Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A6 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1828314 kartus)

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #10000: 2014 Gruodžio 08, 13:08:08 »
Siandien ryte uzsidege brems licht, nu ok galvoju stabdis perdege kuris tai, db jau pratrintom ir pilnai blaiviom akim nuejes paziuret nuspaudziu stabdi uzkises pagali- nu dega viskas ok ir vidurinis ir lempos abi  :V lemputes ir taip keiciau pries koki menesi, tai kontaktai tikrai ten yra geri, jokiu koroziju, neprisilietimu ar ko. Any ideas ?  ff :D EDIT, matyt po langu tamsintojo fiske nebuvo dakista papildomo stopo, ikisau normaliai ir viskas ok  (y)
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Gruodžio 08, 14:28:09 sukūrė Karolis080 »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1020802 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86427 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz