Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A2 1.2TDI 3L problemos ir sprendimai  (Skaityta 25686 kartus)

Neprisijungęs ceonke

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Audi A2 1.2TDI 3L problemos ir sprendimai
« Topic Start: 2015 Gegužės 08, 09:22:28 »
Sveiki,

Kuris laikas ( beveik 4 metai ) eksplotuoju šį agregatą. Automobiliu esu labai patenkintas: patogus, taupus, ir išvaizda bei vidus man labai patinka ( dėl skonio nesiginčijama :) ).

Eksplotacijos metu buvau susidūręs su kai kuriom šiam modeliui būdingom problemom:
  • Problema su bėgių perjungimu.
  • Netolygus sankabos darbas
  • Vibracija ir dūmingumas prie žemų apsukų
  • Ir dar visokios smulkmenos
Kadangi greičių dėžę ir sankabą valdo hidraulika su kompu, visos problemos pagrinde ir slypėjo ten.

Šiai dienai esu pasikeitęs visą sankabą ( LuK ), slėgio akumuliatorių ( 6N0142433 ), hidraulinius vamzdelius, operating rod'ą ( 085142471 ), sankabos cilindriuką ( 6N0142063A ) ir kitus mažmožius.

Sankabą ir cilindriuką keičiau, nes normaliai neveikė bėgių perjungimas ( jungiant P įsimesdavo neutrali ). Pakeitus viskas susitvarkė. Operating rod'as keistas nes jau buvo labai laisvas ir bet kada galėjo iššokti ir palikti mane tik su dviem bėgiais.

Šiai dienai bėgiai junginėjasi gerai, su vienu hidrauliniu užsiurbimu galiu permesti 3-4 bėgius. Vibraciją ir dūminimasi sutvarkiau išardęs ir išvalės EGR'ą ( buvo pilnai užakėjusi išmetimo paėmimo anga ).

Šiuo metu problema su hidraulinio skysčio nežymiu prasisunkimu, ko pasekoje ir prarandamas ir slėgis. Kadangi vamzdeliai neseniai keisti, įtariu, kad išsimalė aliumininiai "roboto" vamzdelių lizdai. Bandysiu kaip nors šią vietą tvarkyti. Už "naują" robotą šrotai prašo 400-500 eur.

Taip pat jaučiu turiu problemų su pačia greičių dėže, nes po biški dingsta tepalas kas kažkiek tūkst. km., greičiausiai leidžia riebokšliai.

Detalių kainos "ne lietuviškos", tačiau primečiau sutaupyti pinigai ant degalų didžiaja dalim kompensuoja remontą. Vidutinės degalų sanaudos pas mane ~3.4 litro ( mieste ~3.9 ).

Jeigu kam kils klausimų ar problemų, noriai pasidalinsiu savo patirtimi.

Neprisijungęs slimshady

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi A2 1.2TDI 3L problemos ir sprendimai
« Atsakymas #1: 2015 Birželio 01, 06:28:57 »

Detalių kainos "ne lietuviškos", tačiau primečiau sutaupyti pinigai ant degalų didžiaja dalim kompensuoja remontą. Vidutinės degalų sanaudos pas mane ~3.4 litro ( mieste ~3.9 ).
čia kokios detalės pas A2 už ne Lietuvišką kainą? :V

o kuro sąnaudos man tokios truputį nerealios, ypač mieste ;)
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs saulyooz

  • Įrašai: 101
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A2 1.2TDI 3L problemos ir sprendimai
« Atsakymas #2: 2015 Birželio 05, 22:04:22 »
čia žmogus kalba apie 1.2TDI 3L versiją kaip suprantu, pas ją ten viskas kitaip yra, nei 1.4TDI :D Dar daugiau visokių dalių specifinių ir išlengvintų ir pan. Vien ratai ten R14 eina kažkokie specialūs..nuo paprastos A2 neuždėsi. Matyt nėra didelio pasirinkimo jų dalių už tai ir brangu, analogų mažai. O sąnaudos turbūt tokios ir yra, pagal spritmonitor.de panašios. :V ech, norėčiau aš saviškės dar labiau sumažinti sąnaudas (H-) (+)

Neprisijungęs slimshady

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi A2 1.2TDI 3L problemos ir sprendimai
« Atsakymas #3: 2015 Birželio 16, 04:49:20 »
Ant normalios A2 ratai 5*100 skylėmis eina, o tų 1.2tdi kiek žinau tik 4 skylių, tai tikrai neuždėsi :D bet kuro sąnaudos man vis tiek neįtikimai mažos :V
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A2 1.2TDI 3L problemos ir sprendimai
« Atsakymas #4: 2015 Birželio 16, 10:09:13 »
na šiaip tai visai tikiu tomis sąnaudomis, lupo 3l tikrai ne daugiau vartoja, na tik a2 kiek sunkesnė
imho šitos mašinos labai geri dalykai kaip ekomobiliai, tik su jom yra viena ir vienintelė bėda - dėžės. Su jom daug vargo, nevalyt ta dėžė iki negaliu, remontas dažnas ir kartais ne pigus.

Varikliai so so, savo niunasų turi, sako resursas iki 300.000 ir kažkoks kampas išsibaladoja, bet susidurti neteko. Šiaip nieko labai blogo, tik daug ekskliuzyvinių dalių eina į juos.

Dėl šv ramybės rekomenduoju kas 15000km pasidaryt dėžės adaptaciją, iki 10 min su vcds

Neprisijungęs ceonke

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki,

Apturėjau problemą dėl bėgių neįsijunginėjimo ( realiai neįjungdavo dažniausiai R pavaros, tačiau likusios irgi sunkiai įsijungdavo ), tai problemą buvo taip vadinamame robote (hidraulinis bėgių įjungėjas{Gear Actuator}), kurią pavyko pašalinti tik du kartus jį išardžius. Problema pasireiškia atliekant adaptacija VCDS'as išmeta RTFM12, vizualiai matosi, kai nedastumiamamas variatorius. Iš pradžių maniau, kad problema vožtuvų jungtyse, kurias vienas servisas man išmalė iki to, kad jie nesifiksavo, tačiau juos pakeitus ( 4 vnt kainavo arti 50€ ), niekas beveik nepasikeite. O probleminė vieta buvo su apatinių "Gear selector", kuris pagal VAG'ą nekeičiamas, tai teko improvizuoti.

Po remonto adaptavimas praėjo iš pirmo karto ir bėgiai junginėjasi idealiai ( na kol kas :D )

Neprisijungęs ceonke

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Taip pat dar vienas dalykas, ko pasekoje gali nedasistumti variatorius, tai išmalęs apatinis puodukas 6E0142089   ( kai pažeidžiama apsauginė guma 6N0711167B ir prarandamas tepimas ). Yra du variantai remontui - pasikeisti šaibutes vietoj 18.6mm iki kokių 20mm bei susitepti viską, arba pasikeisti patį puoduką su dumplėm.






Neprisijungęs Milaslt

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kokią rekomenduosite remontui vietą Vilniuje? Kad šitą egzotiką ne pirmą kart matytų  :-)

Nebesikuria mano debesėlis visai. Ir bėgiai ant multitroniko nevaikšto nežkūrus. Įtariu hidro siurblys neužpumpuoja nors garsas būna dureles atidarius ir skysčio yra.
Ankščiau ant minusinės temperatūros šitaip elgdavosi, bet ant pliuso iš pusės apsukimo užsikurdavo ir važiuodavo

Neprisijungęs A2tdi

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki,

kas gali patarti kur atlikti dezes adaptacija audi a2 1.2tdi 2001m. ar kur patys atlikinejat?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
patys

Neprisijungęs A2tdi

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Radau kaip padaryti, bet kiek supratau ten ne vien kompu daroma, reikua kazka pasukti atjungti pareguliuoti?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
adaptacija daroma tik su kompu.
daroma privalomai po mechaninio įsikišimo. o šiaip sau daroma profilaktiškai, sakyčiau kas kokių 30k km.

Neprisijungęs A2tdi

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A2 1.2TDI 3L problemos ir sprendimai
« Atsakymas #12: 2019 Lapkričio 13, 21:49:35 »
kiek kalbejau, kas daro , tai ne tik su kompu reikia ir atlikti fiziskai

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs A2tdi

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A2 1.2TDI 3L problemos ir sprendimai
« Atsakymas #14: 2019 Lapkričio 15, 20:26:13 »
Jo, sian atliko, pakeiciau dar dezes tepalus, po adaptacijos rezultatas jauciamas.
Dar nupirkau su tokiu bugu, kad auto galiu uzvesti tik ant N, o ant STOP nesiveda.
Kazkur skaiciau kad beda yra kontaktu grupe selektoriaus, bet tikdliai nezinau, gal kas buvo susidures?

Neprisijungęs ciulis

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Labas,o gal zinai kas daro audi a2 adaptacijas ar greiciu dezes remonta

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
497 Atsakymai
87497 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Vasario 14, 15:32:29
sukūrė beizbolis
36 Atsakymai
5088 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gegužės 25, 23:30:50
sukūrė Zaudi
2 Atsakymai
1549 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Liepos 15, 12:21:32
sukūrė GintarasGT