Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vairo stiprintuvo skystis  (Skaityta 19231 kartus)

Neprisijungęs Zaudi

  • Įrašai: 4774
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Vairo stiprintuvo skystis
« Atsakymas #25: 2016 Balandžio 14, 08:55:07 »
O kodel tie kur restauroja nepila zalio o varo raudona.kiek teko susdurti sako pilnai tinka.raudonas dextron3 toks lyg.nors ant buteliuko kitas parayta

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vairo stiprintuvo skystis
« Atsakymas #26: 2016 Balandžio 14, 08:59:22 »
nes beausiai yra, ir negalvoja apie pasekmes

dextron išvis yra automato tepalas, kurį į vairo stiprintuvą naudoja tik bmw, pas audi neteko matyti.

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Vairo stiprintuvo skystis
« Atsakymas #27: 2016 Gegužės 28, 01:11:33 »
Vairas ir toliau sunkėja :D nejuokais pradeda erzinti. ypač dabar šiltu oru vairas iš viso sunkus pasidaro varikliui sušilus. Stovinčiai mašinai jau beveik kaip be stiprintuvo. Esu girdėjęs kaip dvesiantys siurbliai stūgauja vairą sukiojant, bet pas mane tik lengvai suzirzia vairą pradėjus sukt. Skystis neputoja.
Pas mane siurblys jau nebeprikeliamas, ar dar atgaivinčiau su remkomplektu? Gal vis delto kas nors tokiam siurbliui remkomplektą dėjosi ir siurblys atsigavo?

Neprisijungęs testosteronas

  • Įrašai: 639
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vairo stiprintuvo skystis
« Atsakymas #28: 2016 Gegužės 28, 06:45:36 »
Vairas ir toliau sunkėja :D nejuokais pradeda erzinti. ypač dabar šiltu oru vairas iš viso sunkus pasidaro varikliui sušilus. Stovinčiai mašinai jau beveik kaip be stiprintuvo. Esu girdėjęs kaip dvesiantys siurbliai stūgauja vairą sukiojant, bet pas mane tik lengvai suzirzia vairą pradėjus sukt. Skystis neputoja.
Pas mane siurblys jau nebeprikeliamas, ar dar atgaivinčiau su remkomplektu? Gal vis delto kas nors tokiam siurbliui remkomplektą dėjosi ir siurblys atsigavo?
Remkomplektas - kai prasisunkia alyva. Jei siurblys sausas, bus susidėvėjus sparnuotė

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Vairo stiprintuvo skystis
« Atsakymas #29: 2016 Gegužės 28, 09:25:33 »
ipilk "medaus", jei gaila pinigu kitam siurbliui, turetu padeti, kuriam laikui ;)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vairo stiprintuvo skystis
« Atsakymas #30: 2016 Gegužės 28, 10:34:57 »
O naudot idiegti?

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Vairo stiprintuvo skystis
« Atsakymas #31: 2016 Gegužės 28, 14:40:48 »
ipilk "medaus", jei gaila pinigu kitam siurbliui, turetu padeti, kuriam laikui ;)
Abejoju ar padės, nes ant laisvų apsukų arba riedant ant bėgio be gazo ir susukant vairą stiprintuvas ima dusinti variklį. Apsukos nukrenta mažiausiai per 200 aps./min. Dėl to kartais tuo momentu vairas iš viso vos pasukamas pasidaro ir stabžiai kieti ir neefektyvūs :D Lyg užgesintam varikliui. Jei įpilsiu dar to vadinamo „medaus“, bijau, kad skysčiui sutirštėjus visai turėsiu apsukas bent 1500 laikyt, kad nedusintų variklio.
Kinietiškų tokių siurblių pirkti po vieną vienetą kažkaip nerandu. O jei dėvėtą, tai mokėt tokius pinigus (nuo 150 eurų kiek domėjausi prasideda) nėra noro. Pinigus sukišiu, o paaiškės, kad gal tokios pat būklės kaip maniškis.
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Gegužės 28, 14:46:44 sukūrė samotomas »

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Vairo stiprintuvo skystis
« Atsakymas #32: 2016 Gegužės 28, 15:26:26 »
dėvėtas 150e? čia už tiek visą silkę nupirkt gali. Visada būdavo 20-50lt tie siurbliai.

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Vairo stiprintuvo skystis
« Atsakymas #33: 2016 Gegužės 28, 16:03:25 »
dėvėtas 150e? čia už tiek visą silkę nupirkt gali. Visada būdavo 20-50lt tie siurbliai.
Pigūs tik tie vieno kontūro, kur į c4 ar a80,90 dedasi. Jei būtų tokia kaina, seniai būčiau kad ir porą jų nusipirkęs ir surinkęs vieną gerą :D O šitie dideli dviejų kontūrų brangūs. Gal kokiam šrote apibėgusį skysčiais ir rastum netyčia už 50, bet tai labai abejoju. Čia jau reikia tada kokio restauruoto ieškot. Bet kaina irgi nereali :)

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Vairo stiprintuvo skystis
« Atsakymas #34: 2016 Gegužės 28, 16:34:52 »
Netikiu, kad nėra pigiau nei 150e, už tiek ir seną kaip naują padarys. Gal tu kaip nors įdomiai klausei to siurblio. .. šiaip jie ne tik silkėse ėjo, o ir silkių dalimis tikrai dar yra.

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Vairo stiprintuvo skystis
« Atsakymas #35: 2016 Gegužės 28, 16:52:36 »
Netikiu, kad nėra pigiau nei 150e, už tiek ir seną kaip naują padarys. Gal tu kaip nors įdomiai klausei to siurblio. .. šiaip jie ne tik silkėse ėjo, o ir silkių dalimis tikrai dar yra.
tai yra ir pavyzdžiui ir čia https://shop.euroimpex.lt/lt/dalis/6339/vairo-stiprintuvo-siurblys
Aišku ieškant galima rasti. Čia pigiausia, kokį radau. Bet tai kam man reikalingas toks, ar visi kiti, kurie voliojasi šrotuose. Jų nepatikrinsi niekaip kol neįsidėsi. Taip galima visą kolekciją sukaupt ir bankrutuot, kol pataikysi ant dar gyvo :D
Pas mane po kapotu stovi toks pats metalo laužas :D kam man antrą pirkt ir numest garaže. Vienintelis variantas ieškoti per parduotuves ar, pavyzdžiui, ebay, kur galima rasti būtent restauruotų. O restauruoti arba „nauji“ kažkur nuo tiek ir eina. Pigiau nėra.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vairo stiprintuvo skystis
« Atsakymas #36: 2016 Gegužės 28, 17:11:41 »
naudotas max 50 eur turi kainuoti

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Vairo stiprintuvo skystis
« Atsakymas #37: 2016 Gegužės 28, 18:48:43 »
tokį, kaip nuorodoj, pirkau už 30lt, jei gerai pamenu. Tas, iš kurio pirkau, šrote už jį mokėjo 50lt. Mano per korpuso sujungimą leido skystį, tai išmečiau lauk aš jį. Nors vairas pakankamai lengvai sukinėjosi, garsų irgi neleido jokių. Tai dabar nori pasakyt, kad kalną pinigų išmečiau? :think:

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vairo stiprintuvo skystis
« Atsakymas #38: 2016 Gegužės 28, 19:04:35 »
galiu padovanot kam nors vieną naujai atrestauruotą su mikroįtrūkimu korpuse. ne bet kokį, o 10 bar stipresnį nei standartas, zylo :O

irgi aukso vertė?

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Vairo stiprintuvo skystis
« Atsakymas #39: 2016 Gegužės 28, 23:47:14 »
O ką daro tas mikro įtraukimas? Leidžia skystį lauk? Ar viduje trūkęs?

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Vairo stiprintuvo skystis
« Atsakymas #40: 2016 Gegužės 29, 00:12:12 »
tokį, kaip nuorodoj, pirkau už 30lt, jei gerai pamenu. Tas, iš kurio pirkau, šrote už jį mokėjo 50lt. Mano per korpuso sujungimą leido skystį, tai išmečiau lauk aš jį. Nors vairas pakankamai lengvai sukinėjosi, garsų irgi neleido jokių. Tai dabar nori pasakyt, kad kalną pinigų išmečiau? :think:
Taip išeina, kad pasisekė. Pakliuvo nesudrožtas. Aš artimiausius šrotus apvažiavau, tai arba neturi, arba prašo virš 100 eur. Kažkoks deficitas blin. 200 km be reikalo prasukau

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Vairo stiprintuvo skystis
« Atsakymas #41: 2016 Gegužės 29, 09:55:18 »
Aš į šortus važiuoju tik tada, kai tikrai daugiau nėra kur važiuoti. .. prašo krūvos pinigų už nieką. Atsidarai autogidą, praskambini numeriais aplinkui, susižinai kainas ir ar į šrotą nepataikei ir randi ko reikia. Yra gi ir šitam forume automobilių dalimis, ir net gi silkių dalių būna, yra kas ir išsiųsti autobusu gali...
Žodžiu atrodo tik forume rašyti nusiteikęs.

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vairo stiprintuvo skystis
« Atsakymas #42: 2016 Spalio 29, 23:56:35 »
C4 vairo kolonkę dėjosi kas nors i C3? Skirtumai jautėsi kokie nors?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vairo stiprintuvo skystis
« Atsakymas #43: 2016 Spalio 30, 01:43:23 »
jokių

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
Vairo stiprintuvo skystis

Pradėjo tuzikas « 1 2 » Temų archyvas

45 Atsakymai
26357 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Vasario 07, 12:56:59
sukūrė Pavaduotojas ugdymui
9 Atsakymai
2521 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 16, 19:56:18
sukūrė owas
33 Atsakymai
6963 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 11, 16:23:57
sukūrė juozasu