Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi MMI 2G Atnaujinimas  (Skaityta 40505 kartus)

Neprisijungęs beizbolis

  • Įrašai: 33
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi MMI 2G Atnaujinimas
« Atsakymas #25: 2018 Liepos 15, 18:01:51 »
Gal pradėk nuo paprastesnio, ką 16 blokas rašo.

Na va pagaliau gavau laida diagnostini. Vis dar ieskau kaip ir ka nustatyti kad veiktu migtuku valdymas ant vairo. Gal kas galit konkreciau parasyti ko ir kur ieskoti 16 bloke. 16 bloke atidariau (Adv. Meas. Values) ir ten ismete tokia lentele kur galima uzdeti varneles ( foto prisegu) . Kiek matau nei viena neuzdeta. Ar turi buti cia kas nors pazimeta ar ne?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi MMI 2G Atnaujinimas
« Atsakymas #26: 2018 Liepos 15, 19:58:11 »
Na va pagaliau gavau laida diagnostini. Vis dar ieskau kaip ir ka nustatyti kad veiktu migtuku valdymas ant vairo. Gal kas galit konkreciau parasyti ko ir kur ieskoti 16 bloke. 16 bloke atidariau (Adv. Meas. Values) ir ten ismete tokia lentele kur galima uzdeti varneles ( foto prisegu) . Kiek matau nei viena neuzdeta. Ar turi buti cia kas nors pazimeta ar ne?


Čia pažymi, kad matyti ar veikia tas elementas ant kurio varnelę uždėsi, o tau reikia bloko kodingo.

Neprisijungęs beizbolis

  • Įrašai: 33
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi MMI 2G Atnaujinimas
« Atsakymas #27: 2018 Liepos 16, 08:14:07 »
Čia pažymi, kad matyti ar veikia tas elementas ant kurio varnelę uždėsi, o tau reikia bloko kodingo.

Na dar viena foto prisegu gal is jos galima ka spresti. Ar cia tiesiog reikia eiti i coding-07 ir kaskuri kanala pakeisti tam tikru kodu?

Neprisijungęs Ramaskinas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2171
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi MMI 2G Atnaujinimas
« Atsakymas #28: 2018 Liepos 25, 10:46:34 »
Ketvirtą skaičių vietoje nulio pakeisk į dvejetą. Bet ne tik šitame bloke reikia keisti coding, man atrodo ir 46 bloke taip pat. Gal ir dar kažkur.

Neprisijungęs beizbolis

  • Įrašai: 33
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi MMI 2G Atnaujinimas
« Atsakymas #29: 2018 Rugpjūčio 29, 21:15:37 »
Ketvirtą skaičių vietoje nulio pakeisk į dvejetą. Bet ne tik šitame bloke reikia keisti coding, man atrodo ir 46 bloke taip pat. Gal ir dar kažkur.

Bet pas mane ketvirta skaiciu jau rodo dvejata. Bet vairas vistiek i valdyma nereaguoja. O gal ta pirma nuliuka pakeisti dvejatu?

Neprisijungęs beizbolis

  • Įrašai: 33
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi MMI 2G Atnaujinimas
« Atsakymas #30: 2018 Rugpjūčio 29, 21:35:22 »
Bet pas mane ketvirta skaiciu jau rodo dvejata. Bet vairas vistiek i valdyma nereaguoja. O gal ta pirma nuliuka pakeisti dvejatu?

O gal ten kur anksciau pasidalinau nuotrauka kur reikia sudeti varneles, gal ten turi buti kas nors pazimeta? Ar ten ir turi buti visur tuscia? Prisegu foto.

Neprisijungęs beizbolis

  • Įrašai: 33
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi MMI 2G Atnaujinimas
« Atsakymas #31: 2018 Rugsėjo 09, 22:02:40 »
Negi neatsiras daugiau minciu del ko neveikia valdymas ant vairo?

Neprisijungęs beizbolis

  • Įrašai: 33
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi MMI 2G Atnaujinimas
« Atsakymas #32: 2019 Vasario 07, 18:13:44 »
Kolkas taip ir neissprendziau migtuku ant vairo problemos. Ir minciu daugiau niekas nepasiule kur dar ieskoti. Pries paleidziant atnaujinima viskas veike.

Neprisijungęs doncce

  • Įrašai: 403
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Re: Audi MMI 2G Atnaujinimas
« Atsakymas #33: 2019 Gegužės 21, 08:56:36 »
turbut, bandytas ,bet elementarus pasiulymas, ar bandei MMI restartuoti?
man buvo, kad nusipirkau masina su neveikiancia medija, radau, kad saugiklis blogas, idejau medija veikia - vairas ne. Padariau restarta, op ir vairo knopkes veikia, tiesa VCDS'e rode, kad vairo mygtukai reguoja.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
1018 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Balandžio 27, 17:10:30
sukūrė audic485tdi
3 Atsakymai
1689 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Spalio 20, 21:05:36
sukūrė supramonas
32 Atsakymai
16768 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Liepos 02, 21:30:06
sukūrė Touma