Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 586513 kartus)

Neprisijungęs owas

  • Įrašai: 2952
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Topic Start: 2009 Balandžio 07, 18:36:32 »
Na va šiandien nusipirkau ir pasikeičiau stabdžių kaladėles. Nuvažiavau į GOLSTA, klausiu kokias turit kaladėles maniškei, tai padavė kažkokias AFR ar kažkas panašaus, už 50lt. be nuolaidos, vartau aš ta pakuotę na nelabai man jos, klausiu o gal FERODO SL turit, pažiūrėjo į kompą, sako "Reik užsakyt" klausiu kokia kainą "80lt." sakau čia va iš audi klubo ir t.t. ten visi tik ir rekomenduoja, na nuleido iki 74lt. :D , bet atvež po 1,5 - 2 val. gerai sakau, palauksiu. Na pas mane jau ten metalas trynėsi į diskus, tai niekur nevažiavau, tai sugalvojau išimt senas kaladėles, na pasikeist kieme :D na prasėdėjau ten kokias 40min. nuėjau vėl į parduotuve, bet sako neatvežė, nutariau paieškot maisto parduotuvės ir netyčia radau dar vieną auto dalių parduotuvę prekiaujanti audi dalimis, užėjau, pasiklausiau dėl FERODO SL kaladėlių, tai atkišo tokias pačias kaip GOLSTE, klausiu kainą 70lt. dar tikino kad čia sportinės kaladėlės, šį firmą tik "britvom" gamina :-] :D nuėjau atgal į GOLSTA sakau ten ir ten tokia kainą tą pažiūrėjo, gal dar nuleisiu kažkiek :-] tai ir kurjeris atvažiavo, tai paėmiau už 68lt. iškart pasikeičiau šalia parduotuvės užtrukau kokias 1,5val. Na necypia, stabdo gerai, patenkintas :D
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Balandžio 07, 18:51:57 sukūrė owas »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
664690 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
74 Atsakymai
63569 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Rugpjūčio 17, 08:47:24
sukūrė agdam
13 Atsakymai
10441 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz