Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A6 Pirkimas - kuris variklis geriau ?  (Skaityta 158125 kartus)

Lituoklis

  • Svečias
A6 Pirkimas - kuris variklis geriau ?
« Topic Start: 2008 Gegužės 19, 01:33:41 »
domiuosi a6 c5 pirkimu. kaip zinia, degalu kainos auga kaip ant mieliu, o man reikia masinos kurioje netruktu vietos, butu daili (c5 mano skonio) ir ekonomija. vazinejau su golf4 1.9tdi (mazai vietos,bet ekonomiska) netiko. vazineju su a6 c4 2.5tdi (daug vietos,bet neekonomiska). aisku galvoje c5 1.9tdi. bet va kilo mintis 1.8T+tiesiogines dujos. kad ir pilant saliarka ne is degalines, su dujom gaunasi pigiau vaziuot. niekad nesu turejes masinos su dujom,tiek girdeta ir skaityta apie duju kenkima,prieziura ir tt. tai butu idomu perskaityt protingu minciu ka verciau rinktis ar 1.9tdi ar 1.8T+dujos.dekui.
« Paskutinį kartą keitė: 2008 Birželio 08, 17:04:33 sukūrė Gabriel »

aivaras2,5tdi

  • Svečias
A6 pirkimas
« Atsakymas #1: 2008 Gegužės 19, 12:13:30 »
teko tureti 1,9 c5 automata tai ekonomikos nelabai kas buvo(7,5ltr vidurkis) o paprasta draugelis turi tai nrm, apie 6ryja.
o del duju tai nepamirsk kad tiesioginio ipurskimo tai vistik dar ir benzo reikia pradziai visada, ypac ziema,,o problemu tai cia jau kaip kam.
beje ir idejimas kainuoja ir prieziuros reik, tai rinkciausi 1,9. traukos uzteks jei nesportuoji.

Neprisijungęs spyglys

  • Įrašai: 1254
    • Žiūrėti profilį
A6 pirkimas
« Atsakymas #2: 2008 Gegužės 19, 12:53:49 »
Jei desi dujas normalioj firmoj, ne garaze kur, gausi 5 metu garantija ir visa varga pamirsi.
As asmeniskai rinkciausi geriau 2.4 arba 2.8 varikli ir deciau dujas. Gausis ir ekonomija ir masina vaziuos kai reikes. Asq, brangesne eksploatacija bus (tepalai, zvakes, laidai, dirzu keitimas, bet 1.8 turi turbina, kas daznokai buna jau nustekentas reikalas), bet manau verta labiau, nes 1.8T rasti su turtinga komplektacija yra sunku, o 2.4 ar 2.8 jau visai kas kita.

Galim paskaiciuot. Kainos apytiksles.

A6 2.8 galima paimti su turtinga komplektacija uz 19-22k lt jau gero stovio.
A6 1.9 TDI galima paimti (kaip sau) jau pradedant nuo 25k lt.

Skirtumas yra butent tas, kiek uztenka isideti tiesiogines dujas.
Bet, su dyzeliu visi zinom, kad jei bus lavonas, bus pinigu kisimas amzinas, ten jau zvake/forsunke ne 40lt kainuoja...

Neprisijungęs Sauliavas

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
A6 pirkimas
« Atsakymas #3: 2008 Gegužės 19, 21:32:02 »
As, tau siulyciau pamastyt ka tu vadini ekonomija? teoriniai paskaiciavimai, zinoma virsu ima 1.9 tdi, lyginant su 2.5 tdI; , bet nepamirsk kad 1.9 be Q. O 2.5 su Q drasiai gali rast tikrai ir pigiau uz 1.9, Zinoma ar Q yra prioritetas? Man asmeniskai Audi be Q Tai kaip boba be papu (kazkurio is klubieciu patarle). 
Taupiai vaziuojant tu tikrai nepajusi didesnio skirtumo, O galia tai tikrai kita... Nebent dar galima bandyt cipuot 1.9 vel gi apie 1000 lt kaip i subine.... O toko svorio masinai 1.9 reik pripazint yra per silpnas variklis.       

Neprisijungęs Sauliavas

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
A6 pirkimas
« Atsakymas #4: 2008 Gegužės 19, 21:41:45 »
Dar del benzo, apie dujas ner ko pliurpt, Manau cia reiktu tau pasiskaiciuot kiek planuoji tu su ja pralekt vid. per metus. Jei Pirksi pir be duju geriau pats isidek bent zinosi ka isidejai, nes mazdaug po metu  dvieju sukieteja duju reduktoriaus membrana, pradeda sokinet slegis, purkstukai apsikemsa, duju permetimo rele pradea puliuot. Jei desi dek tik Propane arbe LBM'e ten bent remontuos tau be papildomu klausimu ir kaina iki  20 lt uz vizita... Bet reik dar pripzint fakta kad 1.8T Vienas geriausiu galios ir ekonomijos variantu.

Lituoklis

  • Svečias
A6 pirkimas
« Atsakymas #5: 2008 Gegužės 19, 22:22:40 »
hm, apie 2.4 ir 2.8 net nepagalvojau. apie 2.5tdi net negalvoju,nes prisiskaiciau apie ju nepatikimuma,sanaudas. atmosferinius matarus daug lengviau gera paimt nei dyzeli su turba arba benza su turba. esme tokia,kad atmosferinis variklis turi mazai galios kelimo potencialo. jei pvz pasiimi 1.9tdi arba 1.8T ir sucipuoji, gaunasi nebloga trauka. ypac tai pasakytina apie 1.8T. vien sucipavus gaunasi netoli 200AG. zinoma ir kuro sanaudos dideja. dar zinau kad dujos nelabai draugauja su interkuleriais.zinau kad 2.2T 10v su dujom plyso du IC.
kas del Q.. tai man reikia grazios,didesnes,patogios,naujovisko dizaino,taupios masinos,uz ~25k lt.tokia artimiausia a6.kuriu dabar audi coupe quattro 2.2T 10v. kai noresis galios,sesiu i coupa ir i kaciarga ar pan. taip kad, man reikia ekonomisko auto. snekejau su pazistamu, tai jo bmw 5 (kiaule) su tiesioginem dujom gerai draugauja,problemu ner.ir labai dziaugiasi tuo. vazineja pigiau nei as su pigesne saliara.
gristant prie 2.4, 2.8 tai rimtai, uz tokia kaina, kuria paimt galima 1.9 neblogo stovio, tai benza paimt galima gero stovio,pilna navarotu. dedi tiesiogines firmoj,gauni garantija ir varineji sau ramiai. ziurejau siu varikliu parametrus,tai sanaudos nedaug skiriasi, o isibegejimas ryskiai. manau 2.8 vienas geriausiu variantu norint taupiai ir jei nori paspaudziant vazinet.kiek zinau dabar ~2.5k lt tiesiogines.
dar del pavaru dezes.noreciau automato.geriausia triptronikas.kaip sios dezes a6? nedaug veluoja perjungimas?kaip laiko ir tt.

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
A6 pirkimas
« Atsakymas #6: 2008 Gegužės 20, 11:24:29 »
kai as galutinai apsiprendziau pirkti A6, tai pas mane didziausias klaustukas irgi buvo koki motora rinktis :V iskarto atmeciau 1.9tdi ir 2.5tdi. 2.5tdi del daznai pasitaikanciu gedimu ir neekonomiskumo, o 1.9tdi del skurdzios automobilio komplektacijos. lieka trys benzininiai varikliai, is kuriu tik du mano akimis yra verti grieko :D 1.8T ir 2.8 V6 (+) nors dabar sirdis labiau linksta prie 2.8 atmosferiko :) galios per akis, kuro sanaudos sakykikim puse velnio (su mano pravaziuojamu kilometrazu), daznai sutinkamas su quattro sistema ir kas be ko pacia solidziausia komplektacija  (o)
taigi ir vyksta paieskos tokio bolido  8-P
« Paskutinį kartą keitė: 2008 Gegužės 20, 11:27:27 sukūrė slimshady »
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs spyglys

  • Įrašai: 1254
    • Žiūrėti profilį
A6 pirkimas
« Atsakymas #7: 2008 Gegužės 20, 12:45:18 »
As ir pradedu dairytis 2.8 tik mechanines.

O del triptronico... Na jie pareina.. Visi, anksciau ar veliau.. Cia jau kaip sakant, nori malonumo, teks moketi.

Man patinka mechanine deze, tokias ir ziuriu.

Neprisijungęs lydvis

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
A6 pirkimas
« Atsakymas #8: 2008 Gegužės 21, 15:41:31 »
maniske C5 su 2.4 varikliuku,mechanine deze,be duju.tai su R15 ratais mieste iki 11litru suvalgo,ekonomija dar jautesi iki uzmovus R18 ratus 245/40 :) tai 2 litrais sanaudos pasoko,vat kokia ir ekonomija...

Neprisijungęs spyglys

  • Įrašai: 1254
    • Žiūrėti profilį
A6 pirkimas
« Atsakymas #9: 2008 Gegužės 21, 22:55:29 »
maniske C5 su 2.4 varikliuku,mechanine deze,be duju.tai su R15 ratais mieste iki 11litru suvalgo,ekonomija dar jautesi iki uzmovus R18 ratus 245/40 :) tai 2 litrais sanaudos pasoko,vat kokia ir ekonomija...

Miestas tikrai nedidelis.

Neprisijungęs lydvis

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
A6 pirkimas
« Atsakymas #10: 2008 Gegužės 22, 12:39:55 »
maniske C5 su 2.4 varikliuku,mechanine deze,be duju.tai su R15 ratais mieste iki 11litru suvalgo,ekonomija dar jautesi iki uzmovus R18 ratus 245/40 :) tai 2 litrais sanaudos pasoko,vat kokia ir ekonomija...

Miestas tikrai nedidelis.

atspejai :-] miestelis tiksliau  (be)

Neprisijungęs lialius

  • Įrašai: 1378
    • Žiūrėti profilį
A6 pirkimas
« Atsakymas #11: 2008 Gegužės 22, 16:33:47 »
domiuosi a6 c5 pirkimu. kaip zinia, degalu kainos auga kaip ant mieliu, o man reikia masinos kurioje netruktu vietos, butu daili (c5 mano skonio) ir ekonomija. vazinejau su golf4 1.9tdi (mazai vietos,bet ekonomiska) netiko. vazineju su a6 c4 2.5tdi (daug vietos,bet neekonomiska). aisku galvoje c5 1.9tdi. bet va kilo mintis 1.8T+tiesiogines dujos. kad ir pilant saliarka ne is degalines, su dujom gaunasi pigiau vaziuot. niekad nesu turejes masinos su dujom,tiek girdeta ir skaityta apie duju kenkima,prieziura ir tt. tai butu idomu perskaityt protingu minciu ka verciau rinktis ar 1.9tdi ar 1.8T+dujos.dekui.
kas pas tave per zveris buvo kad neekonomishka? ekonomishka ir net kaip jai technishkai tvarkinga :)

Lituoklis

  • Svečias
A6 pirkimas
« Atsakymas #12: 2008 Gegužės 23, 15:15:36 »
domiuosi a6 c5 pirkimu. kaip zinia, degalu kainos auga kaip ant mieliu, o man reikia masinos kurioje netruktu vietos, butu daili (c5 mano skonio) ir ekonomija. vazinejau su golf4 1.9tdi (mazai vietos,bet ekonomiska) netiko. vazineju su a6 c4 2.5tdi (daug vietos,bet neekonomiska). aisku galvoje c5 1.9tdi. bet va kilo mintis 1.8T+tiesiogines dujos. kad ir pilant saliarka ne is degalines, su dujom gaunasi pigiau vaziuot. niekad nesu turejes masinos su dujom,tiek girdeta ir skaityta apie duju kenkima,prieziura ir tt. tai butu idomu perskaityt protingu minciu ka verciau rinktis ar 1.9tdi ar 1.8T+dujos.dekui.
kas pas tave per zveris buvo kad neekonomishka? ekonomishka ir net kaip jai technishkai tvarkinga :)

8L mieste nepasakyciau kad ekonomija. va kai su golf vazinejau, <6 mieste,va cia tai skaitau ekonomija.

Lituoklis

  • Svečias
A6 pirkimas
« Atsakymas #13: 2008 Gegužės 23, 15:18:17 »
kiek domejausi,tai nutariau kad geriausias pasirinkimas 2.8. ieskau triptroniko. megstu automata. lafa mieste,ipratau prie automato ir ne uz ka nenoreciau vel minkyt tuos begius per pika. gazas-stabdis-gazas va cia tai vaziavimas. siaip ar taip,manau su automatu saugiau ir patogiau vazinet. tereikia ziuret kas kur vaziuoja, o ne galvot koki cia begi ijungti, kur perjungti ir tt.

aivaras2,5tdi

  • Svečias
A6 pirkimas
« Atsakymas #14: 2008 Gegužės 23, 17:06:03 »
domiuosi a6 c5 pirkimu. kaip zinia, degalu kainos auga kaip ant mieliu, o man reikia masinos kurioje netruktu vietos, butu daili (c5 mano skonio) ir ekonomija. vazinejau su golf4 1.9tdi (mazai vietos,bet ekonomiska) netiko. vazineju su a6 c4 2.5tdi (daug vietos,bet neekonomiska). aisku galvoje c5 1.9tdi. bet va kilo mintis 1.8T+tiesiogines dujos. kad ir pilant saliarka ne is degalines, su dujom gaunasi pigiau vaziuot. niekad nesu turejes masinos su dujom,tiek girdeta ir skaityta apie duju kenkima,prieziura ir tt. tai butu idomu perskaityt protingu minciu ka verciau rinktis ar 1.9tdi ar 1.8T+dujos.dekui.
kas pas tave per zveris buvo kad neekonomishka? ekonomishka ir net kaip jai technishkai tvarkinga :)

8L mieste nepasakyciau kad ekonomija. va kai su golf vazinejau, <6 mieste,va cia tai skaitau ekonomija.

peza 205 senuka nusipirk,D, jie ten 4,5ltr ima tai turesi ekonomija. o 8ltr tokiam auto kaip a6 ar c4 tai yra ekonomija jau. nenorek vaziuot ir smagiai ir pigiai.

A6 2.8

  • Svečias
A6 pirkimas
« Atsakymas #15: 2008 Gegužės 29, 00:32:00 »
Sveiki :)Zadu pirkti A6 2.8 ne Q 1996.12 men. Ar galit pasakyti kokios butu vidutinies kuro sanaudos ramiai vazinejant. Aciu :)

flex

  • Svečias
A6 pirkimas
« Atsakymas #16: 2008 Gegužės 29, 00:35:42 »
Sveiki :)Zadu pirkti A6 2.8 ne Q 1996.12 men. Ar galit pasakyti kokios butu vidutinies kuro sanaudos ramiai vazinejant. Aciu :)

Jei jau perki, tai turėtum žinot apie tai :) sąnaudos priklausys nuo tavo vairavimo stikliaus, kamščių ir panašiai. Vidurkis mieste gal išeis 13-14ltr :) Trasoj apie 10ltr :)

Beje, ne į tą kategoriją rašai...96.12m dar buvo C4, o ne C5  ?!?
« Paskutinį kartą keitė: 2008 Gegužės 29, 00:38:46 sukūrė flex »

A6 2.8

  • Svečias
A6 pirkimas
« Atsakymas #17: 2008 Gegužės 29, 00:44:13 »
Jo, ta masina dar c4 kebule, pažystamas atvare iš vokiečiu, 10000Lt. nori Odinis salonas, kiti privalumai, stovis geras vat tik vieni pažystami taip ir sako kad rys vidutiniskai 10-12, kiti gasdina, kad 16, tai vat vis abejoju :V

Lituoklis

  • Svečias
A6 pirkimas
« Atsakymas #18: 2008 Gegužės 29, 08:56:26 »
jei pinigu pakankamai turi,arba galvoji daug vazinet gali dujas statyt.  o siaip yra automobiliu charakteristiku saitai kaip pvz www.auto.ru jame rasi degalu sanaudas (kurios yra tikrai gana tikslios,net pats nustebau kad taip tiksliai parase(bent jau mano turetoms masinoms)).

aivaras2,5tdi

  • Svečias
A6 pirkimas
« Atsakymas #19: 2008 Gegužės 29, 12:51:14 »
jei pinigu pakankamai turi,arba galvoji daug vazinet gali dujas statyt.  o siaip yra automobiliu charakteristiku saitai kaip pvz www.auto.ru jame rasi degalu sanaudas (kurios yra tikrai gana tikslios,net pats nustebau kad taip tiksliai parase(bent jau mano turetoms masinoms)).
nu ten pasiziurejus tai mano vidurkis turetu buti 6,9ltr o realybe 8,5 ir vazineju nesidraskydamas. o tiesioje jei 100 laikau tai 6,5ltr o jei 140 tai apie 10,,. kazkaip daugokai gal, ane? cia v6 110kw tdi

Lituoklis

  • Svečias
A6 pirkimas
« Atsakymas #20: 2008 Gegužės 29, 21:13:32 »
jei pinigu pakankamai turi,arba galvoji daug vazinet gali dujas statyt.  o siaip yra automobiliu charakteristiku saitai kaip pvz www.auto.ru jame rasi degalu sanaudas (kurios yra tikrai gana tikslios,net pats nustebau kad taip tiksliai parase(bent jau mano turetoms masinoms)).
nu ten pasiziurejus tai mano vidurkis turetu buti 6,9ltr o realybe 8,5 ir vazineju nesidraskydamas. o tiesioje jei 100 laikau tai 6,5ltr o jei 140 tai apie 10,,. kazkaip daugokai gal, ane? cia v6 110kw tdi
pilnas forumas kad c5 v6 2.5tdi prastas variklis,kita kart pries perkant masina pasidomek apie ja. siaip degalu sanaudos nuo labai daug ko priklauso. jei automatas,placios padangos,oro filtras senas,saliara rusiska,vazineji masina prisikroves visko,ant stogo dar keli dviraciai tai sanaudos zymiai didesnes bus nei raso charakteristikose.
o siaip, tai tavo sanaudos normalios kaip sitam varikliui :)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
A6 pirkimas
« Atsakymas #21: 2008 Gegužės 30, 08:54:27 »
jei pinigu pakankamai turi,arba galvoji daug vazinet gali dujas statyt.  o siaip yra automobiliu charakteristiku saitai kaip pvz www.auto.ru jame rasi degalu sanaudas (kurios yra tikrai gana tikslios,net pats nustebau kad taip tiksliai parase(bent jau mano turetoms masinoms)).
nu ten pasiziurejus tai mano vidurkis turetu buti 6,9ltr o realybe 8,5 ir vazineju nesidraskydamas. o tiesioje jei 100 laikau tai 6,5ltr o jei 140 tai apie 10,,. kazkaip daugokai gal, ane? cia v6 110kw tdi

Normaliai dar labai čia tau ;)

aivaras2,5tdi

  • Svečias
A6 pirkimas
« Atsakymas #22: 2008 Gegužės 31, 12:48:00 »
jei pinigu pakankamai turi,arba galvoji daug vazinet gali dujas statyt.  o siaip yra automobiliu charakteristiku saitai kaip pvz www.auto.ru jame rasi degalu sanaudas (kurios yra tikrai gana tikslios,net pats nustebau kad taip tiksliai parase(bent jau mano turetoms masinoms)).
nu ten pasiziurejus tai mano vidurkis turetu buti 6,9ltr o realybe 8,5 ir vazineju nesidraskydamas. o tiesioje jei 100 laikau tai 6,5ltr o jei 140 tai apie 10,,. kazkaip daugokai gal, ane? cia v6 110kw tdi
pilnas forumas kad c5 v6 2.5tdi prastas variklis,kita kart pries perkant masina pasidomek apie ja. siaip degalu sanaudos nuo labai daug ko priklauso. jei automatas,placios padangos,oro filtras senas,saliara rusiska,vazineji masina prisikroves visko,ant stogo dar keli dviraciai tai sanaudos zymiai didesnes bus nei raso charakteristikose.
o siaip, tai tavo sanaudos normalios kaip sitam varikliui :)
:D tai kad pas mane viskas atvirksciai nei parasiai,saliarka gera, padangos proto ribose,manual, filtrai nauji, plytu bagazineje nevezioju. na bet matyt yar kaip yra, vistik pagalvojus kad benzininis tokios klases auto ryja gerokai daugiau,, ir apskritai, vaziuoji,pildamas kura valdzia keiki uz kylancias degalu kainas ir toliau vaziuoji kad ir kiek berytu  :-]

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
A6 pirkimas
« Atsakymas #23: 2008 Birželio 01, 16:20:09 »
kokie atsiliepimai apie audi A6 3.0l variklius? cia butu 2002 metu modeliu ;)
1.4Tdi
328Ci

Lituoklis

  • Svečias
A6 pirkimas
« Atsakymas #24: 2008 Birželio 02, 09:35:37 »
tai jau nebeieskai 2.8Q?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1.9TDI ir 2.5 TDI kuris geriau?

Pradėjo rlaura « 1 2 ... 6 7 » Temų archyvas

154 Atsakymai
16351 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Spalio 15, 22:10:49
sukūrė rga4
5 Atsakymai
1369 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Spalio 05, 18:42:43
sukūrė Evka
2 Atsakymai
1975 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Sausio 09, 13:00:01
sukūrė jaunelis