Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2580583 kartus)

Neprisijungęs juniors

  • Įrašai: 5199
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Vilniaus pokalbių tema
« Atsakymas #9175: 2011 Rugsėjo 09, 09:06:34 »
09.00–11.00     Dalyvių registracija
09.30–11.30     Dalyvių techninė komisija
11.45–11.55     Dalyvių ir pareiškėjų susirinkimas (Briefing)
12.00–13.45     Laisvos treniruotes (laisva eile)
14.00–15.45     Kvalifikacija (pagal klases SS*, A, B, C, D, SS po du važiavimus)
16.30–18.30     Finaliniai važiavimai (pagal klases SS*, A, B, C, D, SS)
Nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimai – 30 min. po visų tos dienos finalinių važiavimų.

manau kokiai 14 val reiktu ten buti, kai jau prasides kfalivikacija, tai kokia 12 val isvaziuot reiktu  :)

jei varom kokie 4 zmones, tai geriau su mano gal masina tada  :V
Audi A4 B5 1,8T sedanas 110kw+    FOO232

#garaže  www.garaze.lt

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2551381 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137997 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2156502 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss