Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?

Autorius Tema: Komentarai: Apie Apžiūrėtus Parduodamus Automobilius  (Skaityta 67652 kartus)

Neprisijungęs adrian

• Įrašai: 5807
    • Žiūrėti profilį
Čia dar įdomiau “Audi a4 s4 pagal vin dokumentus” jaučiu ir su perregistravimu galį būti bėdų... o ką kalbėti kai turėsi draudimą kaip s4, o važinėsi su varganu TDI :D

Nebus jokiu, kazkada turejau B6, tai irgi dokuose regitra buvo irasiusi A4 S4 avant, cia plaukia is vokisku dok kur ala sline.. kodel taip iraso - neturiu zalio supratimo

Neprisijungęs Karis

• Įrašai: 1754
    • Žiūrėti profilį

Čia dar įdomiau “Audi a4 s4 pagal vin dokumentus” jaučiu ir su perregistravimu galį būti bėdų... o ką kalbėti kai turėsi draudimą kaip s4, o važinėsi su varganu TDI :D

pas mane irgi dokuose a4/s4, nors vienintelis dalykas is gamyklos su s kvapu buvo tik “sport suspenssion”

Neprisijungęs slashas

• Įrašai: 8247
    • Žiūrėti profilį
Vien žo įdomiai :)

Neprisijungęs Nori alaus?

• Įrašai: 392
    • Žiūrėti profilį
Cia yra bendras Audi modelio pavadinimas. Perekupas zaidzia pirkejo jausmais ir tiek

Sent from my iPhone using Tapatalk

Neprisijungęs only AUDI

• Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15507
    • Žiūrėti profilį
Ir pateiks paskui regitra Lietuvos transporto statistiką, kad kas antras su S4 važinėja,, vat kur pasiturinti šalis  :D

Neprisijungęs only AUDI

• Moderatorius
  • *
    • Žiūrėti profilį
https://autoplius.lt/skelbimai/audi-a4-2-0-l-universalas-2012-dyzelinas-7463307.html  Parsidavinėja nuo 07.23  startas 8350eur paskui nukrito net iki 7650 , paskambinus ir pasiteiravus apie ridą pasakė 330 K km , manau tai ir buvo nesėkmingo pardavimo priežastis . Vakar skelbimas dingo, o šiandien jau su stipriai sumažėjusia rida iki 179 K km  :D
Kas keista tai tech . apžiūra, nes buvo deklaruota , kad ką tik parvaryta iš Vokietijos, o čia rašo 2019.04 mėnuo  :think:
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Rugpjūčio 20, 00:05:19 sukūrė only AUDI »

Neprisijungęs vytiokx

• Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
Tai gal turi omenyje vokiska technikini,nes kaip ir be numeriu fotkinta ar taip negali but?

Neprisijungęs only AUDI

• Moderatorius
  • *
    • Žiūrėti profilį
Tai gal turi omenyje vokiska technikini,nes kaip ir be numeriu fotkinta ar taip negali but?

Gal, nors ji pas mus nieko nereiškia

Neprisijungęs vytiokx

• Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
Nu taip, bet gal pirkejui bus idomu galvoja pardavejas, nes tipo nupirkta "tvarkinga" masina vokietijoje su TA , ne po TA ar seip su kokias defektais...gal bande but saziningu ,bet pamate ,kad per didele rida ant LT tai pakoregavo kaip tipinis lietuvis  :-]

Neprisijungęs AuG3

• Įrašai: 2849
    • Žiūrėti profilį
Nu bet čia nežinau kas tiki, kad tiek bėgęs dyzelis. Aš jau tikrai patikėčiau, kad tokia rida ir būtų didesnė tikimybė, kad imčiau su 300k+ nei su 170k neaiškia rida.

Neprisijungęs only AUDI

• Moderatorius
  • *
    • Žiūrėti profilį
Atsargiai su pardavėju, jis nėra automobilio savininkas, turi tik pasirašytą sutartį, paklausius dėl važiavimo į regitrą, skelbimas kelioms dienoms dingo, dabar vėl parduodama.  https://autoplius.lt/skelbimai/audi-a6-2-0-l-sedanas-2006-dyzelinas-7901749.html

Neprisijungęs dmc

• Įrašai: 569
    • Žiūrėti profilį
Gal kas is cionyksciu planuoja pardavinet a4 b6? Kuras nera svarbus aspektas.

Neprisijungęs concorde

• Įrašai: 509
    • Žiūrėti profilį
Pardavinesiu b6 3.0 benza sedana.

Neprisijungęs dmc

• Įrašai: 569
    • Žiūrėti profilį
Pardavinesiu b6 3.0 benza sedana.
Labai domina tie 3l benzai, bet lb ir baido,kai prisiskaiciau apie trukusius blokus.

Neprisijungęs concorde

• Įrašai: 509
    • Žiūrėti profilį
Turiu du metus, kolkas jokiu bedu nebuvo apart nusprogusios babinos.

Neprisijungęs Nec

• Įrašai: 1820
    • Žiūrėti profilį
Jai bijai 3.0 imk geriau 4.2 :)