_(Instrument_Cluster)
Ačiū už info, išsiaiškinom, kad pas ji immo 2 arba 1. Bandėm daug būdu, bet vistiek nieko neišėjo. Klausimas kaip sužinot login koda? Jo knygutėse jokio kodo neradom :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1021125 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86438 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz