Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A6 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1820703 kartus)

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #10375: 2015 Kovo 22, 14:33:26 »
Gal turit kolegos minciu, kodel mistiškai galėjo nustoti darinėtis langas iš vairuotojo galinių durų ? Mygtukas geras, ant kitos puses prijungus veikia, iš vairuotojo durelių darinėjasi viskas ok  (H-) neveikia tik spaudziant is paciu duru mygtuka (vairuotojo duryse neuzblokuotas). Laidus klibinau duryse lyg irgi normalus, kaip indomiai  :think:
Krc kosmosas, su testeriu viska ziurejau, knopke kaip ir paduoda signala i laidus, su testeriu praskambinus, o kodel nedarineja, neaisku, laidai visi ok. Akuma buvau atjunges, nieko.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1016610 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86272 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12460 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz