Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A6 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1827393 kartus)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15994
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #12025: 2016 Vasario 07, 23:56:49 »
Teisingai. Nulūžo nuimant, bet uždėjau naują tą ant klijų ir laikosi viskas gerai. Sekanti bėda, apdaila aplink jungiklį parsiūsta iš kiniečių netinka. Jungiklis pats ir apšvietimo reguliavimas susideda gerai į apdailą, bet nesutelpa į panelę tada, bandžiau ir atskirao viską kišti, nesigauna. Tikriausiai kinietiškos apdailos matmenys ne tokie ? Tiesa, panelė į tą mašiną įdėta ne faceliftinė, nes turėjo mašina avariją šovė airbagas, bet žmonės servise sakė jos vienodos visoms c5 Audi. Galvoju gal mėginti nupirkti iš Audi centro tą apdailą jei jų yra ten.


Tai, kad kiek prisimenu tai net jungikliai skirtingi eina, gal todel ir neisistato gerai :think:

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1019896 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86418 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz