Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2582668 kartus)

Neprisijungęs surkuC

  • Секс и виски, кокс Карибский
  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4332
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Vilniaus pokalbių tema
« Atsakymas #9600: 2011 Spalio 25, 14:02:00 »
Tiesa,  reikals dėl automobilio apgadinimo.
Reikia sudaryti žalos aktą. Kaip su tyrėju kalbėjau, tai supratau, jog tai gali būti sąskaita iš serviso, kuo remiantis skaičiuojama žalos dydis, t.y. surašyta kas ir už kiek.
Turit minčių kur vilniuje?

Planuoju į Autovisatą.

Siūlau kreiptis į Dimania :) vis tik Moller Auto servisas... ;)
Vakar buvo per anksti, rytoj bus per vėlu, o šiandien nėra laiko.
A3 1.9 TDI 81kW
Visos silkės - žuvys, bet ne visos žuvys - silkės! -Ramzis3 ©

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2551740 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1138222 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2158620 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss