Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1021557 kartus)

Neprisijungęs Norvegas

  • Įrašai: 2825
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1775: 2010 Rugsėjo 01, 20:56:02 »
sveiki,
nzn ar cia kuro siurbliui blogai ar kas, zodziu iki snd ryto masina kuresi kaip bite, problemu neturejau, ypac kai startery susitvarkiau, is pirmo prasukimo uzsivesdavo, snd ryte sukau bilenkiek, net nestveria :-{ ir visa snd diena tas pats, nesvarbu kad pries valanda su ja vaziavau, neuzsikuriu, o ant buksyro iskart, gal kas minciu pamestu, dekui  :(

pirma reiketu pasidaryt diagnostika ;) gali but ir siurblys, gal slegio nesukelia.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1853704 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
B6 Pokalbiai ir diskusijos

Pradėjo orzo « 1 2 ... 56 57 » B6

1400 Atsakymai
247978 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Birželio 06, 07:41:25
sukūrė Karis
77 Atsakymai
86443 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted