Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2577943 kartus)

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniaus pokalbių tema
« Atsakymas #8925: 2011 Rugpjūčio 02, 08:46:46 »
o idomu imanoma sutvarkyt padanga jei issoko guzas? ar jau keist padanga reikia  :[
jei varysi į Melgą, duok žinot, turiu ten tokį vieną dalyką, išgrynint reikia pas juos, o man pačiam ten jokių reikalų artimiausiu metu nesišviečia :D
Su Melga bajeris buvo: nupirkau pavasarį padangas, pas juos sumontavau. Mušt pradėjo šiek tiek, nuvažiavau perbalansuot, prasuko vėl, subalansavo, sako bus gerai. Klausiu kodėl prieš tai mušė? Atsakymas: nereikia pas garažinius padangų montuot! Sakau: pas jus montavau. Nepatikėjo, mat jie taip nechaltūrina, kaip pas mane padaryta buvo :D vat tau ir Melga

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2550764 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137731 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2153991 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss