Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 781810 kartus)

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #2350: 2016 Lapkričio 03, 15:57:56 »
Sveiki, audi 80 1.8s (krabas) labai prastai dirba ant laisvų apsukų. Purtosi, nori užgest. Žvakės ok, laidai ok, degimas ok, paskirstytojas ok, oro negaudo niekur, purkštukai purškia gražiai, benzinas naujas supiltas, oro filtras švarus, krabo lėkštė vaikšto gerai. Užgazavus ir atleidus gazą, per duslintuvą lyg ir pokši kartais. Ta mašina stovėjo virš metų laiko. Iki tol viskas gerai buvo. Bandžiau ieškot laisvos eigos vožtuvo, tai radau tik tokį http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/owcAAOSwvzRX0~Nh/$_1.JPG čia jis? Jį atjungus, variklis visiškai nereaguoja. Ta prasme fyškę atjungus, o ne šlangas. Kaip jį patikrint? Bent silkės, tai pajungus 12v, klaksi jis, o šitas nereaguoja į nieką.
čia labiau koks šiaip vakumo vožtuvas, o ne laisvos eigos
pabandyk ilgiau pabirbinti variklį, kad užkaistų iki darbinės temperatūros, jei to nedarei dar

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1021406 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86442 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz