Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2576292 kartus)

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5855
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: Vilniaus pokalbių tema
« Atsakymas #9125: 2011 Rugsėjo 06, 12:43:21 »
Nam, pas man a3 ir laida diagnostikai turiu, tik nesupratau truputi ka cia daryt nori? :D

kaip justas sake, noriu indet savo magieniu (concert) ir perkoduot i ne bose :D realiai 5min zaidalo

Aš ne prieš, kad ir šiandien, tik kad laptopo reikia :D

loputopa turiu, tik kad W7 pas man:D davai ryt? siaip turiu ir kabeli, ir masina su kline, BET, kabelis com, nedraugauja su senu loptopu, o masinoj originalus laidai nukirpti  :-] :-] :-]

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2550260 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137488 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2152449 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss