Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: 100/200 Variklis,pavaru deze  (Skaityta 317133 kartus)

Neprisijungęs owas

  • Įrašai: 2952
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Variklio skyrius
« Atsakymas #100: 2009 Spalio 10, 17:29:37 »
Kad nemalt apie variklius ir t.t. diskusijose, tai sukuriu atskira tema apie variklius, jų mazgus, gedimus, taisymus, ir t.t.

Kaip diskutuota apie variklio temperatūra, tai ji mieste turi laikytis ~ 90 laipsnių, o užmiestyje apie ~85. Sušilus iki ~87 atsidaro termostatas, sušilus iki ~91 turi įsijungti ventiliatorius ir ataušinti iki kokių ~86 laipsnius ir t.t. kartojasi. Jei mieste nepakyla iki 90 negerai, užmiestyje nusileidžia iki ~80 negerai. Temperatūra visada turi svyruoti ties 90 laipsnių.

Neprisijungęs Nemesiz

  • Įrašai: 440
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Variklio skyrius
« Atsakymas #101: 2009 Spalio 10, 21:01:58 »
Tai iskart pirmieji klausimai.

Autostradoj vaziuojant ~100-120 temp apie 120 C budavo. Kazko neina per didyji rata.

Isemiau termostata (na jis buvo tikrintas regis geras) ir pakeiciau radiatoriaus temperaturos matuokli. Tai mieste svyravo apie 70-90 C. Vaziuojant autostradoj ~110 temp 100 C.

Dabar susalus orams temp sunkiai pakyla iki 60-70 C vaziuojant ~120.

Taigi mintis, kad kazkas su galva arba su tarpine. Del to isemiau termostata nes ardyti kolkas dabar neturiu laiko.

Taigi.

1. Ar tikrai zemesne temperatura nera gerai?
2. Ar kam teko susidurti su tokia problema ir kaip sprendete ja.

Kam idomu tai variklis DE.

Neprisijungęs gataz

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Variklio skyrius
« Atsakymas #102: 2009 Spalio 10, 22:06:34 »
Kad nemalt apie variklius ir t.t. diskusijose, tai sukuriu atskira tema apie variklius, jų mazgus, gedimus, taisymus, ir t.t.

Kaip diskutuota apie variklio temperatūra, tai ji mieste turi laikytis ~ 90 laipsnių, o užmiestyje apie ~85. Sušilus iki ~87 atsidaro termostatas, sušilus iki ~91 turi įsijungti ventiliatorius ir ataušinti iki kokių ~86 laipsnius ir t.t. kartojasi. Jei mieste nepakyla iki 90 negerai, užmiestyje nusileidžia iki ~80 negerai. Temperatūra visada turi svyruoti ties 90 laipsnių.
Kuo blogai, kad nusileidzia zemiau 80 laipsniu trasoj?
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs owas

  • Įrašai: 2952
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Variklio skyrius
« Atsakymas #103: 2009 Spalio 10, 22:50:33 »
Tai iskart pirmieji klausimai.

Autostradoj vaziuojant ~100-120 temp apie 120 C budavo. Kazko neina per didyji rata.

Isemiau termostata (na jis buvo tikrintas regis geras) ir pakeiciau radiatoriaus temperaturos matuokli. Tai mieste svyravo apie 70-90 C. Vaziuojant autostradoj ~110 temp 100 C.

Dabar susalus orams temp sunkiai pakyla iki 60-70 C vaziuojant ~120.

Taigi mintis, kad kazkas su galva arba su tarpine. Del to isemiau termostata nes ardyti kolkas dabar neturiu laiko.

Taigi.

1. Ar tikrai zemesne temperatura nera gerai?
2. Ar kam teko susidurti su tokia problema ir kaip sprendete ja.

Kam idomu tai variklis DE.

Pasikeitei daviklį kuris į radiatorių įsuktas? Ar termostatas tikrai geras? Ar įsijungia ventiliatorius viršijus 90 C? (turbūt, kad nelabai :D) Ventiliatorių įjungia daviklis kuris įsuktas į radiatorių. Kai pakyla virš 90 C ar visos žarnos karštos? (radiatoriaus, pečiaus) Dabar nepakyla virš 70 C autostradoj, tai išimtas termostatas? Jei tarpinė ar galva turėtu pūsti skystį lauk. Žinoma geriau yra žemesnė temperatūra, nei aukštesnė virš 90 C. Dauguma auto, manau kad beveik visų auto variklio darbinė temperatūra turi būti ~90 C žiema, vasara, mieste, autostradoj jokio skirtumo.

Neprisijungęs Nemesiz

  • Įrašai: 440
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Variklio skyrius
« Atsakymas #104: 2009 Spalio 10, 23:35:28 »
Pasikeitei daviklį kuris į radiatorių įsuktas? Ar termostatas tikrai geras? Ar įsijungia ventiliatorius viršijus 90 C? (turbūt, kad nelabai :D) Ventiliatorių įjungia daviklis kuris įsuktas į radiatorių. Kai pakyla virš 90 C ar visos žarnos karštos? (radiatoriaus, pečiaus) Dabar nepakyla virš 70 C autostradoj, tai išimtas termostatas? Jei tarpinė ar galva turėtu pūsti skystį lauk. Žinoma geriau yra žemesnė temperatūra, nei aukštesnė virš 90 C. Dauguma auto, manau kad beveik visų auto variklio darbinė temperatūra turi būti ~90 C žiema, vasara, mieste, autostradoj jokio skirtumo.

Taip, pasikeiciau davikli kuris yra radiatoriuje. Ventiliatorius isijungia, tik esant karstam vandeniui radiatoriuje. Esme kad problema yra su cirkuliavimu. Esant 120 C apatine zarna pussilte o virsutine karsta. Del to ir isemiau termostata, kad didesne vandens dali imtu is radiatoriaus, o ne peciuko.

Arteja ziema ir as jau jauciu problemas, kuomet neuzkaista vanduo ir zemas siltas oras puciamas i salona.

Neprisijungęs owas

  • Įrašai: 2952
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Variklio skyrius
« Atsakymas #105: 2009 Spalio 10, 23:43:26 »
Jei įsijungia ventiliatorius, tai neturėtu temperatūra perlipti 90 C. Pirk kitą termostatą ir statyk jei apatinė žarna šalta.

Neprisijungęs Nemesiz

  • Įrašai: 440
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Variklio skyrius
« Atsakymas #106: 2009 Spalio 11, 11:18:27 »
Kaip jau minejau problema yra su vandens cirkuliavimu. Reiktu gal pradeti nuo ko, kad man problema prasidejo nuo sarnu kietumo. Atsukus bakelio kamsti iseidavo nemazas spaudimas lauk. Pakeiciau kamsti, kuris labiau isleidzia susidariusi slegi. Tai pradejau atsargoj veziotis vandens, kad galeciau dapilineti. Na ir po visa to isemiau termostata. Visa tame problema yra cirkuliavimas. Manau susidaro kazkur oro tarpai ar panasus dalykas del ko suprasteja cirkuliacija per radiatoriu. VIenas is dalyku yra, kad gal galva jau pareina arba tarpine pradegus yra.

Neprisijungęs owas

  • Įrašai: 2952
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Variklio skyrius
« Atsakymas #107: 2009 Spalio 11, 11:28:16 »
Tu vandenį pili? Pas mane irgi buvo, kad žarnos kietos ir kaisdavo, varydavo lauk antifrizą. Be termostato užkaisdavo. Bet sutvarkius ventiliatorių, kad įsijungtu pasiekus ~90 C ir tai neleisdavo užkaisti varikliui, kad ir pro tarpine pusdavo ir būnant vasarą mieste. Pasikeisti į tikrai gerai veikianti termostatą. Supilti antifrizą ir gerai nuorinti sistemą.

Neprisijungęs Nemesiz

  • Įrašai: 440
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Variklio skyrius
« Atsakymas #108: 2009 Spalio 11, 11:41:37 »
Tu vandenį pili? Pas mane irgi buvo, kad žarnos kietos ir kaisdavo, varydavo lauk antifrizą. Be termostato užkaisdavo. Bet sutvarkius ventiliatorių, kad įsijungtu pasiekus ~90 C ir tai neleisdavo užkaisti varikliui, kad ir pro tarpine pusdavo ir būnant vasarą mieste. Pasikeisti į tikrai gerai veikianti termostatą. Supilti antifrizą ir gerai nuorinti sistemą.

Vandeni pradejau pilti nes jau brangus malonumas tapo pilti antifryza. Tai dabar kazkoks koncentratas yra sumaisytas. Man pirma pradejo zarnos kietos buti (o gal ir visada buvo :-) ), o veliau ir kaisti variklis. O siaip sistemai kaip nuorinti reikia sitam variantui?

Neprisijungęs owas

  • Įrašai: 2952
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Variklio skyrius
« Atsakymas #109: 2009 Spalio 11, 17:24:02 »
O tau leidžia skystį? O nuorinimas paprastas, supili puse skysčio, užvedi variklį ir tada vėl pro truputi pili iki MAX ribos, matysi, kad po truputi sėsta skystis, dar kelias minutes padirba su atsuktu kamščiu na ir stebi ar dar sėsta skystis ar ne. Kai savo B3 keičiau termostatą ir nuorinau blogai, tai greit užkaista variklis iki kokiu 95 C, ventiliatorius neįsijungia nors prieš, tai įsijungdavo ~90 C. Atsukau kamštį ant užvesto variklio, palaikiau apie minutę ir nusėdo apie kelis cm. skystis. Tada jau įsijungia ties ~90 C. Kažkur oro tarpas pasilikęs buvo ir netolygiai skystis įkaisdavo, dėl to skydelis vieną rodo, o kitas daviklis radiatoriuje būdavo šaltesnis, dėl to ir neįjungdavo ventiliatoriaus laiku.   

O užvedus šalta variklį su atsuku bakelio kamščiu nepučia skysčio lauk?
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Spalio 11, 17:28:47 sukūrė owas »

Neprisijungęs Nemesiz

  • Įrašai: 440
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Variklio skyrius
« Atsakymas #110: 2009 Spalio 11, 18:29:32 »
Buvo viena vieta pro kurai leisdavo bet ja esu sutvarkes. Skystis pas mane labiau isgaruodavo. Kuomet dar buvo termostatas tai vaziuojant didesnes distancijas ir ikaitus tai atsukus kamsti vanduo tiesiog kaip fontanas legdavo lauk. Pakeitus kamsti jis garais dabar lengviau jam reikiant iseidavo lauk. Del nuorinimo vadinas nieko blogo ir nedariau.

Uzvedus salta varikli nepucia lauk, nebent skaitai per plonaja zarna tekanti skysti, bet jis labiau karstam varikliui matosi pulsuojantis vanduo gryztantis i bakeli.

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Variklio skyrius
« Atsakymas #111: 2009 Spalio 11, 21:25:48 »
o maniškis MC šiandien nusprogo, prapūtė radiatorių, kai temperatūra pasiekė >100, antifrizo neišpūtė, bet tiesiog išgarino per kelias sekundes  :-{

Neprisijungęs owas

  • Įrašai: 2952
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Variklio skyrius
« Atsakymas #112: 2009 Spalio 11, 21:46:44 »
Buvo viena vieta pro kurai leisdavo bet ja esu sutvarkes. Skystis pas mane labiau isgaruodavo. Kuomet dar buvo termostatas tai vaziuojant didesnes distancijas ir ikaitus tai atsukus kamsti vanduo tiesiog kaip fontanas legdavo lauk. Pakeitus kamsti jis garais dabar lengviau jam reikiant iseidavo lauk. Del nuorinimo vadinas nieko blogo ir nedariau.

Uzvedus salta varikli nepucia lauk, nebent skaitai per plonaja zarna tekanti skysti, bet jis labiau karstam varikliui matosi pulsuojantis vanduo gryztantis i bakeli.

Na vanduo užverda ten ir garuoja, tai jaučiu kaip ten susidaro slėgis :)

Ne, turi varyti skystį lauk iš bakelio.

o maniškis MC šiandien nusprogo, prapūtė radiatorių, kai temperatūra pasiekė >100, antifrizo neišpūtė, bet tiesiog išgarino per kelias sekundes  :-{

Plastmasę pramušė? Gal kamštis buvo stipriai užveržtas? Kaip suprast išgarino?
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Spalio 11, 21:49:33 sukūrė owas »

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Variklio skyrius
« Atsakymas #113: 2009 Spalio 11, 22:06:10 »
tarpinę gal, nes korpusas išoriškai sveikas, nu nesilpnai  :V staigiai garų srove išvarė  :V

Neprisijungęs Nemesiz

  • Įrašai: 440
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Variklio skyrius
« Atsakymas #114: 2009 Spalio 11, 22:31:28 »
tarpinę gal, nes korpusas išoriškai sveikas, nu nesilpnai  :V staigiai garų srove išvarė  :V

Man buve yra kai pavaziuoji didenis atstuma su auksta temp (kelis kart sustodavau bet vandens kaip ir uztekdavo ir panasiai) tai galutinei stotelei atsukus kamsty garai kaip is vulkano ejo. Tai teko laukti kol metalas atvesdavo ir vel susitraugdavo, kad uzkurti galeciau.

Neprisijungęs jaunuolis19

  • Įrašai: 1636
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Variklio skyrius
« Atsakymas #115: 2009 Spalio 21, 12:52:15 »
sveiki,gal kas turit kokiu minciu kas ne taip mano audei??
kai yra saltas variklis uzsiveda sunkei ant bendzino ir kai  duodi gazo apsukos nekyla o krenta ir gesta variklis atleidi gaza viel apsukos laikuosi normalei.kai variklis apsyla viskas beveik normalei.
masina audi 100 2.3 bendzinas/dujos

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Variklio skyrius
« Atsakymas #116: 2009 Spalio 21, 13:24:19 »
Dėl temp: pas mane mieste 90 lygiai, ant ~93 nupučia ventiliatorius konkrečiai, neduoda kilt daugiau.
Trasoj (miesto greitoj vietoj ar apvažiavime lėtam) 85, autostradoj 80.

Neaišku dėl ko taip yra sistema visa tvarkinga lyg ir. Nemesiz, pabandyk prisipilti sistemos valikio ir su juo pakurent kol užkais, gal užsikišę. Beje, būk pasiruošęs naujoms skylėms, nes tas reikalas plauna ir užkimšėjus.

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Variklio skyrius
« Atsakymas #117: 2009 Spalio 22, 00:04:11 »
Jei šaltas variklis sunkokai prasisuka, bet starteris normaliai suka, dirba irgi gerai ant laisvų, jokio pašalinio garso nėra, bet kai gerokai užšyla, variklis užgęsta ir starteris tada jau vos vos prasuka motorą. Èia bus stumoklis perkaitęs koks? Kiek kainuoja stumokliai 2,2T (audi 100 '87m.)?

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Variklio skyrius
« Atsakymas #118: 2009 Spalio 22, 16:58:24 »
tikrink ar masė gera ir ar srovės užtenka

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Variklio skyrius
« Atsakymas #119: 2009 Spalio 23, 13:13:28 »
tikrink ar masė gera ir ar srovės užtenka

Èia man atsakinėjai? jei taip, tai prie ko čia masė ir srovė, jei variklio prasukt neina? :) "Užkanda" variklį taip, kad su raktu ant alkūninio, prasukt neina, kol neatšala.

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Variklio skyrius
« Atsakymas #120: 2009 Spalio 23, 21:23:50 »
o kai užkuri variklis nekala?

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Variklio skyrius
« Atsakymas #121: 2009 Spalio 23, 23:00:47 »
o kai užkuri variklis nekala?
tai vat būtent, kad jokio pašalinio garso nėra. Šnekėjau su meistru, tai sakė, kad arba stumoklis arba velenėlis bus perkaitinti.

Neprisijungęs Nemesiz

  • Įrašai: 440
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Variklio skyrius
« Atsakymas #122: 2009 Spalio 26, 17:01:05 »
Tokie baeriai ir man yra jei vaziuoji distancija su 100 laipsniu C. Tuomet uzgesinus tenka palaukti kol atausta ir metalas vel susitraukia.
Tai ar pas tave su ausinimu viskas yra gerai?

Neprisijungęs gataz

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Variklio skyrius
« Atsakymas #123: 2009 Spalio 26, 19:54:50 »
Del ko gali vintiliatorius isijungt ties 80C?
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs a200

  • Įrašai: 1765
    • Žiūrėti profilį
Re: Variklio skyrius
« Atsakymas #124: 2009 Spalio 26, 20:00:06 »
Del ko gali vintiliatorius isijungt ties 80C?
pas mane isijungia kad ir prie mazos temperaturos kai ijungiu kondiske. dar buvo atvejis kai radiatoriui buvo ir ties 70C jau pradejo uzt :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8 Atsakymai
3071 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Vasario 21, 00:17:06
sukūrė zdraicas
0 Atsakymai
1452 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Vasario 18, 13:42:20
sukūrė gedasasss
16 Atsakymai
3288 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 25, 20:40:47
sukūrė ricardo