Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 781748 kartus)

Neprisijungęs DOHC

  • Įrašai: 2680
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1150: 2012 Sausio 23, 20:48:32 »
del ko gali sklisti kvapas dyzelio i salona per ortakius? apziureta kad nelabai jis kazkur teka ir panasiai :V tik pastebeta kad ant turbinos kur eina sutepimo slangele ties sriegiu truputi tepaliuko yra...
Metaline,is virsaus ? Jei ta,tai atsisuk ir varine saibute padek ;) Bent man buvo taip pat,padejo :)
jo ta pati...nu ten ji jau su varine tarpine...nebent gal jau jai ragas atejo :) o del ko kvapas gali buti neturi minciu? siaip tas kvapas gal toks susimaises svelesio tepalo ar kazkas tokio tai gal cia nuo tos turbinos ir eina kvapas kai ant karsto tepalas pradeda garuot.... :V

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1021205 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86438 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz