Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2573982 kartus)

Neprisijungęs offroad

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6902
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniaus pokalbių tema
« Atsakymas #8925: 2011 Rugpjūčio 02, 08:29:15 »
pries menesi praduriau rata su samariezu. Sestadieni, besibaigiant darbo valandom nuemimas, numontavimas, sulopymas, uzmontavimas, subalansavimas (kalami svareliai) uzdejimas atgal ant auto sukainavo 10LT. Buciau pasiderejes, butu padares uz 8lt. Prasukta jau virs 2000km, laiko idealiai. jei tik nuemimas, permontavimas, subalansavimas su kalamais 5lt pas mano montuotoja :V taip iseina, kad pigiau is sostines specialiai suvazineti 300-400 km, kad ratus persimontuoti (!?) (be) :H :H :-] :-] (!?)
Tai jis ten uz dyka dirba. Pas mus 20lt uz lieto rato padangos permontavima ir balansavima, be nuemimo/uzdejimo.

gal ir uz dyka, bet nepirktu zmones 2-3 m senumo masinu ir namu nestatytu. sezono metu eiles po savaite.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2549384 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137079 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2150871 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss