Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A8 Automatinė greičių dėžė  (Skaityta 332243 kartus)

Neprisijungęs rimisss

  • Įrašai: 4062
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: A8 Automatinė greičių dėžė
« Atsakymas #2450: 2015 Lapkričio 28, 20:15:27 »
17118 - Gear 4 Incorrect Ratio
        P0734 - 35-00 - -
17114 - Incorrect Gear Ratio
        P0730 - 35-10 - - - Intermittent
gal kas pakomentuotu? neijungia ketvirtos pavaros

Neprisijungęs Vivaldi

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: A8 Automatinė greičių dėžė
« Atsakymas #2451: 2016 Vasario 02, 01:29:27 »
Sveiki Mielieji,
Is anksto atsiprasau jei kas ne taip , katik susikuriau anketa ir rasau pirma karta, beja perskaiciau 50 puslapiu temos ir nk panasaus neradau. :V
Turiu senute Audi a8 - 2,8- 1995m. (benzas-dujos) automatas (4 begiu jei neklystu) paprasta deze be trip tronic.
Turiu tokia viena problema , bet noriu papasakot nuo pradziu kas kaip buvo , kad susidarytumet kazkokia nuomone apie problema. (P.S. esu Vokietijoj)
Pries 2 menesius issizerge varikliukas mano masinai , prapute abi galvos tarpines. :goodboy: Pastaciau masina kieme 2 savaitem kol susiradau kas parves i LT remontui. Per ta laika daug lijo - vandens nubegimo drenazuose prisikaupe lapu ir uzpyle greiciu dezes kompa po kapotu. (aisku liurbis nepagalvojau lapus prasivalyt) :(
Parveze masina i lietuva sutvarke varikli ,pakeite tepalus filtrus visus, zvakes , zvaklaidzius , termomova- surado , kad tas kompas dar buvo uzpiltas (trumpino- nemete begiu) viska isvale pakeite kompiuteri (greiciu dezes),  tepalus greiciu dezej - filtra.
Gryzo masina ant traliuko- pavazinejau 2 menesius ir atsirado toks gedimas dabar:
Jeigu taip galima pasakyti susimaise begiai (!?)... (tai atsitiko tiesiog viena ryta po nakties is niekur nieko) :think:
Tarkim Greiciu dezes riciagas stovi :
Ant P raides - skydeli kompas rodo R begi (bet kuriasi kaip ant P , kad ir be stabdzio - dirba laisvom apsukom)
Ant R raides - skydeli kompas rodo 3 begi ( atleidus stabdi niekur nevaziuoja dirba kaip ant N)
Ant N raides - skydeli kompas rodo R begi ( atleidus stabdi dirba kaip ant N)
Ant D raides - skydeli kompas rodo 3 begi (atleidus stabdi vaziuoja masina iki 3 begio gerai- jokiu sokinejimu papildomu garsu ar panasei nera)
Ant skaiciu 3-2 - skydeli rodo 3 begi (atleidus stabdi vel vaziuoja iki 3 begio)
Ant skaiciaus 1 - skydeli rodo D begi ( vaziuoja iki 4 begio - po kiek laiko rodo jau 1 begi ir vaziuoja tik 1 begiu. P.S. cia tik viena karta taip pabandziau nes baisu , kad is 4 i pirma neimustu kai atsigauna ten kazkas) :V

Kartais pavyksta ijungti atbulini begi pastacius ant R - kompas rodo 3 begi , bet isjungia atbulinis lb lb retai.

Taigi buvau issiemes ta greiciu dezes kompiuteri , isradziau - dziovinau , isvaliau kontaktus, pilnai hermetizavau - idejau atgal , bet nepadejo. Na tik iki 1mo pravaziavimo dazniau isimusdavo atbulinis begis.(beja ten po kapotu toj kompiuteriu dezej plastmasinej sausa , neatrodo , kad vel butu uzlieja)

Dabar uzsisakiau kita kompa greiciu dezes ir ta laida klaidom nuskaityt- bet teks palaukti apie pora savaiciu plius niekad nenaudojes to laido. gal atsirastu koks zmogus kuris galetu padet suprast ka su juo galiu bandyt padaryt kai atsius ? neskaitant klaidu nuskaitymo - bandymo suprast kas per klaidos ir istrynimo? Gal kazka pareguliuot galima bandyt? Ir kokios jusu mintys apie si gedima? Perskaiciau 50 puslapiu sioj temoj , bet nk panasaus neradau , jau akys varva tai nusprendziau pats parasyti. Is anksto dekoju uz bet kokius patarimus.
Aisku atsizvelkit i tai , kad esu vokietijoj (negaliu tiesiog nuvaryt pas meistrus, kad pasakytu kas yra (-)) ir jei nepavyks paciam sutvarkyti teks auto siust i LT vel ant tralo ir moketi didelius pinigus nes cia isvis remontuoti tokia masina neimanoma - jei taip galima issireiksti  (-)
Jei kam patogiau mano Fb Valdemaras Virkietis.

Dar karta prasau labai: jei kas susidure su panasia problema arba numanot kaip kazka patikrinti , kad galeciau patvirtinti arba atmesti jog gedimas stiprus mechaninis ir reiks nuiminet greiciu deze - tai labai laukiu visu pasiulymu ir minciu. Aciu is anksto :)

Neprisijungęs mikasmeskius

  • Įrašai: 2155
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A8 Automatinė greičių dėžė
« Atsakymas #2452: 2016 Vasario 02, 06:17:29 »
Sveiki Mielieji,
Is anksto atsiprasau jei kas ne taip , katik susikuriau anketa ir rasau pirma karta, beja perskaiciau 50 puslapiu temos ir nk panasaus neradau. :V
Turiu senute Audi a8 - 2,8- 1995m. (benzas-dujos) automatas (4 begiu jei neklystu) paprasta deze be trip tronic.
Turiu tokia viena problema , bet noriu papasakot nuo pradziu kas kaip buvo , kad susidarytumet kazkokia nuomone apie problema. (P.S. esu Vokietijoj)
Pries 2 menesius issizerge varikliukas mano masinai , prapute abi galvos tarpines. :goodboy: Pastaciau masina kieme 2 savaitem kol susiradau kas parves i LT remontui. Per ta laika daug lijo - vandens nubegimo drenazuose prisikaupe lapu ir uzpyle greiciu dezes kompa po kapotu. (aisku liurbis nepagalvojau lapus prasivalyt) :(
Parveze masina i lietuva sutvarke varikli ,pakeite tepalus filtrus visus, zvakes , zvaklaidzius , termomova- surado , kad tas kompas dar buvo uzpiltas (trumpino- nemete begiu) viska isvale pakeite kompiuteri (greiciu dezes),  tepalus greiciu dezej - filtra.
Gryzo masina ant traliuko- pavazinejau 2 menesius ir atsirado toks gedimas dabar:
Jeigu taip galima pasakyti susimaise begiai (!?)... (tai atsitiko tiesiog viena ryta po nakties is niekur nieko) :think:
Tarkim Greiciu dezes riciagas stovi :
Ant P raides - skydeli kompas rodo R begi (bet kuriasi kaip ant P , kad ir be stabdzio - dirba laisvom apsukom)
Ant R raides - skydeli kompas rodo 3 begi ( atleidus stabdi niekur nevaziuoja dirba kaip ant N)
Ant N raides - skydeli kompas rodo R begi ( atleidus stabdi dirba kaip ant N)
Ant D raides - skydeli kompas rodo 3 begi (atleidus stabdi vaziuoja masina iki 3 begio gerai- jokiu sokinejimu papildomu garsu ar panasei nera)
Ant skaiciu 3-2 - skydeli rodo 3 begi (atleidus stabdi vel vaziuoja iki 3 begio)
Ant skaiciaus 1 - skydeli rodo D begi ( vaziuoja iki 4 begio - po kiek laiko rodo jau 1 begi ir vaziuoja tik 1 begiu. P.S. cia tik viena karta taip pabandziau nes baisu , kad is 4 i pirma neimustu kai atsigauna ten kazkas) :V

Kartais pavyksta ijungti atbulini begi pastacius ant R - kompas rodo 3 begi , bet isjungia atbulinis lb lb retai.

Taigi buvau issiemes ta greiciu dezes kompiuteri , isradziau - dziovinau , isvaliau kontaktus, pilnai hermetizavau - idejau atgal , bet nepadejo. Na tik iki 1mo pravaziavimo dazniau isimusdavo atbulinis begis.(beja ten po kapotu toj kompiuteriu dezej plastmasinej sausa , neatrodo , kad vel butu uzlieja)

Dabar uzsisakiau kita kompa greiciu dezes ir ta laida klaidom nuskaityt- bet teks palaukti apie pora savaiciu plius niekad nenaudojes to laido. gal atsirastu koks zmogus kuris galetu padet suprast ka su juo galiu bandyt padaryt kai atsius ? neskaitant klaidu nuskaitymo - bandymo suprast kas per klaidos ir istrynimo? Gal kazka pareguliuot galima bandyt? Ir kokios jusu mintys apie si gedima? Perskaiciau 50 puslapiu sioj temoj , bet nk panasaus neradau , jau akys varva tai nusprendziau pats parasyti. Is anksto dekoju uz bet kokius patarimus.
Aisku atsizvelkit i tai , kad esu vokietijoj (negaliu tiesiog nuvaryt pas meistrus, kad pasakytu kas yra (-)) ir jei nepavyks paciam sutvarkyti teks auto siust i LT vel ant tralo ir moketi didelius pinigus nes cia isvis remontuoti tokia masina neimanoma - jei taip galima issireiksti  (-)
Jei kam patogiau mano Fb Valdemaras Virkietis.

Dar karta prasau labai: jei kas susidure su panasia problema arba numanot kaip kazka patikrinti , kad galeciau patvirtinti arba atmesti jog gedimas stiprus mechaninis ir reiks nuiminet greiciu deze - tai labai laukiu visu pasiulymu ir minciu. Aciu is anksto :)

pas tawe gali buti gedimas cia Transmission Range Sensor (F125)
su dezes kompu manau tai nesusije, taip kad be reikalo tu ji ardai ir dziovini, pirmiausia reiktu laida pajungt ir paziuret ka rodo, manau tikrai uzves ant kelio

Neprisijungęs Karis

  • Įrašai: 1938
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: A8 Automatinė greičių dėžė
« Atsakymas #2453: 2016 Vasario 02, 06:57:23 »

Aisku atsizvelkit i tai , kad esu vokietijoj (negaliu tiesiog nuvaryt pas meistrus, kad pasakytu kas yra (-)) ir jei nepavyks paciam sutvarkyti teks auto siust i LT vel ant tralo ir moketi didelius pinigus nes cia isvis remontuoti tokia masina neimanoma - jei taip galima issireiksti  (-)
Jei kam patogiau mano Fb Valdemaras Virkietis.

Dar karta prasau labai: jei kas susidure su panasia problema arba numanot kaip kazka patikrinti , kad galeciau patvirtinti arba atmesti jog gedimas stiprus mechaninis ir reiks nuiminet greiciu deze - tai labai laukiu visu pasiulymu ir minciu. Aciu is anksto :)


Nu nors pats gyvenu norgej ir kartais pataupau kronas pats tvarkydamas savo auto(aisku tai ka sugebu), nu bet plia niekaip nesuprantu kaip jus nesugebat susitaupyt nors 100€ ant diagnostikos servise :think:  gi ne 1000€ kainuoja

Neprisijungęs naujokasver8

  • Įrašai: 676
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: A8 Automatinė greičių dėžė
« Atsakymas #2454: 2016 Vasario 02, 09:31:38 »
Sveiki Mielieji,
Is anksto atsiprasau jei kas ne taip , katik susikuriau anketa ir rasau pirma karta, beja perskaiciau 50 puslapiu temos ir nk panasaus neradau. :V
Turiu senute Audi a8 - 2,8- 1995m. (benzas-dujos) automatas (4 begiu jei neklystu) paprasta deze be trip tronic.
Turiu tokia viena problema , bet noriu papasakot nuo pradziu kas kaip buvo , kad susidarytumet kazkokia nuomone apie problema. (P.S. esu Vokietijoj)
Pries 2 menesius issizerge varikliukas mano masinai , prapute abi galvos tarpines. :goodboy: Pastaciau masina kieme 2 savaitem kol susiradau kas parves i LT remontui. Per ta laika daug lijo - vandens nubegimo drenazuose prisikaupe lapu ir uzpyle greiciu dezes kompa po kapotu. (aisku liurbis nepagalvojau lapus prasivalyt) :(
Parveze masina i lietuva sutvarke varikli ,pakeite tepalus filtrus visus, zvakes , zvaklaidzius , termomova- surado , kad tas kompas dar buvo uzpiltas (trumpino- nemete begiu) viska isvale pakeite kompiuteri (greiciu dezes),  tepalus greiciu dezej - filtra.
Gryzo masina ant traliuko- pavazinejau 2 menesius ir atsirado toks gedimas dabar:
Jeigu taip galima pasakyti susimaise begiai (!?) ... (tai atsitiko tiesiog viena ryta po nakties is niekur nieko) :think:
Tarkim Greiciu dezes riciagas stovi :
Ant P raides - skydeli kompas rodo R begi (bet kuriasi kaip ant P , kad ir be stabdzio - dirba laisvom apsukom)
Ant R raides - skydeli kompas rodo 3 begi ( atleidus stabdi niekur nevaziuoja dirba kaip ant N)
Ant N raides - skydeli kompas rodo R begi ( atleidus stabdi dirba kaip ant N)
Ant D raides - skydeli kompas rodo 3 begi (atleidus stabdi vaziuoja masina iki 3 begio gerai- jokiu sokinejimu papildomu garsu ar panasei nera)
Ant skaiciu 3-2 - skydeli rodo 3 begi (atleidus stabdi vel vaziuoja iki 3 begio)
Ant skaiciaus 1 - skydeli rodo D begi ( vaziuoja iki 4 begio - po kiek laiko rodo jau 1 begi ir vaziuoja tik 1 begiu. P.S. cia tik viena karta taip pabandziau nes baisu , kad is 4 i pirma neimustu kai atsigauna ten kazkas) :V

Kartais pavyksta ijungti atbulini begi pastacius ant R - kompas rodo 3 begi , bet isjungia atbulinis lb lb retai.

Taigi buvau issiemes ta greiciu dezes kompiuteri , isradziau - dziovinau , isvaliau kontaktus, pilnai hermetizavau - idejau atgal , bet nepadejo. Na tik iki 1mo pravaziavimo dazniau isimusdavo atbulinis begis.(beja ten po kapotu toj kompiuteriu dezej plastmasinej sausa , neatrodo , kad vel butu uzlieja)

Dabar uzsisakiau kita kompa greiciu dezes ir ta laida klaidom nuskaityt- bet teks palaukti apie pora savaiciu plius niekad nenaudojes to laido. gal atsirastu koks zmogus kuris galetu padet suprast ka su juo galiu bandyt padaryt kai atsius ? neskaitant klaidu nuskaitymo - bandymo suprast kas per klaidos ir istrynimo? Gal kazka pareguliuot galima bandyt? Ir kokios jusu mintys apie si gedima? Perskaiciau 50 puslapiu sioj temoj , bet nk panasaus neradau , jau akys varva tai nusprendziau pats parasyti. Is anksto dekoju uz bet kokius patarimus.
Aisku atsizvelkit i tai , kad esu vokietijoj (negaliu tiesiog nuvaryt pas meistrus, kad pasakytu kas yra (-) ) ir jei nepavyks paciam sutvarkyti teks auto siust i LT vel ant tralo ir moketi didelius pinigus nes cia isvis remontuoti tokia masina neimanoma - jei taip galima issireiksti  (-)
Jei kam patogiau mano Fb Valdemaras Virkietis.

Dar karta prasau labai: jei kas susidure su panasia problema arba numanot kaip kazka patikrinti , kad galeciau patvirtinti arba atmesti jog gedimas stiprus mechaninis ir reiks nuiminet greiciu deze - tai labai laukiu visu pasiulymu ir minciu. Aciu is anksto :)

kur randies Vokietijoj?gali az
yra ten ir lietuviu meistru

Neprisijungęs diesel_power

  • Įrašai: 3129
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: A8 Automatinė greičių dėžė
« Atsakymas #2455: 2016 Vasario 02, 20:07:50 »
nu kompa sulieta isdziovinus naivu galvot kad jis veiks gerai...

Neprisijungęs mechanikaz

  • Įrašai: 14
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: A8 Automatinė greičių dėžė
« Atsakymas #2456: 2016 Vasario 14, 11:45:42 »
Bus range sensor, jis stovi ant dežės. Turiu tą pačią problemą, tiesa vėliau ji progresavo į apskritai visų bėgių išmetimą į avarinį rėžimą. Pakeistas sensorius, bėda dingusi. (y);)

Neprisijungęs ErikasA6

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: A8 Automatinė greičių dėžė
« Atsakymas #2457: 2016 Vasario 25, 19:02:22 »
Sveiki, siandien iskilo beda su mano audi s8 d2 1999 4.2 quattro automatas laukiant prie sviesaforo su ijungta D-drive pavara kartais pradeda trukcioti arba isvis nejuda atleidus stabdi tada spustelejus gaza masina tesiog sauna i prieki gal kam yra taip buve? Taip pat buvau sustojes degalineje ir masina isvis nejudejo nei i prieki nei atgal, pajungus diagnostikos iranga klaidu nerado.

Neprisijungęs mikasmeskius

  • Įrašai: 2155
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A8 Automatinė greičių dėžė
« Atsakymas #2458: 2016 Vasario 25, 19:31:40 »
Sveiki, siandien iskilo beda su mano audi s8 d2 1999 4.2 quattro automatas laukiant prie sviesaforo su ijungta D-drive pavara kartais pradeda trukcioti arba isvis nejuda atleidus stabdi tada spustelejus gaza masina tesiog sauna i prieki gal kam yra taip buve? Taip pat buvau sustojes degalineje ir masina isvis nejudejo nei i prieki nei atgal, pajungus diagnostikos iranga klaidu nerado.
greiciausiai pusle arba draivo bugnas luzo, man neperseniausiai taip buvo

Neprisijungęs ErikasA6

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: A8 Automatinė greičių dėžė
« Atsakymas #2459: 2016 Vasario 26, 13:48:50 »
greiciausiai pusle arba draivo bugnas luzo, man neperseniausiai taip buvo
Bet keista šiandien visa diena prasivazinejau nei karto taip nebuvo

Neprisijungęs niex

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki, turiu gyva deze nuo 99m. Audi A8 D2. Jei kas ieskos pakeitimui, susisiekite.

Neprisijungęs rimisss

  • Įrašai: 4062
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
kiek?

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1970
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: A8 Automatinė greičių dėžė
« Atsakymas #2462: 2016 Balandžio 01, 15:43:11 »
Per šitą angą tepalas paimamas iš karterio ar sugrįžta į jį?

https://app.box.com/s/6xm97xkiqw9zu4nhqr2n5dfcv8vm20t9
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Balandžio 04, 15:14:49 sukūrė Andre Freire »

Neprisijungęs Marijus

  • Įrašai: 1864
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A8 Automatinė greičių dėžė
« Atsakymas #2463: 2016 Gegužės 30, 22:15:16 »
neradau kur sneketa apie triptonic, pas mane jis neveikia, ar cia elektros problema ar rimciau ?  :V

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A8 Automatinė greičių dėžė
« Atsakymas #2464: 2016 Gegužės 30, 22:19:33 »
neradau kur sneketa apie triptonic, pas mane jis neveikia, ar cia elektros problema ar rimciau ?  :V
Neveikia ant vairo ar svirtis?

Neprisijungęs Marijus

  • Įrašai: 1864
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A8 Automatinė greičių dėžė
« Atsakymas #2465: 2016 Gegužės 30, 22:25:15 »
Neveikia ant vairo ar svirtis?
cia pre-fl, ant vairo nera. neveikia ant svirties...

Neprisijungęs Marijus

  • Įrašai: 1864
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A8 Automatinė greičių dėžė
« Atsakymas #2466: 2016 Gegužės 30, 22:27:00 »
siaip tai ir atbulinis 'tradiciskai' kala, tai ar nebus isimetes avarinis rezimas jai...:think:

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A8 Automatinė greičių dėžė
« Atsakymas #2467: 2016 Gegužės 30, 22:31:24 »
siaip tai ir atbulinis 'tradiciskai' kala, tai ar nebus isimetes avarinis rezimas jai...:think:
Jei įsimestu avarinis degtu visi bėgiai iškart skydelyje ir važiuotum tik trečiu bėgiu ;) yra galimybė nors klaidas nuskaityti?

Neprisijungęs Marijus

  • Įrašai: 1864
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A8 Automatinė greičių dėžė
« Atsakymas #2468: 2016 Gegužės 30, 22:42:02 »
Jei įsimestu avarinis degtu visi bėgiai iškart skydelyje ir važiuotum tik trečiu bėgiu ;) yra galimybė nors klaidas nuskaityti?
tame ir beda, kad siai minutei nera, del to ir cia uzklausiau...:V

Neprisijungęs Marijus

  • Įrašai: 1864
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A8 Automatinė greičių dėžė
« Atsakymas #2469: 2016 Gegužės 30, 22:57:46 »
jeigu kas esat susidure su triptonic beda, papasakokit glaustai kas dazniausiai buna...:think:

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A8 Automatinė greičių dėžė
« Atsakymas #2470: 2016 Gegužės 31, 05:58:34 »
jeigu kas esat susidure su triptonic beda, papasakokit glaustai kas dazniausiai buna...:think:
Dėl atbulinio bėgio "karūna", dėl aplamai dėžes problemų tai dažniausiai hydro blokas.

Neprisijungęs Marijus

  • Įrašai: 1864
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A8 Automatinė greičių dėžė
« Atsakymas #2471: 2016 Birželio 27, 23:22:21 »
o mechanines dezes sankabos cilindriukas nusiorina taip pat kaip stabdziu ar kokiu kitu budu ?  :V

Neprisijungęs ramas1

  • Įrašai: 430
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A8 Automatinė greičių dėžė
« Atsakymas #2472: 2016 Birželio 28, 14:15:50 »
kiek teko orinti tai taip pat ir dar lengviau nusiorina.

Neprisijungęs Marijus

  • Įrašai: 1864
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A8 Automatinė greičių dėžė
« Atsakymas #2473: 2016 Birželio 29, 07:00:34 »
 ;)

Neprisijungęs Marijus

  • Įrašai: 1864
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A8 Automatinė greičių dėžė
« Atsakymas #2474: 2016 Birželio 30, 12:00:00 »
Ar gali masina nesivesti,jeigu buvo atjungtas kompas ir visas laidynas? Ijungus degima mirksi imobilaizerio lempute, ar ji turi uzgesti?:V

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
25 Atsakymai
21910 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Kovo 22, 09:32:19
sukūrė AudiFun3
28 Atsakymai
7310 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Kovo 17, 13:12:25
sukūrė Gedis
19 Atsakymai
3732 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Gegužės 29, 20:35:04
sukūrė slashas