Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2580847 kartus)

Neprisijungęs Dimania

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2866
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniaus pokalbių tema
« Atsakymas #9200: 2011 Rugsėjo 09, 15:52:46 »
Žinau žinau žinau!!!! Reikia vėliavą Audi Klubo paimt!!!! Mosikuosim, kai Dimania važiuos!  (o)
gera mintis jinai pas mega arba mongola
jinai atiduota mongolui liepos pirmą savaitę  :P
pats tamsta nevaziuosi i draga? kazkaip po vestuviu dingai  zzz
Tai tikrai... Jau bepabaigiam pamiršt kaip beatrodot... :)
Kas turit mongol nr.? Reikia suderint vėliavą  (aa)

Taigi, susisiekta su Mongol, bet be Dimanios leidimo, vėliavos negausim.
Dimania, jei dar būsi, parašyk, ar galim vėliavą atsitempt? O gal kas turit Nr. ir galit susisiekti, kad būtų greičiau?  (aa)
aisku kad galima

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2551421 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1138021 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2156704 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss