Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2575360 kartus)

Neprisijungęs Lomberg

  • Įrašai: 1557
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniaus pokalbių tema
« Atsakymas #9000: 2011 Rugpjūčio 24, 09:13:02 »
taip as ten pildziau, dzipas baltas, vaziavau 2 juosta o jis is autobuso juostos pries fotika i maza tarpa isiterpt naglai norejo, kadangi mano audinei tas sonas kazkada buvo mustas, bamperis pazeistas, as net nestabdziau, kaliau jam i gala. Rezultatas: ilenktas ir nubrozdintas mano audines desinis priekinis sparnas, isdauztas posukis, nubrozdintas bamperis, ir vos vos nueje dazai nuo kapoto kampo. Kokie jusu butu pasiulymai deklaracijoje sitos visos dalys suzymetos kaip apgadintos. Bet ka man daryti su kapotu, jis pazeistas nestipriai, nebus taip kad jie nepriskaiciuos jo ar dar kas? gal man kazkaip ji ,,pagrazinti,, labiau  :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2549987 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137349 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2151704 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss