Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1020039 kartus)

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #4075: 2014 Sausio 25, 23:43:28 »
sveiki. siandien vaziuojant pradejo mirkset zvakiu kaitinimo lempute. esu girdejes kad tai yra del degalu filtre susikaupusio vandens - atsukiau ta apatine dali, pradejo begt kazkas panasaus i dyzeli. be ten taip be paliovos kazkas ir bego..tai uzsukiau atgal.. nuleidau kokiu 150-200gr.
kausimas, ten tik kazkiek reik nuleist, ar leist begt kol sustos?

po nuleidimo, nuvaziavus kokiu 100km vel uzsidege. pastovejus, ir vel nuvaziavus 70km vel uzsidege, kazkas ne iki galo gerai..
per 5.5 metu nieko panasaus nebuvo. (!?)


O stabdzius paspaudus nenustoja mirgseti?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1848243 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
B6 Pokalbiai ir diskusijos

Pradėjo orzo « 1 2 ... 56 57 » B6

1400 Atsakymai
247885 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Birželio 06, 07:41:25
sukūrė Karis
77 Atsakymai
86422 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted