Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: greičių dėžės užimas a6 (c4) 2,5tdi 6 bėgiai  (Skaityta 13821 kartus)

Neprisijungęs Žastys

  • Įrašai: 86
    • Žiūrėti profilį
ir visai numetus gaza ir tik truputi paleidus nestipriai girdisi, o siaip greitejant ar tolygiai vaziuojant taip pat nieko negirdeti.

Neprisijungęs karalaitis

  • Įrašai: 690
    • Žiūrėti profilį
seniai jau?

Neprisijungęs Žastys

  • Įrašai: 86
    • Žiūrėti profilį
nupirkau jau tokia

Neprisijungęs Andrzejka

  • Įrašai: 17
    • Žiūrėti profilį
Sveiki!Turiu toki klausimeli,pas mane pavarų dėžė 6 bėgių,gerai jungia pavaras,jokiu problemų,bet dėžės gale,,nes jis lyg tai kaip ir is triju daliu susukta (susideda),tos 3 dalies apacioje bėga tepalas,ten matyt gamyklinis silikonas ar hermetikas buvo,gal tarpinė.Gal kas buvote susidures su tokia problema-reik visa deze nuimt,ar gal imanoma tik tai ta dali nuimt (gal nieko ten toje dalyje nestovi) ir naujai padengt hermetiku,ka patarsyte?
                                                                        Dekui!

Neprisijungęs natux22

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
sveiki. pas mane viskas buvo tvarkoje kol nepacipavau. po cipavimo 4, 5, 6, nuo 2000 iki 2600apsuku kai mini dugna masina pradeda drebet..po to drebejimas dingsta. kaip manot kas galetu but? dekui

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
sveiki. pas mane viskas buvo tvarkoje kol nepacipavau. po cipavimo 4, 5, 6, nuo 2000 iki 2600apsuku kai mini dugna masina pradeda drebet..po to drebejimas dingsta. kaip manot kas galetu but? dekui
narmalu.... tas kas cipino tegu ir kuro norma pareguliuoja dings vibro.

Neprisijungęs dainiukis

  • Įrašai: 128
    • Žiūrėti profilį
sveiki. pas mane viskas buvo tvarkoje kol nepacipavau. po cipavimo 4, 5, 6, nuo 2000 iki 2600apsuku kai mini dugna masina pradeda drebet..po to drebejimas dingsta. kaip manot kas galetu but? dekui
narmalu.... tas kas cipino tegu ir kuro norma pareguliuoja dings vibro.
                                                                                                                                                                 sumazinti?

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
sveiki. pas mane viskas buvo tvarkoje kol nepacipavau. po cipavimo 4, 5, 6, nuo 2000 iki 2600apsuku kai mini dugna masina pradeda drebet..po to drebejimas dingsta. kaip manot kas galetu but? dekui
narmalu.... tas kas cipino tegu ir kuro norma pareguliuoja dings vibro.
                                                                                                                                                                 sumazinti?

taip, sumazinti saikingai.

Neprisijungęs denisas

  • Įrašai: 154
    • Žiūrėti profilį
nu nekzka tada :/ o jei reduktorius. kiek tada remontas?
jaj labai reikia reduktoriaus galeciau popigiaj atiduot visa deze 5 pav 2.5 tdi reduktorius ten geras o del pavaru tai sinchronizatoriams amen arba dezei tas guolis subirejo stipriai nesigilinau pakeiciau i kita deze i vsio

Neprisijungęs Liudzmaris

  • Įrašai: 1313
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, taigi iskilo tokia problema kaip ir rase vienas klubietis auksciau, vaziuojant vienodu greiciu ar greitejant jokio uzimo nera, taciau perjungiant begi atleidziantsankaba suuzia truputi, arba kai vaziuoji ir atleidi gaza visiskai (zodziu letejant neisjungus begio) pradeda kaukti deze, ismynus sankaba uzimas dingsta. Realiai tai didziausias uzimas yra 5 ir 6 begiais nuo 80 iki 110km/h greicio ribose, bet girdimas ir 3 ir 4 begiu tik zymiai silpnesnis.. tai kaip pagalvoju tai cia guolis tas prabangusis negaletu buti, nes jis tai uztu tiek greitejant tiek vaziuojant lygiai tiek letejant... Tai cia gali buti reduktorius? gal yra budu kaip patikrinti kad isitikinti ar guoliu ieskot ar reduktoriui kazka daryt? ir klausimelis dar toks ta reduktoriu tvarkyti reikia ar ieskoti ir deti kita? ten ji pakeisti trbt visa deze pabert reikia ane? ir ten kur prisisuka pusasiai tepalas lyg sunkiasi, ten rieboksliai kazkokie keiciasi ar ne?

Neprisijungęs denisas

  • Įrašai: 154
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, taigi iskilo tokia problema kaip ir rase vienas klubietis auksciau, vaziuojant vienodu greiciu ar greitejant jokio uzimo nera, taciau perjungiant begi atleidziantsankaba suuzia truputi, arba kai vaziuoji ir atleidi gaza visiskai (zodziu letejant neisjungus begio) pradeda kaukti deze, ismynus sankaba uzimas dingsta. Realiai tai didziausias uzimas yra 5 ir 6 begiais nuo 80 iki 110km/h greicio ribose, bet girdimas ir 3 ir 4 begiu tik zymiai silpnesnis.. tai kaip pagalvoju tai cia guolis tas prabangusis negaletu buti, nes jis tai uztu tiek greitejant tiek vaziuojant lygiai tiek letejant... Tai cia gali buti reduktorius? gal yra budu kaip patikrinti kad isitikinti ar guoliu ieskot ar reduktoriui kazka daryt? ir klausimelis dar toks ta reduktoriu tvarkyti reikia ar ieskoti ir deti kita? ten ji pakeisti trbt visa deze pabert reikia ane? ir ten kur prisisuka pusasiai tepalas lyg sunkiasi, ten rieboksliai kazkokie keiciasi ar ne?
nieko ten sudetingo nera reikia turet gera reduktoriu ir gera kita dali kur pavaru krumpliai  deze aisku reikes lupt zemin, jaj nori pasikeist ta reduktoriu atjung ta puse dezes kuria su pusasiais ten ir bus reduktorius ir kisk i kita is sroto ar kur ten gausi kita reduktoriu su GERU germetiku sujung dvi dalis ir turesi normalia deze tik neisrinkinek reduktoriaus pacio nes uzimas gali atsirast toks kad paciam nemalonu bus na ir salnika (rieboksli) pasikeist atsargiaj irgi daug proto nereikia. seip tai mano nuomone uzia ta deze nu ka jau padarisi arba tepalo dapilk girdejau kad kai kurie mirusem dezem mechaninem pila ATF sako padeda tegul sau toliau uzia subires tai subires ne 19 amziuj gyvenat kad telefono neturet perki kita BU deze pora valandu ir toliau vazioji

Neprisijungęs Liudzmaris

  • Įrašai: 1313
    • Žiūrėti profilį
Na as ne is tu zmoniu kur vaziuoja tol kol subyra :)mane tas uzimas nervina, nepatinka man, reikia kad butu tvarkinga masina :) o siaip reduktoriai 5 ir 6 begiu deziu skiriasi? ir tarkim ar galima audinei det nuo passato b5,5?

Neprisijungęs Nramsas

  • Įrašai: 540
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
reduktoriai gal skiriasi net 5 ir 5 pav, nes keliu perdavimu, ju yra 6 pav gal mažiau varijantu, dar neteko susidurt, bet pats reduktorius turi tikt ideti.

Neprisijungęs karalaitis

  • Įrašai: 690
    • Žiūrėti profilį
Na po biski atsiranda pas mane dezej kazkoks pasalinis garsas, kelis metus vazinejau, niekas nekito, o dabar jau ir nauju "natu" tenka girdet.
Ka Vilniuje ar aplink dezes remontui parekomenduotumete?

Neprisijungęs ciunyst

  • Įrašai: 77
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Sveiki, pas mane taip pat 6 begiu dezeje garsas jau keli metai nei dideja nei mazeja, 1, 5 ir 6 pavaromis jis labai nedidelis, o 2 begiu didesnis, 3 ir 4 didziausias ir jis priklauso nuo apsuku, mazdaug nuo 1500 iki 2500 buna didziausias, o nuo aukstesniu apsuku isnyksta. Tai galvoju reikia susiremontuoti, taigi kas mano atveju gali buti negerai dezeje?

Neprisijungęs aurisas

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Sveiki. Pas mane b4 1.9 tdi kliba pusašio guolis kairėje pusėje. Ar įmanona jį pakeisti neišėmus dėžės. kiek jis maždaug kainuoja, ir kur galima rasti pirkti? Kur gali rasti guolio kodą, neišardžius dėžės?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
5 Atsakymai
2839 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Rugpjūčio 18, 07:40:39
sukūrė slimshady
16 Atsakymai
2143 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Lapkričio 20, 11:48:27
sukūrė Rok4s
3 Atsakymai
908 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Gruodžio 16, 09:32:37
sukūrė zu