Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1020837 kartus)

Neprisijungęs Andrius91

  • Įrašai: 439
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2925: 2011 Lapkričio 14, 15:07:38 »
Norėčiau paklausti kokiom apsukom maždaug važinėjat? Sako, kad mieste 50-60km/h nesveika varikliui važiuoti 4 pavara, tai kokias apsukas stengiatės laikyti? Ar važinėjant apsukom 2000rmp ir daugiau, nebus didesnės kuro sanaudos?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1851079 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
B6 Pokalbiai ir diskusijos

Pradėjo orzo « 1 2 ... 56 57 » B6

1400 Atsakymai
247936 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Birželio 06, 07:41:25
sukūrė Karis
77 Atsakymai
86427 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted