Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2579195 kartus)

Neprisijungęs juniors

  • Įrašai: 5199
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Vilniaus pokalbių tema
« Atsakymas #9175: 2011 Rugsėjo 07, 13:08:51 »
Dimania kaip supratau sestadieni draguose dalyvausi, nes dalyviu sarase esi  (y)  :)

info:
http://zaibelis.lt/index.php/component/content/article/1-latest-news/212-2011-lietuvos-drag-empionato-iv-etapas
siulau per meeta aptarti sita rali as visai noreciau nuvaziuot, su audistais manau smagiai laika praleistume

kolega cia ne ralis, o drago cempionatas, ralis druskininkuose kita savaitgali ;)
susimaisiau i draga turejau omeny  -*-. tu nevarai ?

siaip visai mastau varyt... tik reik ziuret koks oras bus, jei lis, tada nevaryciau  :)
Audi A4 B5 1,8T sedanas 110kw+    FOO232

#garaže  www.garaze.lt

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2551041 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137859 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2155187 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss