Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A6 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1826802 kartus)

Neprisijungęs raskrivuska

  • Įrašai: 798
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #12575: 2016 Birželio 27, 15:36:24 »
Rimtesnio lygio klausimas (arba ne)  :D
2,5 tdi. Susvilo (užsidegė) gale kuro siurblio esantis solenoidas 467 255 051.
Dėl kokių priežasčių tai galėjo nutikti, vis dar nesugalvoju...
Išlupau aš jį, įdėjau kitą.
Nesikuria.
Laidas nieko nerodo. Kuro daviau tiesiai į siurblį, iki forsunkiu kuras daeina (tik nežinau, ar pakankamu spaudimu).
Už ką tas solenoidas atsako? Kokia jo funkcija?  :V
Linkstu link minties, kad išiminėt siurblį ir vežt tikrint  ff
ankstinimo velinimo voztuvas , sudega del laidu kuriu izoliacija buna nutrupejus ar pagavo klyna ankstinimo/velinimo stumuokliukas

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1019544 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86417 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12475 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz