Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2576475 kartus)

Neprisijungęs Lomberg

  • Įrašai: 1557
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniaus pokalbių tema
« Atsakymas #9175: 2011 Rugsėjo 09, 08:06:43 »
as pasirasau nulekt palaikyt dimania i kazlu ruda!!!

kas dar prisijungiat?  :V

Kelintą valandą ruošies lėkt? Gal ir aš prisijungtau... :)

gal tu nuvezt nori su savo tdi power? :D

Galim kooperuotis :)
Lombergas su draugu lyg ir norėtų dalyvaut, aš ne prieš, (tik tiek, kad šeštadienį varau grybaut iš ryto, tai dar nžn kelintą grįšiu), tai jei mes 4 - mašina pilna :) aišku nebus karališkas važiavimas, bet taupus tai tikrai :D
viskas tinka dar neaisku tik ar draugelis varys, as tai tikrai, tai tu tik cukrau ziurek atsargiai nepadaryk kaip tam filme nacionaliniai grybavimo ipatumai  :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2550299 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137516 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2152534 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss