Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2583223 kartus)

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniaus pokalbių tema
« Atsakymas #8925: 2011 Rugpjūčio 01, 09:13:55 »
taigi va, grįžom su Giedre medaus prikopinėję  ff  (o)  8-P 7 ryto grįžom, 8 jau darbe sėdėjom  :A keliavom atgal 18 valandų :-]

mega,sweikinu su praejusiom westuwem  :H ,tikiuos gerai atswentei 
MEGAI tris kartus VALIO VALIO VALIO!!!!
sveikinu ir as, valio!!!
dėkui už sveikinimus  :H ačiū Mindezui  :H, kuris rado laiko ir noro atmint net iš Šiaulių rankos šia proga paspaust, ačiū ir Vilniaus Audi klubui, kurie nepadarė bromos, apie kurią buvo užuominų, bromai ruoštas vaišes dar dabar kapojam ir galo nematyt :-]  ff  (be)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2551803 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1138271 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2159214 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss