Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A6 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1826906 kartus)

Neprisijungęs BeFree

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1530
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #10025: 2014 Gruodžio 09, 14:13:25 »
Patikslink kur yra tiesos mano zodziuose :DD Ir gal gausiu atsakyma kur rast lempu apiplovimo varikliuka ? :D Nors jei bamperi imt, tai nipaidiot tada, nepasiryzes tiek ardyt... Apskritai noriu tik todel sutvarkyt, jei pareigunai ant kelio prasys (nors abejoju ar jie turi teise prasyt ijungt apiplovima) :D Nes xenonai tai yra..

Sory, sumaišiau citatas. Kad atjungia yra tiesos.
O kaip jau rašiau, bamperio nereikia nuiminėti. Užtenka posparnį nuimti, ir tada prie viso bakelio turi priėjimą. Jei rankos lanksčios farų apiplovimo varikliuką galima ir bakelio nenuemus ištraukt, bet patogiau visą bakelį nusiimti, 3 varžtus atsukus.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1019584 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86417 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12475 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz