Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: 100/200 Variklis,pavaru deze  (Skaityta 317248 kartus)

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #350: 2010 Balandžio 04, 13:09:09 »
Šiandien pastebėjau, jog lasivos eigos vožtuvas nepajungtas pas mane  :V Fyškė į patį vožtuvą įkišta, bet kitas galas niekur nepajungtas. Pažiūrėjau, bet kad niekur neradau kur jį pajungt. Gal galit nupasakot daugmaž, kur ieškot kito galo fyškės? Beje, ar dėl to gali būt, jog šaltai mašinai davus gazo, variklis dūsta? Bet tik pašyla porą minučių ir viskas susitvarko? Ant laisvų apsukų irgi puikiai dirba. Beje, kurias irgi sunkokai. Ne kiek kad sunkiai, bet reikia ilgokai sukt ant starterio ir duot biški gazo.

Variklis 2,2T 10v
kurioje vietoje pas tave laidai pasimeta as antradieni aba treciadieni pas save turesiu irgi 2,2 tubavyka galeciau laidus atsekti jeigu palauksi ar iskitur negausi info

Į patį vožtuvą pasijungia fyškė ir paskui už kokių dviejų sprindžių yra vėl fyškė, tai ji pas mane laisva.

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #351: 2010 Balandžio 04, 19:10:48 »
jie neturi jungtis su jokiom fyškėm, o turi ateit be jokių perėjimų viena fyškė iš pagrindinės pravodkės pynės

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #352: 2010 Balandžio 05, 12:53:51 »
jie neturi jungtis su jokiom fyškėm, o turi ateit be jokių perėjimų viena fyškė iš pagrindinės pravodkės pynės




Pas mane daugmaž taip. Tiksliai nepamenu kokie laidai išeina iš to vožtuvo. Tie du rudi prisukti pire bloko. Visi 4 laidai eina per bendrą "kembriką", bet paskui atsiskiria du tokių pat spalvų, kaip ir LEV, laidai su fyške ir ji kybo laisva, o tie rudi "nueina" tolyn į bendrą pravodkę.

Šiaip ant laisvų dirba gerai, tik visiškai šaltai mašinai, davus gazo, ji pridūsta, bet kaip ir sakiau, pašyla ~5 minutes ir viskas susitvarko. O ir važiuojant (nepašildžius) mašinai dingsta trauka tarp 1000 ir 2000 aps./min, trūkčioja. Jei apsukos virš 2k, tada normaliai. Kuriant irgi dažnai reikia ilgokai (apie 5s)  sukt ant starterio ir duot truputį gazo. O kartais užsikuria labai lengvai, vos pasukus raktelį. Beje, kartais kuriant pasmirsta benzinu  :V

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #353: 2010 Balandžio 05, 13:19:45 »
jie neturi jungtis su jokiom fyškėm, o turi ateit be jokių perėjimų viena fyškė iš pagrindinės pravodkės pynės




Pas mane daugmaž taip. Tiksliai nepamenu kokie laidai išeina iš to vožtuvo. Tie du rudi prisukti pire bloko. Visi 4 laidai eina per bendrą "kembriką", bet paskui atsiskiria du tokių pat spalvų, kaip ir LEV, laidai su fyške ir ji kybo laisva, o tie rudi "nueina" tolyn į bendrą pravodkę.

Šiaip ant laisvų dirba gerai, tik visiškai šaltai mašinai, davus gazo, ji pridūsta, bet kaip ir sakiau, pašyla ~5 minutes ir viskas susitvarko. O ir važiuojant (nepašildžius) mašinai dingsta trauka tarp 1000 ir 2000 aps./min, trūkčioja. Jei apsukos virš 2k, tada normaliai. Kuriant irgi dažnai reikia ilgokai (apie 5s)  sukt ant starterio ir duot truputį gazo. O kartais užsikuria labai lengvai, vos pasukus raktelį. Beje, kartais kuriant pasmirsta benzinu  :V
Lygiai tokios pat problemos pas mane, idomu pasidarė.

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #354: 2010 Balandžio 05, 14:44:25 »
ar tinka paskirstytojo dangtelis nuo kitų šimtinių 5 cilindrų? Ar reikia būtinai nuo 2,2t?

Prisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #355: 2010 Balandžio 05, 15:02:06 »
Kiek matau tai tinka. Tik jų kokybiškų nelabai eina gauti, kiek man sakė. Man pačiam siūlė prasivalyti ir nusilakuoti saviškį o rotorių/begunioką/trampliorių keist kitu, bet dangtelio sakė geresnio negausiu. Tipo ispaniški itališki - nieko gero. Kiek tame tiesos nežinau

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #356: 2010 Balandžio 05, 15:31:52 »
Kiek matau tai tinka. Tik jų kokybiškų nelabai eina gauti, kiek man sakė. Man pačiam siūlė prasivalyti ir nusilakuoti saviškį o rotorių/begunioką/trampliorių keist kitu, bet dangtelio sakė geresnio negausiu. Tipo ispaniški itališki - nieko gero. Kiek tame tiesos nežinau

matai pas mane jis aplietas juoda plastmase dar ant viršaus ir ji suskilus. Sakau, reiks nuvažiuot į šrotą ir pasirinkt kokį tvarkingesnį gal. Vistiek reiks visokių smulkmenų važiuot pasirankiot, tai ir tą gal reiks pasiimt.

Prisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #357: 2010 Balandžio 05, 16:01:05 »
ta juoda plastmase... Buvau informuotas kad tvarkingoj masinoj ji nereikalinga ir pasiuke man ja mest lauk nes ji suvalgo puse skierkos. Tipo sake kad netvarkingom masinom (nepamenu ka turejo omeny) ji padeda, o kai viskas ok aplinkui, ji valgo skiekra, ypac kai padreksta, sako galiu su ja visai neuzkurti

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #358: 2010 Balandžio 06, 12:08:28 »
Tai vat, nuėmiau aš tą plastmasę, išsivaliau vidų paskirstytojo ir pradėjo lengvai kurtis :) Bet kitos bėdos liko. Beje, radau dar du nukirptus laidus. Ir yra ant turbos intercoolerio(???) vieta kur jungiasi du laidukai. Gal ten jie turi būt?


Neprisijungęs mc2

  • Įrašai: 1827
    • Žiūrėti profilį
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #359: 2010 Balandžio 06, 13:10:26 »
Tai vat, nuėmiau aš tą plastmasę, išsivaliau vidų paskirstytojo ir pradėjo lengvai kurtis :) Bet kitos bėdos liko. Beje, radau dar du nukirptus laidus. Ir yra ant turbos intercoolerio(???) vieta kur jungiasi du laidukai. Gal ten jie turi būt?
tikrai taip.

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #360: 2010 Balandžio 06, 13:16:13 »
Tai vat, nuėmiau aš tą plastmasę, išsivaliau vidų paskirstytojo ir pradėjo lengvai kurtis :) Bet kitos bėdos liko. Beje, radau dar du nukirptus laidus. Ir yra ant turbos intercoolerio(???) vieta kur jungiasi du laidukai. Gal ten jie turi būt?
tikrai taip.

Aišku. Reiks važiuot pasijungt :) O kokia funkcija to daviklio?

Neprisijungęs mc2

  • Įrašai: 1827
    • Žiūrėti profilį
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #361: 2010 Balandžio 06, 15:11:47 »
Labai svarbus tas daviklis kompui. Reikėjo klaidas nuskaityti iškart būtų parodę, kad laidas nutrūkęs.

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #362: 2010 Balandžio 06, 15:17:07 »
Labai svarbus tas daviklis kompui. Reikėjo klaidas nuskaityti iškart būtų parodę, kad laidas nutrūkęs.

Skaityta buvo. Išmirksėdavo Engine Speed sensor. Ir būdavao jog važiuojant, staigiau davus gazo, užsidegdavo "žaibas". Dabar klaidų nebemeta, t.y. išmirksi 4444, ir nebedega tas žaibas kai staigiau duodi gazo. Beje, įdomus dalykas, jog įdėjus tą saugiklį, kad nuskaityt klaidas, pakyla apsukos ir gražiau dirba, bet tik išimi, apsukos nukrinta ir variklis nelabai gražiai dirba. Negęsta, bet dirba su tokiais vos juntamais trūkčiojimais. Vakumai visi turėtų būt geri, nes užkurtam varikliui visur pūčiau to carb cleaner, tai variklis neregavo į jį. Žvakės visos gražios, rudos spalvos, laidai nepramušinėja. Kur dar problemų ieškot?

Neprisijungęs mc2

  • Įrašai: 1827
    • Žiūrėti profilį
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #363: 2010 Balandžio 06, 15:31:24 »
Labai svarbus tas daviklis kompui. Reikėjo klaidas nuskaityti iškart būtų parodę, kad laidas nutrūkęs.

Skaityta buvo. Išmirksėdavo Engine Speed sensor. Ir būdavao jog važiuojant, staigiau davus gazo, užsidegdavo "žaibas". Dabar klaidų nebemeta, t.y. išmirksi 4444, ir nebedega tas žaibas kai staigiau duodi gazo. Beje, įdomus dalykas, jog įdėjus tą saugiklį, kad nuskaityt klaidas, pakyla apsukos ir gražiau dirba, bet tik išimi, apsukos nukrinta ir variklis nelabai gražiai dirba. Negęsta, bet dirba su tokiais vos juntamais trūkčiojimais. Vakumai visi turėtų būt geri, nes užkurtam varikliui visur pūčiau to carb cleaner, tai variklis neregavo į jį. Žvakės visos gražios, rudos spalvos, laidai nepramušinėja. Kur dar problemų ieškot?

nebent susiliete tie laidai buvo užtai ir nerodė tau klaidos. Taip, saugiklį įkišus apsukos ir pas mane sukyla. Purkštukus tikrinai? Turi slėgio gauge salone?

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #364: 2010 Balandžio 06, 15:48:11 »
Labai svarbus tas daviklis kompui. Reikėjo klaidas nuskaityti iškart būtų parodę, kad laidas nutrūkęs.

Skaityta buvo. Išmirksėdavo Engine Speed sensor. Ir būdavao jog važiuojant, staigiau davus gazo, užsidegdavo "žaibas". Dabar klaidų nebemeta, t.y. išmirksi 4444, ir nebedega tas žaibas kai staigiau duodi gazo. Beje, įdomus dalykas, jog įdėjus tą saugiklį, kad nuskaityt klaidas, pakyla apsukos ir gražiau dirba, bet tik išimi, apsukos nukrinta ir variklis nelabai gražiai dirba. Negęsta, bet dirba su tokiais vos juntamais trūkčiojimais. Vakumai visi turėtų būt geri, nes užkurtam varikliui visur pūčiau to carb cleaner, tai variklis neregavo į jį. Žvakės visos gražios, rudos spalvos, laidai nepramušinėja. Kur dar problemų ieškot?

nebent susiliete tie laidai buvo užtai ir nerodė tau klaidos. Taip, saugiklį įkišus apsukos ir pas mane sukyla. Purkštukus tikrinai? Turi slėgio gauge salone?

Purkštukų netikrinau. Tik gumutes pakeičiau, nes jau buvo susidėvėjusios ir traukė orą. Gaugės neturiu. Kaip tuos purkštukus patikrint? Slėgį tikrint, tai turi omeny turbinos?

Neprisijungęs mc2

  • Įrašai: 1827
    • Žiūrėti profilį
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #365: 2010 Balandžio 06, 16:12:12 »
Purkštukų netikrinau. Tik gumutes pakeičiau, nes jau buvo susidėvėjusios ir traukė orą. Gaugės neturiu. Kaip tuos purkštukus patikrint? Slėgį tikrint, tai turi omeny turbinos?

Įdedi saugiklį į tą pačia rėle (kur diagnostiką darai) ir sukėlęs krabo lėkštę žiūri išėmęs purkštukus ar "myža" ar purškia. Bet geriausia išimti purkštukus ir išvalyti ultra garsu, ant stendo nors geriau matysi. Su turbine mašina važinėji laikas būtų įsigyti boost gauge  ;)

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #366: 2010 Balandžio 06, 17:40:45 »
Purkštukų netikrinau. Tik gumutes pakeičiau, nes jau buvo susidėvėjusios ir traukė orą. Gaugės neturiu. Kaip tuos purkštukus patikrint? Slėgį tikrint, tai turi omeny turbinos?

Įdedi saugiklį į tą pačia rėle (kur diagnostiką darai) ir sukėlęs krabo lėkštę žiūri išėmęs purkštukus ar "myža" ar purškia. Bet geriausia išimti purkštukus ir išvalyti ultra garsu, ant stendo nors geriau matysi. Su turbine mašina važinėji laikas būtų įsigyti boost gauge  ;)

Aišku. Reiks bandyt žiūrėt :) O dėl gauge, tai su mielu noru tokią priglausčiau, jei tik nebūtų liūdna su pinigais :D Reiks dar dėl įdomumo į šrotą vieną nuvaryt, tai jei ten būtų, aš jį už dyką ar butelį gaučiau :) Tereikia užtaikyt, kai šefai švenčia ką nors, pvz. pietų pertrauką ar darbo pradžią/pabaigą :D

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #367: 2010 Balandžio 06, 18:07:54 »
kodėl aš maniau, jog paprasčiausia gauge kainuos min 100-150lt?  :V dabar paieškojau, tai iki 100lt galima paimt jau neblogą naudotą. Nors yra ir naujų po 50lt, tik kažin kokia jų kokybė...? http://www.gauges.lt/boost-gauge-p-28.html?osCsid=fc71e61052f6835025006f8660ea9ebc

Neprisijungęs renimatorius

  • Įrašai: 684
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #368: 2010 Balandžio 06, 18:16:59 »
Paprastam useriui per akis jos ;)

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #369: 2010 Balandžio 06, 18:30:54 »
Paprastam useriui per akis jos ;)

O nebus taip, jog rodys nesamones?

Neprisijungęs voisniz

  • Įrašai: 2564
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #370: 2010 Balandžio 06, 18:36:43 »

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #371: 2010 Balandžio 06, 18:40:39 »
Paprastam useriui per akis jos ;)

O nebus taip, jog rodys nesamones?
bus :D
irgi neblogai :D tai kam jis toks reikalingas išvis? Kad spaudžiant gazą, rodyklė šokinėtų aukštyn žemyn? :D

Neprisijungęs voisniz

  • Įrašai: 2564
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #372: 2010 Balandžio 06, 18:43:05 »
Paprastam useriui per akis jos ;)

O nebus taip, jog rodys nesamones?
bus :D
irgi neblogai :D tai kam jis toks reikalingas išvis? Kad spaudžiant gazą, rodyklė šokinėtų aukštyn žemyn? :D
jo, ir nuo chebros respekto gautum :D

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #373: 2010 Balandžio 06, 18:44:57 »
Paprastam useriui per akis jos ;)

O nebus taip, jog rodys nesamones?
bus :D
irgi neblogai :D tai kam jis toks reikalingas išvis? Kad spaudžiant gazą, rodyklė šokinėtų aukštyn žemyn? :D
jo, ir nuo chebros respekto gautum :D

manai suprastų mano chebra kas čia per daiktas? Sakytų pas tave su spidometru kažkas negerai, nes baisiai šokinėja rodyklė :D

Neprisijungęs renimatorius

  • Įrašai: 684
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #374: 2010 Balandžio 06, 21:00:06 »
Viskas ten su tuo pigena normaliai jai labai nedauzai kai uzstringa :D Juokauju, kaip uz 50 savo darba atlieka ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8 Atsakymai
3073 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Vasario 21, 00:17:06
sukūrė zdraicas
0 Atsakymai
1452 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Vasario 18, 13:42:20
sukūrė gedasasss
16 Atsakymai
3289 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 25, 20:40:47
sukūrė ricardo