Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A6 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1828568 kartus)

Neprisijungęs Ramunas23

  • Įrašai: 135
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #10375: 2015 Kovo 22, 19:58:15 »
http://www.vagcom.gan.lt/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=39&Itemid=41
Šitas manot blogas butu?
Tiesa, dar vienas klausimas pas mane kai stabdai visada jaučiasi kad abs veikia, ratai neciuozia, bet va paprastai stabdant, spaudziant pedala jaučiasi kad abs kala y pedala. Čia irgi be kompo nieko neišsiaiškinčiau?  (H-)
Kompas palengvintu paieska.Be kompo reik apziuret granatu ziedus gal koks trukes.Jei buvo vaziuokles remontas koks, tai gal stuktelejo per davikli.Pasikeite tarpas ir blogai skaiciuoja.Galima su mazu plaktuku arba guminiu nestipriai stuktelt per davikliuka.Siaip geriau kompas, pamatysi kuris daviklis mato bloga greiti.Turetu kazkuris grybaut.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1021143 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86438 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz